Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

Futures goud - Dec 2022 (GCZ2)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
1.805,50 +14,30    +0,80%
22:59:58 - Gesloten. Valuta in USD ( Algemene voorwaarden )
Type:  Grondstof
Groep:  Metalen
Eenheid:  1 Troy Ounce
  • Vorig slot: 1.805,40
  • Open: 1.790,15
  • Dagbereik: 1.786,90 - 1.806,40
Goud 1.805,50 +14,30 +0,80%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Alex Lee45452760+60.1%
2Abhishek Mysore Ramachandra81815365.43+38.14%
3Juliusz Bartosik94946164.89+33.88%
4Tomasz Ziemlinski14131076.92+30.46%
5GANESH PAI39391948.72+28.77%
6gold trader18181266.67+26.85%
7Mustafa EKİZ38382668.42+26.65%
8Алексей ВiBi1121127264.29+26.39%
9Steve Swisher55553970.91+26.22%
10Ro Rey1111981.82+26.16%
11Anita Vacca26026020679.23+24.97%
12Santi Masiri32321753.13+24.37%
13Philipe Skjønhaug11111090.91+24.01%
14Ben Bernanke54543768.52+23.75%
15jack black766100+23.68%
16MAREK KRĘGIEL88675+22.98%
17luxy meg alo63633047.62+22.95%
18Gau TR1212975+22.75%
19Aj Aj21211361.9+22.35%
20Imran Malik23231565.22+22.18%
21Siput Khinzir777100+22.07%
22Imad Turk18181266.67+22.06%
23Christ Barlas444100+21.79%
24Khaled Habiba1111872.73+21.39%
25John Carlin111111100+21.25%
26Leela Ped16161275+20.98%
27Дмитрий Шеревера18171270.59+20.86%
28Fouad AS20201260+20.68%
29Scott Strosnider77571.43+20.61%
30Niko Toska15151386.67+20.33%
31eduardo estevez31312580.65+20.21%
32Yahya Bouguerra99777.78+20.12%
33M.r. Siddique24231773.91+20.04%
34christian lopez osinaga555100+19.98%
35Katana Chaos666100+19.91%
36SAmat Kopatich555100+19.83%
37Eddie Silvera15151066.67+19.77%
38Abo Kaled1431427754.23+19.77%
39wael alkanj55480+19.75%
40Алексей Белин55480+19.66%
41rino ceros43432865.12+19.58%
421111872.73+19.56%
43준우 정1212975+19.52%
44Rajesh Shah1313753.85+19.47%
45Георгий Воронов14141285.71+19.31%
46REAPER38383284.21+19.28%
47олег болтачев24242083.33+19.24%
48Frank Seydewitz88675+19.14%
49Nour ALdden88787.5+19.13%
50malli mandalapu1212975+19.06%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies Futures goud

Laat weten wat u vindt van Futures goud
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Enikj Kei
Enikj Kei 7 uur geleden
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
I'm currently earning over $5860 on a weekly basis, I had idea in trading, all of this was handled through the help of an expert in bitcoin /Forex trading Ginevere Van. I recommend you to her👉 Face'book platform.
Kurt Rosseel
Kurt Rosseel 05.08.2022 17:11
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
beleggen is iets op middellange termijn ( 10 jaar ) anders moet je gaan gokken in het casino
Robert Dijkman
Robert Dijkman 02.08.2022 7:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
nog even en we staan weer boven de 18
Marc Kuys
Marc Kuys 02.08.2022 7:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
en dan naar de 2000
Robert Dijkman
Robert Dijkman 02.08.2022 7:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
hoop het, vandaag wel wat minder....
Linda Bakker
Linda Bakker 02.08.2022 7:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
valt weer tegen
Kurt Rosseel
Kurt Rosseel 02.08.2022 7:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
het enige wat zeker is is dat goud en zilver in tegenstelling tot crypto altijd waarde zullen genereren ...al de rest is niet zeker ...We kunnen alleen maar hopen
Danny Vernelen
Danny Vernelen 30.07.2022 8:58
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
de fun is eraf
Danny Vernelen
Danny Vernelen 30.07.2022 8:56
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
we worden overspoeld van die spam berichten, gaat van kwaad naar erger, zijn er echt nog mensen die in die reclame en valse beloftes nog intrappen?
Linda Bakker
Linda Bakker 30.07.2022 8:56
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ik heb het gemeld en ze zijn weggehaald zie ik
Netty Jacobs
Netty Jacobs 30.07.2022 8:56
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Direct als spam melden en ze halen ze weg
Robert Dijkman
Robert Dijkman 29.07.2022 20:29
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
alleen maar reclame hier pffff
Ha Jansen
Ha Jansen 29.07.2022 20:29
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ophoepelen met die reclame!
Netty Jacobs
Netty Jacobs 29.07.2022 20:29
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ha Jansen Melden als spam en dan zijn ze snel weg
Kurt Rosseel
Kurt Rosseel 28.07.2022 23:41
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
goud zal altijd waarde hebben...Altijd zo geweest .En je kan het maar 1 keer uit de grond halen...
Linda Bakker
Linda Bakker 28.07.2022 9:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
kut, het stijgt weer.
Leo Mariën
Leo Mariën 28.07.2022 9:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ja, hoop doet leven! Eén vlinder maakt echter de zomer niet maar de situatie in de VS & binnen de EU is wat hij is. De knopjes waar de centrale banken normaal aan draaien zijn vastgelopen. Stoere taal spreken ze nog wel en men tracht u te overtuigen dat ze de inflatie aanpakken en tegelijkertijd de economie aanzwengelen. Met een rente van amper 2% in de VS en de 0% in de EU willen ze de 10% inflatie klein krijgen?? In Europa zijn ze nog straffer bezig, langs de ene kant verhogen ze de rente en langs de andere kant drukken ze geld bij om de zuiderse landen recht te houden. Straf dat er nog 1 belegger bestaat die geloofd dat dat positief gaat eindigen. Hou trouwens ook zilver goed in het oog. Verhouding goud / zilver staat nu op niveau van 1990 en daar mag je stilaan wel een inhaal rally verwachten. Zilver doet het tijdens een recessie ook meestal nog net iets beter dan goud, ondanks dat zilver een industrieel product is.
Rob Buning
Rob Buning 28.07.2022 9:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
tuut tuut!
Dennis Welbergen
Dennis Welbergen 27.07.2022 18:09
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Bitcoin of goud :wat is in vergelijking veiliger Stukje ‘nieuws’ op deze app.Moet je echt ff lezen. Helemaal niet tendentieus, erg objectief en goed doordacht. NOT!!! Vooral ook dat veiliger???? Om je te bescheuren!
Leo Mariën
Leo Mariën 27.07.2022 18:09
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Inderdaad Dennis, zotter gaat het niet worden!! Reclame is geduldig en er zijn er altijd die er intrappen. Als iets komt van niets dan kent dat iets zichzelve niet!
Erik Rovaart
Erik Rovaart 27.07.2022 18:09
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Helaas, maar dit is blijkbaar het denkniveau van de nieuwe generatie. De generatie die de komende jaren financiële keuzes gaat maken om onze economie te herstellen.
Dennis Welbergen
Dennis Welbergen 27.07.2022 18:09
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
De (lagere)schoolkrant stukjes van de heer Thom Derks, zouden niet bij nieuws moet staan. Waarom mag hij deze app als platform voor zijn onzin gebruiken??
Robert Dijkman
Robert Dijkman 22.07.2022 15:55
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
eindelijk wat vaart, maar nog een lange weg te gaan....
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Aanmelden met e-mail