Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Upgrade nu
Sluiten

Futures aardgas - Nov 2022 (NGX2)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
6,740 -0,086    -1,26%
00:44:55 - Afgeleide gegevens in realtime. Valuta in USD ( Algemene voorwaarden )
Type:  Grondstof
Groep:  Energie
Eenheid:  1 Mmbtu
  • Vorig slot: 6,826
  • Open: 6,764
  • Dagbereik: 6,733 - 6,772
Aardgas 6,740 -0,086 -1,26%

Futures aardgas Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina zijn gebruikers gerangschikt naar de prestaties van hun sentimenten betreffende Aardgas.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Asid Khan22211676.19+124.9%
2qt in40393076.92+114.91%
3Will Art13121083.33+110.93%
4wdelboy wdelboy1221217461.16+101.3%
5goldfish 7781805670+98.55%
6Gints Kalnins57457451389.37+97.15%
7shiva kunam91907583.33+94.12%
8roberto celeste75746182.43+92.09%
9Mario Matekalo55480+85.9%
10Brayan Alvarez Agudelo1111763.64+81.85%
11Thierry Jacobsoone99777.78+81.77%
12Jeongil You13131184.62+81.64%
13Billy Fred25241354.17+80.98%
14Ренат Денисов39392461.54+80.69%
15Lakshya Ronak Shah17161381.25+79.52%
16kunta kinte45454497.78+79.02%
17Don Sergio36362466.67+77.84%
18Anita Vacca33533529487.76+77.34%
19Dante Ruggieri1010990+76.85%
20irfan khan1313969.23+74.2%
21Oleksiy Kunytskyy26261973.08+73.66%
22simon Truong1414964.29+72.57%
23Liu Liu109888.89+72.23%
24Gerry Janicek11111090.91+71.76%
25Zsolt Varga77685.71+71.76%
26Don Taylor27271762.96+71.66%
27Monica Lochis33332369.7+70.33%
28Ian Hall18181583.33+70.13%
29Yotin Intasupa88787.5+69.04%
30Mario Di tella19191157.89+67.73%
31Jack Reacher18218216188.46+67.54%
32Savan Vyas999100+66.48%
33Dario Mangiavacchi28281760.71+66.34%
34Jay Bondar50503876+64.78%
35Sangjung Kim88675+64.65%
36romikanta Singh777100+64.35%
37Leonid Laukert66583.33+63.33%
38Lub Mir20201575+63.25%
39сергей тарасов77766180.26+63.02%
40Andrew Georgandellis30302273.33+62.35%
41Ray Stukas16161062.5+61.58%
42denswabe Keith53533871.7+61.54%
43Ju Boram655100+61.06%
44ㅌjung Kyongho99444.44+61%
45Ashok Chhetri555100+60.98%
46Irina Duisimbekova77685.71+60.92%
47정선 이98675+60.83%
48Ivan Misic56552850.91+60.73%
49Garry Baj18181477.78+60.65%
50Qual Mech24241979.17+60.53%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies Futures aardgas

