Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
🔎 Bekijk NVDA ProTips voor informatie over risico's en rendementen. KORTING van 40% benutten
Sluiten

Futures aardgas - Apr 2024 (NGJ4)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
Let op: Het contract voor Aardgas is op 25.02.2024 overgegaan in het contract Apr 2024
1,772 +0,073    +4,30%
12:20:56 - Afgeleide gegevens in realtime. Valuta in USD ( Algemene voorwaarden )
Type:  Grondstof
Groep:  Energie
Eenheid:  1 Mmbtu
  • Vorig slot: 1,699
  • Open: 1,762
  • Dagbereik: 1,746 - 1,800
Aardgas 1,772 +0,073 +4,30%

Futures aardgas Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina zijn gebruikers gerangschikt naar de prestaties van hun sentimenten betreffende Aardgas.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Asid Khan22211676.19+124.9%
2qt in40393076.92+114.91%
3Will Art13121083.33+110.93%
4wdelboy wdelboy1221217461.16+101.3%
5goldfish 7781805670+98.55%
6Gints Kalnins57457451389.37+97.15%
7shiva kunam91907583.33+94.12%
8roberto celeste75746182.43+92.09%
9Mario Matekalo55480+85.9%
10Brayan Alvarez Agudelo1111763.64+81.85%
11Thierry Jacobsoone99777.78+81.77%
12Jeongil You13131184.62+81.64%
13Billy Fred25241354.17+80.98%
14Ренат Денисов39392461.54+80.69%
15Lakshya Ronak Shah17161381.25+79.52%
16kunta kinte45454497.78+79.02%
17Don Sergio36362466.67+77.84%
18Anita Vacca33533529487.76+77.34%
19Dante Ruggieri1010990+76.85%
20irfan khan1313969.23+74.2%
21Oleksiy Kunytskyy26261973.08+73.66%
22simon Truong1414964.29+72.57%
23Liu Liu109888.89+72.23%
24Gerry Janicek11111090.91+71.76%
25Zsolt Varga77685.71+71.76%
26Don Taylor27271762.96+71.66%
27Monica Lochis33332369.7+70.33%
28Ian Hall18181583.33+70.13%
29Yotin Intasupa88787.5+69.04%
30Mario Di tella19191157.89+67.73%
31Jack Reacher18218216188.46+67.54%
32Savan Vyas999100+66.48%
33Dario Mangiavacchi28281760.71+66.34%
34Jay Bondar50503876+64.78%
35Sangjung Kim88675+64.65%
36romikanta Singh777100+64.35%
37Leonid Laukert66583.33+63.33%
38Lub Mir20201575+63.25%
39сергей тарасов77766180.26+63.02%
40Andrew Georgandellis30302273.33+62.35%
41Ray Stukas16161062.5+61.58%
42denswabe Keith53533871.7+61.54%
43Ju Boram655100+61.06%
44ㅌjung Kyongho99444.44+61%
45Ashok Chhetri555100+60.98%
46Irina Duisimbekova77685.71+60.92%
47정선 이98675+60.83%
48Ivan Misic56552850.91+60.73%
49Garry Baj18181477.78+60.65%
50Qual Mech24241979.17+60.53%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies Futures aardgas

Laat weten wat u vindt van Futures aardgas
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Bart Huysmans
Bart Huysmans 14.02.2024 23:57
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
nog effe. ik vermoed zelfs nog een beetje lager naar 1.5 en dan terug naar boven. dat zou de down sloping trend bevestigen sinds 1997
Roos De
Roos De 22.01.2024 8:24
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Dat ging even hard naar beneden.
Roos De
Roos De 22.01.2024 8:24
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
-30% in nog geen week tijd
Mickey Mitchell
Mickey Mitchell 17.08.2023 11:14
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
a lot of export of gas to Europe this week. weekly storage report is going to be booming today!
Har Baek
Har Baek 17.08.2023 11:14
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Storage report on Thursday not today
Kees den Boer
Kees den Boer 07.08.2023 18:46
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Geen touw aan vast te knopen. Waar is het koud? Wie koopt er nu zoveel gas?
Roos De
Roos De 07.08.2023 18:46
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
De koers was al erg laag voor deze tijd van het jaar.
Bart Deklerck
Bart Deklerck 07.08.2023 18:46
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
De hitte in de VS is de grootste bullish factor. Geef het nog een paar weken en we staan terug op 2.
Roos De
Roos De 07.08.2023 18:46
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
11% stijging in een week! Uitbraak op oude toppen 2,74 nu richting de 3,00
Mickey Mitchell
Mickey Mitchell 07.08.2023 18:46
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Europa....door de export gaan de buffers naar beneden
Bart Deklerck
Bart Deklerck 02.08.2023 17:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
De voorraden zitten vol, geen korte termijn uitzicht op grote vraag. Vrije val...
Roos De
Roos De 02.08.2023 17:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Eerst maar eens door de 2,46 heen. Transport China van LNG gaat aan de ketting tot de prijzen omhoog gaan.
Bart Deklerck
Bart Deklerck 16.07.2023 10:59
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
.492 supported. That is no good for bears.
Wesley Prozee
Wesley Prozee 14.07.2023 15:42
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
.603 rejected. That is no good for bulls
Arend Wolven
Arend Wolven 29.06.2023 17:58
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
2,266 / 3,009
Philip Hanning
Philip Hanning 30.05.2023 15:04
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Is er nog steun?
Bart Deklerck
Bart Deklerck 24.05.2023 17:24
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Morgen volgt er een cruciale storage report. Als het 3 digits worden zie ik het wel eens terug naar de 2 gaan.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail