Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

NZD/GBP - Nieuw-Zeelandse Dollar Britse Pond

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
Let er alstublieft op dat het meer gebruikelijke paar is GBP/NZD
0,5117 -0,0008    -0,15%
19:31:16 - Real-time Data. ( Algemene voorwaarden )
Type:  Valuta
Groep:  Minor
Basis:  Nieuw-Zeelandse Doll
Quote:  Britse Pond
  • Vorig slot: 0,5125
  • Bied/laat: 0,5115 / 0,5120
  • Dagbereik: 0,5103 - 0,5138
NZD/GBP 0,5117 -0,0008 -0,15%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1HARSH PATEL111100+12.45%
2Валерий Кузнецов111100+12.38%
3Duval Culler111100+12.33%
4Jakub Cierpiszewski111100+9.79%
5Celane Ritchelly111100+6.98%
6Anawat Uthairat22150+6.78%
7pitr wasime111100+6.63%
8Stephen Kidago111100+6.63%
9Luan Fourie111100+6.55%
10Ömer Faruk111100+6.14%
11JOSE LUIS CERDA222100+5.98%
12Dan Camp111100+5.82%
13Raffaele Bassi111100+5.09%
14Romeo Bartson111100+5.09%
15Noel Cavey111100+4.32%
16john raymond111100+3.86%
17Tebogo Lebea111100+3.69%
18Tshepho Hlongwane111100+3.56%
19Walt LMAO444100+3.45%
20Brian lenga111100+3.43%
21Carlos VallejosRubilar111100+3.19%
22Alex Mabitsela111100+3.1%
23ziya yılmaz111111100+2.76%
24MD SUZON SORKAR111100+2.57%
25Gorgovan Gabriel111100+2.41%
26Zwayodegreat Thembile111100+1.98%
27Jack De Guia111100+1.93%
28Steve Running111100+1.882%
29Marcus Smith111100+1.87%
30Gilbert Drouvroy111100+1.86%
31Mateus Santos111100+1.81%
32Ian Jones111100+1.81%
33Сергей Козлов1010880+1.74%
34amar mwas111100+1.66%
35Alonso Miranda111100+1.62%
36tahar trabelsi111100+1.56%
37Edgar Lubinga111100+1.4%
38Itumeleng Thwala111100+1.35%
39Серега Морозов15151280+1.31%
40RA Productions111100+1.16%
41Oleg Golovkin111100+1.1%
42Ronewa Muleya111100+1.1%
43MAA altaf111100+1%
44Plursaji Boonnak111100+0.98%
45Lowkey Rene111100+0.85%
46Tshepho Somo111100+0.8%
47Peter Kuttamparambil111100+0.767%
48ahmed abuhmaid111100+0.75%
49Naoya Fujita111100+0.63%
50Adam Ali111100+0.63%

Mijn Sentimenten

Wat is uw sentiment met betrekking tot NZD/GBP?
of
Stem om de resultaten van de gemeenschap te zien!
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies NZD/GBP

Laat weten wat u vindt van NZD/GBP
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren

Valuta Verkenner

Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail