11BIT (11B)

Valuta in PLN
120,20
0,00(0,00%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
612.443,0025,34%73,49 mln.
Andere institutionele beleggers
-297.466,00-12,31%-35,70 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
2,10 mln.86,97%252,27 mln.
Totaal
2,42 mln.100,00%290,06 mln.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.5,17%124.94914.994
Franklin Templeton Inc.5,00%120.96514.516
PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA0,86%20.6702.480
Quercus TFI S.A.0,72%17.4962.100
BNPP Asset Management Holding0,36%8.7191.046
Dimensional Fund Advisors LP0,26%6.394767
PKO Emerytura SFIO Subfundusz PKO Emerytura 20400,15%3.738449
Millennium TFI S.A.0,12%2.783334
Rockbridge TFI S.A.0,10%2.382286
Mbank Innowacji Pl M0,10%2.382286

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
ING Otwarty Fundusz Emerytalny16,86%407.60548.913
Esaliens Akcji4,28%103.44012.413
Esaliens Senior FIO1,50%36.1554.339
Quercus Aggressive0,72%17.4962.100
Esaliens Stabilny0,36%8.7501.050
BNP Paribas Malych i Srednich Spolek0,29%6.957835
Pko Akcji Polskich0,23%5.576669
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0,23%5.440653
PKO Emerytura Sfio Subfundusz PKO Emerytura 20450,11%2.695323
PKO Emerytura SFIO Subfundusz PKO Emerytura 20500,11%2.581310
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.