Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

Futures Euro BTP Futures - Sep 2021 (FBTPU1)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
154,29 +0,01    +0,01%
03:00:35 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Financiële Future
Maand:  Sep 21
  • Vorig slot: 154,28
  • Open: 154,29
  • Dagbereik: 154,29 - 154,29
Euro BTP 154,29 +0,01 +0,01%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Javier Martin99777.78+12.58%
2Antonio Filippi77571.43+11.99%
3Victor malbrunot77457.14+9.48%
4Francrsco Checchi51503672+9.48%
5Mario Marino55480+9.42%
6franco lucci35341647.06+7.81%
7Raffaello Ferrari77457.14+6.68%
8Valentino Viale63636095.24+6.54%
9Ennio Giannascoli222100+6.46%
10Giorgio Bella111100+5.79%
11Pierfrancesco Ruberto111100+5.36%
12Alex Maffeis111100+5.27%
13Alessandro Ala111100+5.23%
14EMANUEL DIEGO MERCURI55480+5.1%
15Umberto Restione111100+5.1%
16Alberto Mizrahi111100+5.05%
17emilio gatti111100+4.96%
18marcello samp333100+4.86%
19Marco Hochmaier222100+4.79%
20Pier Paolo Gaia111100+4.77%
21Luigi Borghi25252392+4.7%
22GALLI Antonio99444.44+4.63%
23Riccardo Negretti111100+4.61%
24Giuseppe Lorini111100+4.61%
25Marco Tagliani333100+4.58%
26Sail Upat111100+4.56%
27Edy Conati111100+4.54%
28Gia Neg111100+4.5%
29Fabrizio Vallosio111100+4.27%
30Kutluk Atalay111100+4.27%
31Giuseppe Montaleone111100+4.25%
32Armağan Talay111100+4.24%
33Oliver Leemon111100+4.18%
34sebastiano marinaccio111100+4.16%
35Marc Vanneste111100+4.08%
36Francesco Fabbian111100+4.01%
37Jamie Lee222100+3.92%
38Anita Vacca12121191.67+3.9%
39Alessandro Conti111100+3.89%
40sergio sironi111100+3.79%
41Giuseppe Borgato333100+3.73%
42Angelo Pinazzo111100+3.71%
43Lorenzo bracco111100+3.69%
44Maroon Irts111100+3.62%
45Vincenzo De Rosa555100+3.58%
46Adam Marks111100+3.54%
47Matteo Berton111100+3.52%
48Martinelli Alberto77457.14+3.49%
49Mario Testa111100+3.48%
50anna maria mariani44375+3.46%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies Futures Euro BTP

Laat weten wat u vindt van Futures Euro BTP
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail