Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
🔎 Bekijk NVDA ProTips voor informatie over risico's en rendementen. KORTING van 40% benutten
Sluiten

CLP/USD - Chileense peso Amerikaanse dollar

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
Let er alstublieft op dat het meer gebruikelijke paar is USD/CLP
0,001022 0,000001    0,08%
23/02 - Gesloten. ( Algemene voorwaarden )
Type:  Valuta
Groep:  Exotic
Basis:  Chileense peso
Quote:  Amerikaanse dollar
  • Vorig slot: 0,001021
  • Bied/laat: 0,001021 / 0,001022
  • Dagbereik: 0,001012 - 0,001022
CLP/USD 0,001022 0,000001 0,08%

CLP/USD Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina kunt u onze Chileense peso Amerikaanse dollar gebruikers rangorde vinden, zoals gerangschikt op leden volgorde op basis van de prestaties van hun sentimenten.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Nathaly Noguera22150+6.92%
2Paulo Cardenas111100+6.34%
3Matías Carriel111100+4.15%
4Samuel Alvarez Ayala111100+4.01%
5Nicolas Andres1000+3.46%
6Raimundo concha111100+3.16%
7Maria Luisa Saez Mathias1000+3.13%
8Lara Smith111100+2.91%
9Juan Fernando Martinez Rojas1000+2.71%
10Sebastián Fernández111100+2.59%
11Nelson Tiburcio111100+2.08%
12Victor Salazar111100+1.97%
13antonio bagaglia111100+1.93%
14Rodrigo Garcia Salas111100+1.93%
15Carlos de la Fuente111100+1.9%
16rodrigo alarcon111100+1.81%
17Tomás Jiménez111100+1.79%
18Евгений Арин111100+1.72%
19Guilherme Sherman111100+1.13%
20Benjamin Undurraga Monge111100+0.95%
21Stephanie Díaz111100+0.69%
22gabriel bravo brevis111100+0.54%
23Hector Morales111100+0.4%
24Rick Anez111100+0.18%
25Armando Poblete111100+0.11%
26Wawan Setiawan111100+0.09%
27Tomas Noguera111100+0.05%
28Silvana Andrea Carrasco Solís33133.33+0.04%
29Bruno Walder22000%
30Juan Mendez11000%
31Andres M.11000%
32Francisco Pardo Pasenau11000%
33Electivire Ramirez11000%
34Argemiro Duarte33000%
35Tommaso Radaelli11000%
36Eduardo Jose Gonzalez Parrao1100-0.21%
37Jonier Bedoya alzate1100-0.36%
38Jose Del Solar1100-0.51%
39Diego Ignacio1100-0.63%
40Giselle Gonzalez1000-0.69%
41Alfredo Sandoval1100-1.29%
42Cristian Pepe1100-1.48%
43Yenny Gomez1100-1.64%
44Frambue Chan1100-1.64%
45cristian jimenez1100-2.14%
46Christopher Filshill1100-2.8%
47bryan morales1100-3.04%
48Juan Menegazzo1000-6.63%
49Benjamin Flores1100-7.84%
50天空 单1100-10.24%

Mijn Sentimenten

Wat is uw sentiment met betrekking tot CLP/USD?
of
De markt is momenteel gesloten. U kunt alleen stemmen tijdens de openingstijden van de markt.
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies CLP/USD

Laat weten wat u vindt van CLP/USD
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren

Valuta Verkenner

Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail