Muninova Holdings Inc (547A)

Valuta in JPY
409,0
-8,0(-1,92%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
77,43 mln.16,17%31,90 mld.
Andere institutionele beleggers
187,94 mln.39,24%77,43 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
213,62 mln.44,60%88,01 mld.
Totaal
478,99 mln.100,00%197,35 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
AMG Co., Ltd.30,69%147.000.40060.564.165
Marutaka Co.,Ltd.5,12%24.543.00010.111.716
T. Rowe Price Group, Inc.2,75%13.182.8005.431.314
Vanguard Capital Management, LLC2,68%12.847.8935.293.332
Nomura Asset Management Co., Ltd.2,35%11.249.2004.634.670
Barclays Bank Plc2,06%9.886.0004.073.032
BlackRock, Inc.1,65%7.884.2703.248.319
Nomura Holdings, Inc.1,35%6.454.5022.659.255
Massachusetts Financial Services Company1,23%5.903.4002.432.201
Amova Asset Management Co., Ltd.1,03%4.934.5002.033.014

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
T. Rowe Price International Funds, Inc. - T. Rowe Price International Discovery Fund2,50%11.984.2004.937.490
NEXT FUNDS TOPIX Exchange Traded Fund2,06%9.865.7004.064.668
MFS Series Trust V - MFS International New Discovery Fund1,23%5.903.4002.432.201
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1,12%5.377.5612.215.555
Listed Index Fund TOPIX0,96%4.593.7001.892.604
iFreeETF TOPIX (Yearly Dividend Type)0,91%4.335.0001.786.020
SBI Okasan Japan Good Dividend Rebalance Open0,89%4.243.6001.748.363
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0,62%2.952.8471.216.573
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0,55%2.642.8001.088.834
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0,47%2.245.853925.291
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.