Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
Nieuw! 💥 Krijg ProPicks om te zien welke strategie de S&P 500 met 1,183% heeft overtroffen KORTING van 40% benutten
Sluiten

MYR/IDR - Maleisische Ringgit Indonesische rupiah

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
3.309,24 +0,82    +0,02%
01/03 - Gesloten. ( Algemene voorwaarden )
Type:  Valuta
Groep:  Exotic-Cross
Basis:  Maleisische Ringgit
Quote:  Indonesische rupiah
  • Vorig slot: 3.308,42
  • Bied/laat: 3.307,77 / 3.310,72
  • Dagbereik: 3.302,17 - 3.322,47
MYR/IDR 3.309,24 +0,82 +0,02%

MYR/IDR Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina kunt u onze Maleisische Ringgit Indonesische rupiah gebruikers rangorde vinden, zoals gerangschikt op leden volgorde op basis van de prestaties van hun sentimenten.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Samsul Ramadhan111100+14.56%
2Cop Cop111100+13.21%
3Baal perasim111100+13.21%
4dalia Harun111100+10.5%
5Harry Hadianto111100+10.14%
6Chun Vie111100+10.14%
7Lala Mimi111100+9.29%
8Steven Wijaya33266.67+2.85%
9Cheong Hou111100+1.92%
10husin mohd1212866.67+1.76%
11Morie Muhammad111100+1.09%
12hendra wijaya111100+1.04%
13Hadi Muiz111100+0.93%
14robiah adawiyah22150+0.47%
15matt radzi111100+0.05%
16Nazirul Suhaimi111100+0.02%
17Santoso Hartanto11000%
18Ferdian Trias Sonjaya1100-0.02%
19Keiichi Tsuchiya22150-0.32%
20Pius Silvanus1100-0.33%
21Hakimi Muse1100-0.52%
22Willy Santoso1100-0.59%
23Gilbert Jeno1100-0.72%
24NG ZINENG1100-0.75%
25lukas limurti1100-1.06%
26Gary Hock1100-1.36%
27Darwin Wijaya1100-1.36%
28Hendra Tansri1100-1.91%
29Simon Lim1100-2.12%
30rosli ahmad33133.33-2.51%
31afi nurachmad1100-9.22%
32Rofik Saifudin1100-10.05%
33Aling Zhang1100-14.29%
34Henderson Yap2200-15.17%
35Yacobus Fitri33133.33-24.31%

Mijn Sentimenten

Wat is uw sentiment met betrekking tot MYR/IDR?
of
De markt is momenteel gesloten. U kunt alleen stemmen tijdens de openingstijden van de markt.
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies MYR/IDR

Laat weten wat u vindt van MYR/IDR
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren

Valuta Verkenner

Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail