Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

EUR/CHF - Euro Zwitserse Frank

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
1,0721 -0,0010    -0,09%
10:46:50 - Real-time Data. ( Algemene voorwaarden )
Type:  Valuta
Groep:  Minor
Basis:  Euro
Quote:  Zwitserse Frank
  • Vorig slot: 1,0731
  • Bied/laat: 1,0719 / 1,0724
  • Dagbereik: 1,0720 - 1,0745
EUR/CHF 1,0721 -0,0010 -0,09%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1panneerselvam chokkalingam53532954.72+25.82%
2maurizio calvi99666.67+20.284%
3Maor Shoham111100+18.24%
4Homoki László555100+17.29%
5rasim ozturk444100+16.186%
6Danail Kardamov555100+13.38%
7mister crowly111100+12.74%
8Sebastian Ott44375+12.48%
9Yo VB333100+12.42%
10Lee Lee55480+12.407%
11alex vieira14141071.43+11.68%
12Vadim Guberski17171270.59+11.08%
13Jochen Spick333100+11.03%
14Matteo Bernazzani18181161.11+10.91%
15Paolo Plozza333100+10.79%
16Serkan Ozkan76466.67+10.76%
17roberttheus Theus66350+10.651%
18Panneer Selvam1616743.75+10.65%
19Ренат Денисов1313969.23+9.954%
20Thomas Rettenmund88562.5+9.65%
21Gonzalo Garcia de Luis333100+9.61%
22Callum ELwell333100+9.37%
23Marco Balistreri76583.33+9.2%
24Nathan Tempels333100+8.41%
25Paolo Alessandretti111100+8.32%
26Moipone Tau222100+8.31%
27mojtaba yahyayi444100+8.25%
28Luchan Riddles222100+8.24%
29Ismael Casal55360+8.207%
30paul joan444100+8.128%
31Giuseppe Rossetti111100+8.12%
32Abdulla Abdullaev222100+8%
33Walid Abu222100+7.91%
34Oran Doherty222100+7.91%
35Dennis Smith111100+7.906%
36Elvio Škopac111100+7.86%
37Raymond Whittle222100+7.84%
38Caroline Sellier333100+7.8%
39christophe MARQUES44250+7.75%
40JEAN MARCELL MARQUEZ ALVAREZ111100+7.72%
41Ender Hung111100+7.69%
42Raul Mesa Palomo44442454.55+7.642%
43Denis Bernhard26262180.77+7.55%
44Nico Jo55480+7.36%
45Dmitry Ocheretyany11111090.91+7.35%
46Shabbier Dosani222100+7.29%
47Deogratius Nyagawa222100+7.16%
48Benji Hope222100+7.1%
49Swisstrader CH77457.14+6.994%
50Jean Gantzer111100+6.95%

Mijn Sentimenten

Wat is uw sentiment met betrekking tot EUR/CHF?
of
Stem om de resultaten van de gemeenschap te zien!
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies EUR/CHF

Laat weten wat u vindt van EUR/CHF
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
dj gorunmez
dj gorunmez 28.11.2020 23:37
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
China are you willing to listen? I gave you a option to stop, going the wrong way...dit is een prijs op afspraak... veranderd niet (rechte lijn), als de leiders aan de mensen vertellen wat er gaat gebeuren, maar doen ze niet rarara,momenteel is dit een 0 lijn...
eddy steghers
Rumble2014 08.07.2020 20:27
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
goede avond; hoe kan je hier investeren? heb je een wallet nodig?
Gert van Dun
Gert van Dun 10.03.2020 21:57
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
zeker kopen
Swing Trader
Swing Trader 25.02.2020 19:15
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Bullisch Divergence op de 4uur timeframe Macd indicator 1.0613
Paul Moedbeck
Paul Moedbeck 02.08.2019 14:54
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
gaat dit nog herstellen
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren

Valuta Verkenner

Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail