Autostreets Development Ltd (2443)

Valuta in HKD
0,92
+0,05(+5,75%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
1,37 mln.0,16%1,26 mln.
Andere institutionele beleggers
197,50 mln.23,72%181,70 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
633,79 mln.76,12%583,09 mln.
Totaal
832,66 mln.100,00%766,05 mln.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Cox Enterprises, Inc.10,81%90.000.00082.800
World Key Investment Trading Limited5,40%45.000.00041.400
China Grand Automotive Services Group Co.,Ltd4,98%41.500.00038.180
China Grand Automotive Services (Hong Kong) Limited2,52%21.000.00019.320
Dimensional Fund Advisors LP0,12%990.200911
GF Fund Management Co., Ltd.0,03%208.600192
American Century Investment Management Inc0,01%65.40060
China Asset Management Co. Ltd.0,01%56.20052
E Fund Management Co., Ltd.0,00%28.00026
China Southern Asset Management Co., Ltd.0,00%22.00020

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0,07%571.400526
GF CSI Hong Kong Stock Connect Automotive Industry Theme Exchange Traded Open Index Securities Inves0,03%208.600192
Dimensional Funds ICVC - Dimensional Emerging Markets Core Equity Fund0,01%116.200107
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets Core Equity 2 ETF0,01%111.600103
Dimensional Funds - DFA International Core Equity Fund0,01%71.00065
American Century ETF Trust - Avantis Emerging Markets Equity ETF0,01%65.40060
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Social Core Equity Portfolio0,01%61.80057
DFA Investment Dimensions Group Inc. - World ex U.S. Core Equity Portfolio0,01%58.20054
China Asset Management Co., Ltd. - CSI Hong Kong Connect Automobile Industry Thematic ETF0,01%56.20052
E Fund Hong Kong HSSI Fund(LOF)0,00%28.00026
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.