| Einde periode: | 2017 30/06 | 2018 30/06 | 2019 30/06 | 2020 30/06 | 2021 30/06 | 2022 30/06 | 2023 30/06 | 2024 30/06 | 2025 30/06 | 2026 30/06 | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Totale inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 203,35 | 260,09 | 308,35 | 376,73 | 328,96 | |||||||||
Totale inkomsten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +2,64% | +27,9% | +18,56% | +22,18% | -12,68% | |||||||||
Kosten van inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 105,59 | 150,77 | 171,25 | 230,02 | 196,13 | |||||||||
Brutowinst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 97,75 | 109,31 | 137,1 | 146,71 | 132,83 | |||||||||
Brutowinst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -5,11% | +11,82% | +25,42% | +7,01% | -9,46% | |||||||||
Brutowinstmarge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 48,07% | 42,03% | 44,46% | 38,94% | 40,38% | |||||||||
Andere bedrijfskosten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 77,26 | 95,66 | 104,81 | 116,65 | 123,43 | |||||||||
| |||||||||||||||||||
Bedrijfsresultaat | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 20,49 | 13,65 | 32,29 | 30,07 | 9,4 | |||||||||
Bedrijfsresultaat − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +46,66% | -33,37% | +136,47% | -6,88% | -68,73% | |||||||||
EBIT-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 10,08% | 5,25% | 10,47% | 7,98% | 2,86% | |||||||||
Netto rentelasten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -1,06 | -3,04 | -2,66 | -2,24 | -1,54 | |||||||||
Netto rentelasten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +44,1% | -186,71% | +12,62% | +15,76% | +31,35% | |||||||||
Rentelasten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -1,06 | -3,04 | -2,66 | -2,24 | -1,54 | |||||||||
Rente en opbrengsten uit investeringen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Andere niet-operationele uitgaven, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 5,38 | -2,67 | 1,46 | -0,72 | -0,21 | |||||||||
EBT excl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 24,81 | 7,95 | 31,09 | 27,11 | 7,66 | |||||||||
Winst (verlies) op de verkoop van activa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 1,53 | 0,14 | -0,1 | 0,15 | 0,4 | |||||||||
Andere ongebruikelijke posten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | 1,27 | - | 2,31 | 0,07 | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 26,35 | 9,36 | 30,99 | 29,56 | 8,12 | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +429,97% | -64,48% | +231,17% | -4,61% | -72,52% | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − marge | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 12,96% | 3,6% | 10,05% | 7,85% | 2,47% | |||||||||
Betaalde inkomstenbelasting | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 5,74 | 2,24 | 6,71 | 3,23 | 1,67 | |||||||||
Netto-opbrengst voor bedrijf | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 16,81 | 2,85 | 22,17 | 25,99 | 6,09 | |||||||||
Minderheidsbelang | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 16,81 | 2,85 | 22,17 | 25,99 | 6,09 | |||||||||
Netto-opbrengst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +3.212,41% | -83,05% | +678,17% | +17,22% | -76,57% | |||||||||
Netto-opbrengst − marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 8,27% | 1,1% | 7,19% | 6,9% | 1,85% | |||||||||
Preferent dividend en andere correcties | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst gewone aandeelhouders excl. extra posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 20,61 | 7,12 | 24,27 | 26,33 | 6,45 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,04 | 0,01 | 0,04 | 0,04 | 0,01 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +523,26% | -65,57% | +239,39% | +3,57% | -75,85% | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,03 | 0,01 | 0,04 | 0,04 | 0,01 | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +512,48% | -67,05% | +246,9% | +7,14% | -75,71% | |||||||||
Verwaterd gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 581,22 | 582,82 | 585,92 | 613,54 | 622,7 | |||||||||
Gewoon gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 600,04 | 630,14 | 618,87 | 626,15 | 629,91 | |||||||||
Dividend per aandeel | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,01 | - | 0,01 | 0,02 | 0 | |||||||||
Dividend per aandeel − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0% | - | - | +25% | -80% | |||||||||
EBITDA | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 25,25 | 18,2 | 38,21 | 35,34 | 15,32 | |||||||||
EBITDA-groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +29,26% | -27,91% | +109,97% | -7,53% | -56,66% | |||||||||
EBITDA-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 12,41% | 7% | 12,39% | 9,38% | 4,66% | |||||||||
EBIT | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 20,49 | 13,65 | 32,29 | 30,07 | 9,4 | |||||||||