Laat weten wat u vindt van Futures aardgas
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Roos De
Roos De 28.09.2022 22:59
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Sterke comeback vandaag van -3% naar + 4% bodem ligt rond de 663
Roos De
Roos De 28.09.2022 22:59
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Kijken of we morgen boven de 720 gaan gaan toppen?
Ray de Vries
Ray de Vries 28.09.2022 22:59
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Helaas ook net zo hard weer terug .
Ray de Vries
Ray de Vries 23.09.2022 15:30
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Flinke smak naar beneden
moos dr
moos dr 19.09.2022 13:02
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
verwacht dat we bijna tegen de bodem zitten
Vorige antwoorden weergeven (3)
Ray de Vries
Ray de Vries 19.09.2022 13:02
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ik had deze ook niet verwacht, niet onder de 7. Aan de andere kant zijn de voorraden beter dan afgelopen jaar qua niveaus.
moos dr
moos dr 19.09.2022 13:02
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
klopt maar er kom volgens mij niet zoveel binnen komende winter
Ray de Vries
Ray de Vries 19.09.2022 13:02
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
En dan nu de rumoer rond NS 1 en 2.
Roos De
Roos De 19.09.2022 13:02
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ray de Vries je zou zeggen dat de sabotage van Rusland op de northstream 1 en 2 effect heeft op de koers? Vraag me af of we nog dieper gaan?
Ray de Vries
Ray de Vries 19.09.2022 13:02
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
normaal zou ik zeggen dat het inderdaad effect zou moeten hebben. maar de eerste reacties waren mild. Plus dat de NG sowieso telkens later reageert op wat er in Europa gebeurd. daarbij is alle rumoer momenteel meer regel dan uitzondering. ik verwacht niet dat het veel verder zal dalen maar eerder dat het tussen de 6 en 8, misschien 9 als een op en neer patroon zal bewegen de komende maanden. Tenzij we ineens massaal de kachel aan zetten, dan kan er nog wel eens een piek tussen zitten.
Reynier Molenaar
Reynier Molenaar 16.09.2022 10:33
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
voorraden zijn aangevuld, voorlopig kan de gasprijs verder naar beneden.
moos dr
moos dr 06.09.2022 21:55
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ik verwacht dat daling niet onder de 7 komt. momenteel speelt er wel extreem veel mee om toekomst te beplalen. prijsplafond, Qatar, verbod op speculatie. ik verwacht dat in de winter de prijzen tussen de 7 en de 10 schommelen afhankelijk van het weer. met een zachte winter is er genoeg gas tot het voorjaar maar wat doen we daarna? met een koude winter word het 😭😭😭
Roos De
Roos De 06.09.2022 21:55
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
De daling van de dollar heeft de grondstoffen wat extra wind in de zeilen gegeven vandaag.
Ray de Vries
Ray de Vries 06.09.2022 21:55
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Going extreem in 2 dagen tijd bizar
Ray de Vries
Ray de Vries 06.09.2022 19:29
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Voorllopig een beste correctie
Stephane Stichelbaut
Stephane Stichelbaut 05.09.2022 9:33
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Dat heeft zo te zien geen invloed hier. Enkel europese gasprijs gaat naar boven.
moos dr
moos dr 04.09.2022 21:46
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ns1 blijft dicht
Roos De
Roos De 04.09.2022 21:46
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Klopt bij de Yamal-leiding is de gasproductie iets opgevoerd als kleine compensatie. Nederland loopt aardig voor op hun gasvoorraden deze zijn nu 78% gevuld nu.. deze moeten in November op 80% zitten.
Frans van der Helm
Frans van der Helm 04.09.2022 21:46
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Roos De Nederland had een lager minimum vulling dan 80% afgesproken. Kan de staat geld gaan kosten als de winter niet streng wordt. Maar "better save than sorry".
moos dr
moos dr 04.09.2022 21:46
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
jaja 33 kuub minder vanwege ns1 en dan 1,5 kuub extra door yamal.
Ray de Vries
Ray de Vries 04.09.2022 21:46
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wat is jouw gedachten voor de komende maanden? gaan we nog nieuwe pieken zien ? Of blijven we rond het huidige hoge niveau ?
Ray de Vries
Ray de Vries 04.09.2022 21:46
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Toch bijzonder dat de NG er nog minimaal op reageert. meestal komt dat later wel dus dat zal nu ook wel het geval zijn
Roos De
Roos De 22.08.2022 12:43
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Weerstand 9,60 doorbroken 10.00+ nieuw koersdoel
Vorige antwoorden weergeven (4)
Roos De
Roos De 22.08.2022 12:43
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Steungrens ligt nog steeds op €9,25 $ 9,00 rond de oude bodem van 22 augustus volgende bodem is €8.64 daar blijft de koers wel tussen zitten verwacht ik.
moos dr
moos dr 22.08.2022 12:43
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
het word langzamerhand weer interessant om het weer op t noordelijk halfrond in de gaten te gaan houden.
Stephane Stichelbaut
Stephane Stichelbaut 22.08.2022 12:43
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Is terug onder de 9.60 gezakt.
Ray de Vries
Ray de Vries 22.08.2022 12:43
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Verwacht je dan nog steeds een sterke stijging vanuit deze toch al zo hoge prijs ?
Ray de Vries
Ray de Vries 22.08.2022 12:43
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Benieuwd waar de weerstand gaat liggen als de verwachting is dat het nog gaat stijgen
walter smet
walter smet 18.08.2022 14:00
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
goedemiddag allemaal weet iemand van deze groep waar je Europese gas futures kan kopen en verhandelingen. ik kan alleen maar de Amerikaanse gas futures kopen bij mijn trade bank alvastbedankt .grt
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Aanmelden met e-mail