Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

ProShares UltraShort S&P500 (SDS)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
7,300 -0,050    -0,68%
08/12 - Gesloten. Valuta in USD ( Algemene voorwaarden )
Nabeurs
7,320
+0,020
+0,274%
0:56:18 - Real-time Data
Type:  ETF
Markt:  Verenigde Staten
Emittent:  ProShares
ISIN:  US74347B3832 
CUSIP:  74347B383
Onderliggend:  S&P 500 TR
Activaklasse:  Aandeel
  • Volume: 15.624.546
  • Bied/laat: 0,000 / 0,000
  • Dagbereik: 7,290 - 7,400
ProShares UltraShort S&P500 7,300 -0,050 -0,68%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Hermann Albrecht88787.5+138.72%
2George Lambros222100+78%
3Edward Chan222100+67.77%
4Yury Sushkevich111100+12.85%
5du al111100+7.84%
6mios dios44375+6.77%
7Serg Gor111100+6.59%
8Stephen Goudie33266.67+6.45%
9Martina frias terres111100+6.21%
10Виталий Варлаков222100+6.11%
11Олег Краевский111100+5.15%
12yaron shemesh111100+5.08%
13Ali Hassan111100+4.99%
14Ahmed Bahous111100+4.01%
15Joe Bucks111100+3.89%
16David Nazareth111100+3.72%
17Chris Kline111100+3.64%
18Milan Mihal111100+3.61%
19Юрий Коваль111100+3.24%
20Ihab Rida111100+2.73%
21willem haartsen111100+2.73%
22Valdek Kazana13131292.31+1.84%
23Drew Hamilton44375+1.53%
24Nigel Ng22150+0.82%
25Mark Prosch11000%
26Alexandro Kotelnikov1000-0.04%
27marino bucher1100-0.27%
28михаил литовкин1100-0.33%
29kunta kinte22150-0.34%
30Argemiro Duarte77685.71-0.9%
31Financial Collapse22150-1.3%
32Muy Gonzo1100-1.91%
33Nautam Daya1100-2.74%
34Jose Almeida1100-2.76%
35Дмитрий Самылин1100-3.1%
36Karin De Becker1100-3.99%
37mm jj1100-4.08%
38Hendrik Schwarz22150-5.1%
39Rogue Trader22150-5.12%
40Anita Vacca1100-5.21%
41Luis Gormaz Hungría1100-5.29%
42미숙 박2200-5.72%
43Ignacio Ferrero1100-6.51%
44Jabez Yeo1100-6.72%
45william da silva1100-6.73%
46Othon Boerner1100-7.41%
47Avner Salant2200-7.49%
48troy fry1100-7.51%
49Denis Ost1100-8.03%
50егор чуб1100-8.07%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

SDS Commentaar

Laat weten wat u vindt van ProShares UltraShort S&P500
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail