Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

Futures Euro Bund Futures - Sep 2021 (FGBLU1)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
176,49 +0,08    +0,05%
09:13:16 - Afgeleide gegevens in realtime. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Financiële Future
Maand:  Sep 21
  • Vorig slot: 176,41
  • Open: 176,62
  • Dagbereik: 176,44 - 176,68
Euro Bund 176,49 +0,08 +0,05%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Kjeld Poulsen60605083.33+17.61%
2frederico Trigo72715273.24+10.36%
3Giv Gekko55554480+7.79%
4Marco Tagliani24241875+6.28%
5Claudio Marini1212866.67+5.17%
6Bernhard Ponert17217211466.28+5.02%
7STEFANO CATTARUZZA333100+4.46%
8123 32155360+4.39%
9Victor malbrunot1010660+4.01%
10Marco Marco1212758.33+3.95%
11Attilio Barbi222100+3.75%
12Jesper Roulund333100+3.66%
13Zsolt Varga88562.5+3.66%
14y w choi111100+3.64%
15Ariel Filippetti44375+3.6%
16Pedro Dias Pedro111100+3.57%
17Arda Ayyıldız111100+3.54%
18Deniz Akguner30302273.33+3.48%
19Lodovico Mengozzi111100+3.33%
20Magnus Nordzell111100+3.33%
21Евгений Мир111100+3.31%
22Claudio Trentini33266.67+3.27%
23Tomasz Jasinski333100+3.18%
24Marco Tagliani28281657.14+3.18%
25huseyin odabasi111100+3.16%
26Luis fernandez333100+3.16%
27Tony Cortese333100+3.13%
28Bernd Pohlmann33266.67+3.1%
29Celeste Belén111100+3.08%
30Pablo Andoño44375+3.07%
31Georg Wuetschner77457.14+3.05%
32anna maria mariani1313753.85+3.04%
33Miguel Angel Quintanilla222100+2.98%
34Mohammad Rafiee111100+2.97%
35John Clock222100+2.92%
36Ralph Gravante22150+2.92%
37Alberto Moreno111100+2.85%
38Edoardo Nicolino111100+2.83%
39Miguel Adroher44375+2.82%
40lorenzo fioravanti111100+2.82%
41Dirk Sauerwein77457.14+2.76%
42Daniel Tumusiime111100+2.76%
43Peter Kalcsics66466.67+2.73%
44Павел Винокуров111100+2.72%
45Bram vereeecke111100+2.69%
46jacob eile222100+2.65%
47tullio grampa44375+2.61%
48wil wilwel111100+2.59%
49Onur Ozbalkan111100+2.59%
50Oscar Casal Rodríguez111100+2.58%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies Futures Euro Bund

Laat weten wat u vindt van Futures Euro Bund
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
HKNL ZOO
HKNL ZOO 11.12.2019 11:20
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Nora Lakatos
Nora Lakatos 05.01.2015 22:00
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Neem aan dat er toch ergens een plafond in deze grafiek bestaat, en dan alleen nog maar 1 kant op kan .. Of is het zo dat de rentebodem een bodemloze put is? Iemand hier een heldere kijk op?
Nora Lakatos
Nora Lakatos 05.01.2015 22:00
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Lijkt mij ook , omdat ik me niet kan voorstellen dat mensen met een variabele hypotheek straks geld toe krijgen. Das mooi wonen....".
Maarten Severijn
houtwerf 05.01.2015 22:00
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Het is nu juli 2018: ooit  gaat die koers van 164 163 en nu 162 verder naar beneden richting 150 140 130 bij een oplopende rente. Alleen de ECB met zijn beleid houdt de rente zo laag, wanneer stoppen zij daar eens mee?
Rick Duijnisveld
Rick Duijnisveld 05.01.2015 22:00
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
plot twist. negatieve rente
marcel van tol
marcel van tol 04.03.2013 15:56
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Volgens mij klopt de koers van de bundfuture niet!!!!!
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail