Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

EUR/TRY - Euro Turkse Lira

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
15,4508 +0,0175    +0,11%
22:37:03 - Gesloten. ( Algemene voorwaarden )
Type:  Valuta
Groep:  Exotic-Cross
Basis:  Euro
Quote:  Turkse Lira
  • Vorig slot: 15,4333
  • Bied/laat: 15,4008 / 15,5008
  • Dagbereik: 15,3629 - 15,6636
EUR/TRY 15,4508 +0,0175 +0,11%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Giorgio Mazzaferro77685.71+150.49%
2Yasin Zehirlioğlu66466.67+150.29%
3Ilario Schenato66466.67+148.97%
4Fikret Sivrikaya88562.5+146.67%
5Ömer Güneş66466.67+142.28%
6Ibrahim Gezer88450+130.78%
7Cihangir Gürkan444100+130.74%
8Melek Karaçal Demir77685.71+129.1%
9Hakan Doğan55480+126.88%
10Kutsi Gulsever1111981.82+126.01%
11Cammello Vedovo44375+125.63%
12Antonio Antonio88675+121.82%
13Ümit E. Koç333100+121.72%
14Batuhan Oral98787.5+121.03%
15Mohamd Hasn12121083.33+119.28%
16beytullah vatansever333100+117.62%
17Ahmad Abojod77685.71+116.24%
18Mahmut Can Alakuş333100+115.53%
19Tuncay Sefer44375+115.51%
20Umut Genç333100+111.73%
21Ziya Gunery1212975+110.89%
22Uluç Atlığ88787.5+110.75%
23Ismail GULBAS30291344.83+110.33%
24Blue Ox99555.56+108.37%
25Mehmet Dogan44375+105.74%
26necati engin44375+103.83%
27Fabio Torri66350+103.73%
28Halil İbrahim Erdem55360+101.52%
29Ata Ömer Özyengin333100+98.42%
30ANTONIO AGNUSDEI55480+96.54%
31Oguz Sims55480+95.3%
32mert karayılmaz55360+94.8%
33Ali Hosseinzadeh333100+94.52%
34Mehmet Ertufekci44125+94.4%
35MESOUT SALI1010770+93.55%
36Domenico Foti1211763.64+92.57%
37Andrea Vio444100+91.63%
38Yunus Adem Kara222100+91.27%
39Fabio Capitanio1110440+91.23%
40Sueoyna Armutkafa55480+90.96%
41Serbest Düşünce66466.67+90.24%
42Onur Sayan77342.86+89.97%
43Emre Barış222100+89.58%
44mert karaca77457.14+88.05%
45Salih Beger1515746.67+87.96%
46Mustafa Aruk333100+87.4%
47Yusuf Kahya33266.67+86.85%
48Mert Akın İnsel44375+86.76%
49kartal Şahin444100+86.32%
50Furkan Ince222100+86.2%

Mijn Sentimenten

Wat is uw sentiment met betrekking tot EUR/TRY?
of
De markt is momenteel gesloten. U kunt alleen stemmen tijdens de openingstijden van de markt.
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies EUR/TRY

Laat weten wat u vindt van EUR/TRY
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
frank sterken
frank sterken 04.01.2022 19:32
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Niemand is gebaat bij een nog zwakkere lira ,Behalve de speculanten
frank sterken
frank sterken 31.12.2021 15:09
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
De balans wordt flink opgeschoond Nieuwe jaar nieuwe kansen
John Cooper
John Cooper 24.12.2021 20:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
als het klopt met de nieuwe wetgevingen word turkije de hoofdkwartier voor vele digitale bedrijven en multinationals
frank sterken
frank sterken 24.12.2021 20:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wonderen zijn de wereld nog niet uit
Yusuf Arguden
Teoman 24.12.2021 20:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Belangrijkste is vertrouwen. Maar dat zijn zij allang totaal kwijt.
frank sterken
frank sterken 24.12.2021 20:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Komt wel weer
John Cooper
John Cooper 22.12.2021 20:16
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
try lijkt wel bitcoin op grafiek
John Cooper
John Cooper 22.12.2021 20:15
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
de rest nog
frank sterken
frank sterken 22.12.2021 17:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Truc is deels gelukt
John Cooper
John Cooper 20.12.2021 21:35
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
alle ogen gericht op erdo
John Cooper
John Cooper 20.12.2021 21:20
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
erdogan blijft helaas nog steeds een ervaren politicus
John Cooper
John Cooper 20.12.2021 21:19
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
en trouwens het kan zomaar zijn dat erdogan een truckje heeft gevonden om dit door te laten gaan. Dan zal Rothschild toch weer willen investeren in tr
John Cooper
John Cooper 20.12.2021 21:12
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
alweer een last second goal voor Turkije net als bij we:)
John Cooper
John Cooper 20.12.2021 21:12
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
John Cooper
John Cooper 20.12.2021 21:12
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
kut autocorrectie
Hasan Ayana
Hasan Ayana 20.12.2021 12:59
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ik denk bij de 20 zal het Dal beginnen ! Dit heeft extreem veel piek gehad ⤵️
Vorige antwoorden weergeven (4)
Tayfun Aydin
Tayfun Aydin 20.12.2021 12:59
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Twan Meijer  Het was een vraag aan Hasan Ayana. Ik ben het met je volledig eens Twan.
Tayfun Aydin
Tayfun Aydin 20.12.2021 12:59
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Twan Meijer Het was een vraag aan Hasan Ayana. Ik ben het met je volledig eens Twan.
Serkan Oz
Serkan Oz 20.12.2021 12:59
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Waarom denk je dat..? Niemand heeft meer vertrouwen in het politieke beslisingen van Erdogan. Je kan de rente wel verlagen maar aan de andere kant stijgt de euro/dollar waardoor de inflatie ook mee stijgt.Ik hoop dat er geen hyperinflatie onstaat..
Twan Meijer
Twan Meijer 20.12.2021 12:59
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Serkan Oz ik denk dat we daarvoor te laat zijn
Twan Meijer
Twan Meijer 20.12.2021 12:59
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
okee, ik zag het niet aankomen. benieuwd of dit doorzet of binnenkort hele harde klap teruguit
Richard Slob
Richard Slob 03.12.2021 18:01
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Er is niks mis met Turkije, maar wel met Erdogan en zijn niet-kritische achterban. Bouw- en infrastructuur projecten starten is goed voor elke economie zolang het gecontroleerd gebeurt. Stimuleren van de economie d.m.v. valuta beleid is prima, zolang het gecontroleerd gebeurt. Erdogan is echter met zijn grootheidswaanzin volledig het Noorden kwijt.
frank sterken
frank sterken 03.12.2021 18:01
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wie is nu aan zet?
Hasan Ayana
Hasan Ayana 23.11.2021 8:36
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
De DAL komt binnenkort eraan denk ik ‼️‼️‼️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️‼️‼️‼️
Yusuf Arguden
Teoman 23.11.2021 8:36
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Waarom denk je dat er een daling komt ? kijk naar historie. Ik verwacht verdere stijging richiting 16 TL uiterlijk februari 2022. En 20 TL in 2023
frank sterken
frank sterken 23.11.2021 8:36
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Niemand is gebaat bij een failliet Turkije
Yusuf Arguden
Teoman 23.11.2021 8:36
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Niemand wenst dat, behalve huidige regering. Ze hebben een failliete land over genomen op 3 november 2002 en als het zo doorgaat, gaan ze ook een failliete land achter laten… .
frank sterken
frank sterken 23.11.2021 8:36
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Dan raken de rijke landen heel veel kwijt en niet alleen geld
FEROZ SOEKHAI
FEROZ SOEKHAI 17.11.2021 10:25
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Zal de Lira de komende maanden nog stijgen en tot waar?
Vorige antwoorden weergeven (1)
frank sterken
frank sterken 17.11.2021 10:25
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wat gebeurd er als de Centrale bank terecht de rente heeft verlaagd?
frank sterken
frank sterken 17.11.2021 10:25
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
In heel de wereld wordt gesproken over een tijdelijke verhoogde inflatieBehalve in Turkije
Yusuf Arguden
Teoman 17.11.2021 10:25
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
frank sterken je bedoelt dus geen inflatie in Türkiye?
frank sterken
frank sterken 17.11.2021 10:25
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Nee maar wel wat normalere
frank sterken
frank sterken 17.11.2021 10:25
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Zo een koersdaling is of paniek of gemanipuleer
FEROZ SOEKHAI
FEROZ SOEKHAI 17.11.2021 10:24
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ik vraag mij af tot waar de lira blijft stijgen?
Jackson Sluzewski
Jackson Sluzewski 01.11.2021 21:29
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
wat denken jullie wat de Lira gaat doen de volgende maanden?
frank sterken
frank sterken 01.11.2021 21:29
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ik verwacht komende maanden nog wat schommelingen,daarna herstel
Jackson Sluzewski
Jackson Sluzewski 01.11.2021 21:28
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
wat denken jullie dat de lira gaat doen de komende maanden?
Twan Meijer
Twan Meijer 01.11.2021 21:28
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ligt aan het komende rente besluit, zal deze gehandhaafd worden dan zal er weinig beweging zijn.
Twan Meijer
Twan Meijer 21.10.2021 19:55
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
nou die renteverlaging heeft wel effect....
frank sterken
frank sterken 21.10.2021 19:55
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Kun je wel zeggen
frank sterken
frank sterken 13.10.2021 16:04
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Dit heeft nog weinig te maken met economischr realiteit
Richard Slob
Richard Slob 13.10.2021 16:04
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Welke economische realiteit?
frank sterken
frank sterken 13.10.2021 16:04
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Waar Turkije economisch staat bedoel ik
Twan Meijer
Twan Meijer 13.10.2021 16:04
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
frank sterken  Dat krijg je ervan als de president van het land hoge functionarissen gaat ontslaan bij de Turkse bank, omdat ze het niet eens zijn met zijn visie. Wordt nog een spannende vergadering volgende week. Ik verwacht een rente verlaging en daarmee ook een forse vermindering van de waarde van de Lira.
frank sterken
frank sterken 13.10.2021 16:04
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Twan Meijer  ziet het wel naar uit maar het kan ook zo maar zijn dat de inflatie echt aan het dalen is en dat er dus ruimte is voor rentedaling. lange adem nodig
frank sterken
frank sterken 29.09.2021 12:16
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Eind 2022 een euro 8 lira
Yusuf Arguden
Teoman 29.09.2021 12:16
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ik denk eind dit jaar 12 lira en eind 2022 15 lira
frank sterken
frank sterken 29.09.2021 12:16
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Inflatie gaat dalen en Turkije blijft een belangrijke spil
Yusuf Arguden
Teoman 29.09.2021 12:16
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Medio 2023 is euro 15 TL
frank sterken
frank sterken 23.09.2021 18:11
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Er zitten er een paar behoorlijk scheef
Emre Ergun
Emre Ergun 30.07.2021 12:52
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wat denken jullie zal het stijgen of zaken voor komende weken
frank sterken
frank sterken 30.07.2021 12:52
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ik denk dat de lira sterker gaat worden
Twan Meijer
Twan Meijer 30.07.2021 12:52
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Komende maand relatief rustig, als in september het besluit wordt genomen om de rente te verlagen kan het wel eens een harde klap worden.
frank sterken
frank sterken 03.06.2021 11:07
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
De inflatie lijkt te gaan dalen dus !!!
Emre Ergun
Emre Ergun 03.06.2021 11:07
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ik denk ze zal stijgen
Hasan Ayana
Hasan Ayana 02.06.2021 0:04
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
The fall is begun ⤵️
frank sterken
frank sterken 31.05.2021 20:26
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Erdocoin
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren

Valuta Verkenner

Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail