Atlantic China Welding Consumables Inc (600558)

Valuta in CNY
4,86
-0,15(-2,99%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
4,59 mln.0,51%22,65 mln.
Andere institutionele beleggers
310,62 mln.34,61%1,53 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
582,39 mln.64,88%2,87 mld.
Totaal
897,6 mln.100,00%4,43 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Sichuan Atlantic Group Co. Ltd.33,37%299.554.3991.476.803
National Council for Social Security Fund1,22%10.994.97854.205
Penghua Fund Management Co., Ltd.0,13%1.193.7005.885
Zhong Ou Fund Management Co., Ltd0,13%1.130.4005.573
GF Fund Management Co., Ltd.0,06%572.8002.824
Huatai-PineBridge Fund Management Co., Ltd.0,06%529.9592.613
Guolian Fund Management Company Limited0,03%295.0001.454
E Fund Management Co., Ltd.0,03%245.9001.212
Nanhua Fund Management Co., Ltd.0,02%159.700787
hanghai Guotai Junan Security Assets Management Co. Ltd.0,01%105.100518

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Penghua CNI Ferrous Metals Index Fund (LOF)0,13%1.193.7005.885
Lombarda China Small-cap Growth Mixed Fund0,09%831.8004.101
Huatai-Pinebridge Fund Management Co Ltd - CSI 2000 Index ETF0,06%529.9592.613
GF CSI Baidu Baifa Strategy 100 Index Fund0,06%516.4002.546
Zhongrong CNI Ferrous Metals Index Grading Securities Investment Fund0,03%295.0001.454
Zhong Ou Data Mining Multi-factor Flexible Allocation Mixed Fund0,02%223.3001.101
E Fund Yibai Intelligent Quantitative Strategy Flexible Allocation Mixed Fund0,02%165.100814
Nanhua Fengrui Quantitative Stock Selection Mixed Securities Investment Fund0,02%159.700787
CICC CSI Selected 300 Index Fund (LOF)0,01%93.500461
Guotai Junan CSI 1000 Index Enhanced Fund0,01%69.100341
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.