Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Upgrade nu
Sluiten

Futures koper - Dec 2022 (HGZ2)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
3,3985 +0,0400    +1,19%
15:28:10 - Afgeleide gegevens in realtime. Valuta in USD ( Algemene voorwaarden )
Type:  Grondstof
Groep:  Metalen
Eenheid:  1 Pond
  • Vorig slot: 3,3585
  • Open: 3,3830
  • Dagbereik: 3,3070 - 3,4327
Koper 3,3985 +0,0400 +1,19%

Futures koper Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina zijn gebruikers gerangschikt naar de prestaties van hun sentimenten betreffende Koper.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1krishna chaitanya65655483.08+131.32%
2kundan chaubey27271970.37+42.4%
3flavio firmino salomone24024020685.83+42.37%
4alberto ramirez36362466.67+41.92%
5Raaj Devarajan1071068176.42+37.4%
6Sherman Chang222100+30.81%
7Mayur Shah22222090.91+29.36%
8Juan Francisco Caudillo Lira88675+27.14%
9m k pandey16216212979.63+26.91%
10kapil tyagi17171482.35+26.26%
11Saransh Goyal14141392.86+26.26%
12Anita Vacca15815814390.51+25.5%
13Arihant Jain111100+25.37%
14Sanjay Ghale444100+24.66%
15Rohil Gupta1010660+24.63%
16Frank Winsor55480+24.48%
17Vadim Guberski88675+24%
18toni tontek15151280+23.98%
19Sachin Ja1212758.33+22.57%
20Puspak Kc444100+22.16%
21rino ceros16161062.5+22.01%
22Brij Mohan55480+22.01%
23YOGESH KUMAR89897483.15+22%
24YOGESH KUMAR24242187.5+21.66%
25Abhishek Goenka11111090.91+21.34%
26haider Khan77685.71+21.12%
27Diego Coronel Vásquez15151066.67+20.89%
28Michel Bruce51513874.51+20.8%
29Divyanshu Chauhan333100+20.74%
30Muneesh Gupta17161168.75+20.66%
31malli mandalapu99777.78+20.56%
32gold trader44375+20.05%
33anil ramchandani333100+19.84%
34Knreddy Chinna44375+19.29%
35Sarath Kumar Lakumarapu1010880+19.19%
36Orhan Gazi433100+19.14%
37Pinank Paleja44250+19.07%
38Willem Lodewijk99888.89+18.89%
39kavin venthan333100+18.3%
40Sultan Ali39392769.23+18.3%
41Артем Драч1010550+18.25%
42shersh badaya1010990+18%
43Ciaran Harrington44375+17.64%
44Алибек Ажмагамбет17171588.24+17.41%
45Romel Miranda Ribeiro29292793.1+17.34%
46Akshay Moonat433100+17.24%
47Ranjeet Adsul26262180.77+17.24%
48Robin Bansal32322681.25+17.21%
49Frank Danty Figueroa Cristóbal37362363.89+17%
50Rajesh MV37372978.38+16.83%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies Futures koper

Laat weten wat u vindt van Futures koper
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Herman Hindriks
Herman Hindriks 26.07.2021 16:14
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀
Timon Francq
Timon Francq 18.05.2021 18:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Hoeveel verdien je nu met koper?
Fast Berry
Fast Berry 18.05.2021 18:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
2x de helft
Stefan happyInvestor
happyInvestor 30.04.2021 6:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
we staan aan het begin van een commodities super cycle, het enige dat ruis veroorzaken kan is zoals steeds de wispelturigheid en onkunde van de massa (maar die zijn prima om van te profiteren)
Robbe van Jole
Robbe van Jole 01.09.2020 12:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
beter nog even gewacht met kopen DP
Herman Hindriks
Herman Hindriks 01.09.2020 12:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Denk te lang gewacht !!!!
Ankush Singhal
Ankush Singhal 04.07.2020 17:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
2.5 coming soon. If dont come wont post again
Thibault Dejaeghere
Thibault Dejaeghere 29.01.2019 10:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Waar kan je koper kopen
J.J. van Wingerden
JeroenVW 29.01.2019 10:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Er zijn wel wat brokers te vinden die Koper Futures aanbieden. Dit zal je zelf moeten uitzoeken welke broker voor jouw het aantrekkelijkst is.
Kurt Rosseel
Kurt Rosseel 29.01.2019 10:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
je koopt beter kopermijnen
Klaas Minie
Klaas Minie 10.11.2016 14:25
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
4.60 handgepeld dat is goede prijs nu
Reza Ratatat
Reza Ratatat 22.08.2014 0:21
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Koper gaat morgen vliegen. Buy while you can ;)
Danny Jansen
Danny Jansen 21.03.2014 9:56
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Koper zakt terug naar kritieke steun op $ 2,910 overnight
Leo van Dam
Leo van Dam 06.01.2014 14:40
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wees verstandig en verkoop nu!
Kurt Rosseel
Kurt Rosseel 06.01.2014 14:40
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Waarom
Leo van Dam
Leo van Dam 06.01.2014 14:40
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
...omdat mijn indicatoren dat zeggen ehehe :)
Gert Rousseau
Gert Rousseau 06.01.2014 14:40
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Oepsie :)
Kurt Rosseel
Kurt Rosseel 06.01.2014 14:40
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Leo van Dam   je was dus goed fout leo ... heb bv aan ivanhoe 1000 % winst
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Aanmelden met e-mail