Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
🔥 Onze door AI geselecteerde aandelenstrategie Tech-titanen is in mei al 7,1% gestegen. Koop aandelen die HOT zijn.
KORTING van 40% benutten
Sluiten

Silver Futures - (SAGc1)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
7.946,00 -147,00    -1,82%
24/05 - Gesloten. Valuta in CNY ( Algemene voorwaarden )
Type:  Grondstof
Groep:  Metalen
  • Vorig slot: 8.093,00
  • Open: 7.970,00
  • Dagbereik: 7.820,00 - 8.058,00
Zilver 7.946,00 -147,00 -1,82%

Futures zilver Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina zijn gebruikers gerangschikt naar de prestaties van hun sentimenten betreffende Zilver.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Kay Chou111100+7.51%
2Hermann Albrecht98787.5+5.15%
3Shivaji Jadhav111100+3.47%
4Mithun kumar111100+3.47%
5Hermann Albrecht111100+3.31%
6Hermann Albrecht333100+1.81%
7yulong li111100+0.83%
8Prashant Dubey11000%
9hongguang wang1100-2.03%
10LALIT DHANANI1100-3.04%
11Atul Verma1100-3.39%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies Futures zilver

Laat weten wat u vindt van Silver Futures
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Marc Ramge
Marc Ramge 18.05.2024 10:03
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Er zijn drie dingen die van invloed zijn op de zilver prijs: aanbod, vraag en prijsmomentum. Zilver heeft ze nu alle drie op naar de 50 Dollar.
Leo Mariën
Leo Mariën 17.05.2024 15:33
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Uitbraak boven $30!! Wordt$30 de nieuwe bodem?
Johny Hollande
Johny Hollande 17.05.2024 15:33
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
we zullen die wel gaan testen, met een moment er onder te zakken.Maar daar gaat toch de bodem komen te liggen.
Peter Sauerbier
Peter Sauerbier 17.05.2024 15:33
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Het is wel te verwachten dat 30 nieuwe bodem wordt, zilver is nu even overbought, maar kan nu rustig verder naar boven de lange termijn uptrend vervolgen. Ik sluit een tijdelijke technische reactie niet uit en deze kan dan tot 30 Dollar zijn.
Nic Stocks
Nic Stocks 30.04.2024 14:08
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ik heb ook ingezet op ruim boven de 30. en zie nog steeds een stijgende trend maar vraag mij wel af of we aan het begin van een enorme groeiperiode zitten.
Aart Petersen
Aart Petersen 16.04.2024 16:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
De mijnen lijken het al weer een paar dagen aantegeven/voorspellen: Terug naar 25 of lager. Voorlopig dan..
Vorige antwoorden weergeven (2)
Dennis Welbergen
Dennis Welbergen 16.04.2024 16:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Marc Ramge Het probleem voor Aart is dat hij speculeert op stijging van zijn mijnbouw aandelen. Hij heeft geen fysiek zilver. Hij verwacht dat deze aandelen.weer explosief gaan stijgen maar denkt ook dat ze op een of andere manier een glazen bol zijn voor wat de zilverprijs gaat doen. Hij vergeet dat de aandelen gewoon onderdeel zijn van de beurshandel en daarom onderhevig aan de grillen van daytraders die gewoon snelle winsten pakken indien gewenst. De prijs van zilver zal sneller en langdurig moeten stijgen om weer een fomo hype te worden voor belegers. Het is zeker niet gezegd dat dat ook daadwerkelijk gaat gebeuren.
Aart Petersen
Aart Petersen 16.04.2024 16:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Niet echt inhoudelijk Dennis… Zilvermarkt is maar kleine markt waar supply/demand niet echt veel uitmaakt. Blijkbaar. Het zijn meer de daytraders en de grote partijen die het bepalen. Althans vooralsnog. IMO
Aart Petersen
Aart Petersen 16.04.2024 16:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Marc, wat ik lees is dat de zilvermarkt een relatief kleine markt is voor de grote jongens. Het lager houden van de prijs heeft zo zijn voordelen. Het day-traden is vooralsnog veel lucratiever voor ze.
Dennis Welbergen
Dennis Welbergen 16.04.2024 16:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Aart Er valt geen touw vast te knopen aan je reactie, en in denk dat mijn reactie een stuk inhoudelijker is dan de jouwe. Voorlopig sta ik al op dikke winst met mijn fysieke vooraad en zit jij nog steeds te hopen op een wonder.
Aart Petersen
Aart Petersen 16.04.2024 16:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Fijn voor je Dennis. Overigens leek 1 van mijn posts niet door te komen, vandaar 2 look-a-likes.
Michel Hendriks
Michel Hendriks 09.04.2024 20:58
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
30 nog deze week!
Johan Moors
Johan Moors 09.04.2024 20:58
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
To the moon grlijk litecoin
Johny Hollande
Johny Hollande 09.04.2024 20:58
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Dat zal niet , maar de richting is eindelijk toch 50 per ounce.
Ha Jansen
Ha Jansen 09.04.2024 20:58
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Idd deze week :)
Dennis Welbergen
Dennis Welbergen 02.04.2024 8:37
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Nou wordt het spannend,, die 26$ weerstand moet er deze keer echt aan. Derrop en derrover, mag ik hopen.
Hansjoh21
Hansjoh21 02.04.2024 8:37
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Makkelijk
Dennis Welbergen
Dennis Welbergen 02.04.2024 8:37
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Je neemt het me toch niet kwalijk dat ik een beetje twijfelde toch? Na jaren van daling en dumping. Maar wat inmiddels nog veel beter is is dat de zilvermijnen eindelijk mee naar het noorden gaan. Het werd sodepokke nen keer tijd.
Marco Wessels
Marco Wessels 02.04.2024 8:37
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
welke mijnen zijn raadzaam?
Ha Jansen
Ha Jansen 14.03.2024 9:35
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
mooie stijging
Marc Ramge
Marc Ramge 08.03.2024 15:41
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Geologen schatten dat er ongeveer 19 ounce zilver is voor elke ounce goud in de aardkorst. Zilver heeft twee keer een recordhoogte van $ 49 per ounce bereikt - in januari 1980 en vervolgens opnieuw in april 2011. Als je die $ 49 hoog aanpast aan inflatie, kijk je naar een prijs van ongeveer $ 150 per ounce. Als je uit zou gaan van 150 dollar voor een ounce zilver dan zou de ratio 1 op 15 Op het moment van schrijven is de ratio tussen zilver en goud 1 tegen 88 Histories zou het 1 op 40 moeten zijn dus dan zou zilver nu rond de 50 euro per ounce moeten zijn. Met ander woorden zilver staat nog steeds heel laag.
Jan Slachter Jan Slachter
Jan Slachter Jan Slachter 08.03.2024 15:41
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Alleen op papier zilver gaat deze vlieger niet op. Papieren beloftes dumpen, de prijs naar beneden brengen en dan fysiek inslaan voor langere termijn. Manipulatie banken.
Dennis Welbergen
Dennis Welbergen 08.03.2024 15:41
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Jan Slachter Jan Slachter En als je eens verder kijkt? Manipulatie roepen kan iedereen. Wie heeft er voordeel bij een lage zilverprijs en het geld om vele contracten te dumpen? Wie heeft er ladingen zilver nodig? Wie is 1 van de grootste industrieel verbruikers van zilver momenteel?
Aart Petersen
Aart Petersen 08.03.2024 15:41
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
eigenlijk speeltje van de vermogenden dus...
Dennis Welbergen
Dennis Welbergen 08.03.2024 15:41
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
China!
Dennis Welbergen
Dennis Welbergen 07.03.2024 14:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ik schreef 16 feb dat ik een disturbance in ‘the force’ waarnam. Het lijkt de goede kant op te gaan. 10% + inmiddels Ben benieuwd de komende dagen.
Roos De
Roos De 01.03.2024 16:45
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Waarom beweegt deze index niet mee?
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail