Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

FTSE China 50 (FTXIN25)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
16.890,35 +17,39    +0,10%
26/01 - Gesloten. Valuta in HKD ( Algemene voorwaarden )
Type:  Index
Markt:  Hongkong
  • Volume: -
  • Open: 16.937,87
  • Dagbereik: 16.744,61 - 17.077,18
FTSE China 50 16.890,35 +17,39 +0,10%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Dirk Adriaensen44375+13.39%
2Bo Yang111100+13.18%
3Hongseok Oh111100+12.43%
4Darryl Sockwell111100+11.22%
5奕平 刘111100+10.57%
6Jacky Xiang111100+10%
7Maria Lima25251768+9.02%
8Naoya Yamamura111100+8.03%
9Thomas lao222100+7.33%
10ziya yılmaz18181266.67+7.3%
11紫 叶111100+6.29%
12Zk Lx111100+5.95%
13Anderson Martins111100+5.14%
14준영 박111100+4.75%
15Eunseok Kim111100+4.7%
16文玺 杨111100+3.29%
17Alain Dupuis111100+3.21%
18Beatrice Pierotti111100+2.68%
19Andrei Fin111100+2.67%
20it k111100+2.54%
21Namsu Kim111100+1.97%
22ke yuan111100+1.47%
23Mountain Word111100+1.2%
24Anita Vacca222100+1.19%
25Robin Tu111100+1.09%
26David Lee111100+1.07%
27Maor Shoham111100+0.96%
28Anthony Gemma111100+0.78%
29Lelio Caneva111100+0.76%
30Hermann Albrecht111100+0.55%
31王 王111100+0.41%
32Karin Krzepicki111100+0.15%
33Jeffrey Rozanski1100-0.7%
34Chandler Webster1100-1.22%
35All In Capital Inc1100-1.27%
36Alex Crude1100-1.67%
37Zhang Yingzan1100-1.82%
38Brando Karamazov44250-1.92%
39Hun Cheol Ha1100-2.65%
40Carlos Recao1100-2.68%
41Константин Че1100-2.97%
42Jahangir Chowdhury1100-2.99%
43Romel Miranda Ribeiro1100-3.4%
44James Chow1100-3.5%
45Moustafa Eltalawy1100-3.57%
46Scott Schmidt1100-4.07%
47Sabu Raime1100-4.08%
48Виктор Крюков1100-4.24%
49Hertz Chen1100-4.69%
50Quy Nguyen1100-5.39%

Mijn Sentimenten

Wat is uw sentiment met betrekking tot FTSE China 50?
of
De markt is momenteel gesloten. U kunt alleen stemmen tijdens de openingstijden van de markt.
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies FTSE China 50

Laat weten wat u vindt van FTSE China 50
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail