Addnode B (ANODb)

Valuta in SEK
55,40
+0,70(+1,28%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
13,76 mln.10,15%752,42 mln.
Andere institutionele beleggers
45,85 mln.33,82%2,51 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
75,95 mln.56,03%4,15 mld.
Totaal
135,56 mln.100,00%7,41 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Andra AP-fonden6,43%8.716.473476.791
Fourth Swedish National Pension Fund (AP4)5,84%7.921.395433.300
SEB Funds AB5,80%7.856.748429.764
Cliens Kapitalförvaltning AB5,03%6.822.095373.169
Swedbank Robur Fonder AB4,75%6.440.948352.320
Aretro Capital AB4,23%5.739.824313.968
Vanguard Capital Management, LLC3,80%5.157.767282.130
Nordea Investment Management, AB3,40%4.605.080251.898
Dimensional Fund Advisors LP0,93%1.257.30368.774
Danske Bank A/S0,89%1.200.00065.640

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Nordea Småbolagsfond Sverige1,49%2.020.303110.511
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1,33%1.806.40998.811
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0,92%1.247.09968.216
Danske Invest Sicav - Sverige Småbolag0,89%1.200.00065.640
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0,69%930.23950.884
Nordea Institutionella Aktiefonden Sverige0,48%649.78535.543
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE All-World ex-US Small-Cap ETF0,40%546.72829.906
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Core Equity 2 Portfolio0,35%479.69626.239
Oddo BHF Active Small Cap0,30%404.72722.139
iShares IV Public Limited Company - iShares Automation & Robotics UCITS ETF0,29%393.09321.502
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.