Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

XRP Euro (XRP/EUR)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
0,88795 +0,00281    +0,32%
14:23:12 - Real-time Data. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Index
Onderliggend:  XRP/EUR
  • Volume: 14.707.290
  • Open: 0,88514
  • Dagbereik: 0,87720 - 0,89894
XRP Euro 0,88795 +0,00281 +0,32%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Michael Conacher Finnegan1211763.64+119.57%
2Severian Ursu111100+86.93%
3Thomas Springer111100+73.43%
4Joseph Yaramis22150+54.62%
5Marco Martins111100+47.59%
6Стоян Иванов22150+44.36%
7Sam Biname111100+38.51%
8Heli Al Saheb111100+29.61%
9Javier Cabanas22150+29.46%
10Albert Herbera111100+27.82%
11Alexandra Souquet111100+27.33%
12Giuseppe Cannatelli22150+27.01%
13Fran Sanchez111100+25.39%
14Dis Funktor222100+23.87%
15Magomed Ezjijev111100+23.08%
16Halis Taser111100+22.54%
17Hermann Albrecht44375+21.49%
18Juha Jäppinen111100+19.78%
19Gert Veluwe111100+18.93%
20Zsolt Sárkányi111100+17.6%
21Hermann Albrecht111100+17.55%
22Marcel Schneider111100+16.91%
23Daan Wolswijk22150+16.89%
24Ali Elitok111100+15.98%
25Guido Della Gatta111100+14.37%
26Rik Prinzen55240+14.27%
27Matteo Ferrari111100+14.13%
28Dany Rompen111100+12.79%
29Not Beer111100+12.77%
30Akram Deflaoui111100+12.48%
31Abood alali111100+11.51%
32Fabian Mauer111100+11.46%
33david batalla111100+10.95%
34Jean Plouvier111100+10.61%
35Nick De Rocker111100+10.57%
36Antonino Tavares111100+10.56%
37Gaetano la Monica1000+10.44%
38Sushant Giri111100+9.39%
39Alexis LEVY33266.67+9.25%
40Ezio Feroldi444100+8.45%
41Debora Costa111100+8.15%
42Borko Simonovic111100+8.09%
43Bernardo Zadra111100+7.68%
44Joel Andrea Broccio1000+7.31%
45salah benbrik111100+7.04%
46Emiel Dix22150+6.25%
47Fo Le111100+6.02%
48svecax svecax111100+5.99%
49Gabriele Flecchia111100+5.56%
50Jeremy Ferrero1000+5.01%

Mijn Sentimenten

Wat is uw sentiment met betrekking tot XRP Euro?
of
Stem om de resultaten van de gemeenschap te zien!
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies XRP Euro

Laat weten wat u vindt van XRP Euro
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Math Lemmens
Math Lemmens 19.10.2021 20:10
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Verwacht het onverwachten
Bert Bekemans
Bert Bekemans 19.10.2021 20:10
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
en dat is eindelijk eens stijgen🙈?!
Jeffrey van Beek
Jeffrey van Beek 02.10.2021 13:52
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Gaat ongetwijfeld dit jaar de 1 euro voorbij..
MDRepair Maurits Dielemans
MDRepair Maurits Dielemans 15.08.2021 8:36
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
1.10 ik denk dat ripple dit jaar nog, ons gaat verassen;-)
Herman Hindriks
Herman Hindriks 15.08.2021 8:36
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
hoop het wel
Herman Hindriks
Herman Hindriks 11.08.2021 2:17
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
1 euro
Herman Hindriks
Herman Hindriks 16.05.2021 3:08
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀
Isa vdw
Isa vdw 07.05.2021 21:10
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
weet iemand de uitslag van de ripple rechtzaak?
Samir tair
Samir tair 07.05.2021 21:10
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
nog niks over gehoord.. maar ze gooien wel root in het eten... maar hij gaat wel hoor geduld 🚀
Herman Hindriks
Herman Hindriks 07.05.2021 21:10
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ja goed
Michael Riethorst
Michael Riethorst 11.04.2021 22:45
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
🚀🚀🚀🚀🚀🚀
Herman Hindriks
Herman Hindriks 17.02.2021 14:11
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wat gaat de XRP doen ????
Ziyaad Wahhabi
Ziyaad Wahhabi 17.02.2021 14:11
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Of die gaat stijgen na de rechtzaak of dalen
Wouter van Kesteren
Wouter van Kesteren 17.02.2021 14:11
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wat een vraag.... volg het nieuws. Maak analyses en belsuit wat je wilt doen
Gilles Vranckx
Gilles Vranckx 17.02.2021 14:11
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Naar de maan late we hope
MDRepair Maurits Dielemans
MDRepair Maurits Dielemans 17.02.2021 14:11
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
je hebt een dak, en als het nieuws klopt en de geruchten, klapt het dak eraf en is 2,50€ dit jaar of meer welkom:-)
Vasili Zajtsev
Vasili Zajtsev 17.02.2021 14:11
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ziyaad Wahhabi het enige juiste antwoord die met zekerheid kan worden gegeven.
Bianca de Sande
Bianca de Sande 07.01.2021 10:03
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Kan iemand me vertellen of Bitvavo een goed platform is? Wie heeft hier ervaring mee? Alvast bedankt voor de reactie
Wiresh Chotoe
Wiresh Chotoe 07.01.2021 10:03
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Prima platform, snel, goede app, veilig en lage kosten
Cor den Boon
Cor den Boon 07.01.2021 10:03
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Mee eens
Jan Bal
Jan Bal 07.01.2021 10:03
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ook mee eens
Herman Hindriks
Herman Hindriks 07.01.2021 10:03
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
wat gaat de XRP doen ???
Murat Demirci
Murat Demirci 07.01.2021 10:03
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Kopeeeeen
Gri gon
Gri gon 01.01.2021 12:29
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
hebt u veel?
Gri gon
Gri gon 01.01.2021 12:28
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
hoeveel hebt u?
Bianca de Sande
Bianca de Sande 31.12.2020 12:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Graag een advies. Coinbase gaat xrp per 19-01 verwijderen van platform. Ik heb xrp aangekocht via coinbase. Wat nu te doen?
Yves Muylle
Yves Muylle 31.12.2020 12:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
niets gaat over amerika dus geen impact op ons... plus is het ganse proces een scam en zal deze waarschijnlijk nooit voorkomen... gewoon holden
Cornelis Jan Kettler
Cornelis Jan Kettler 30.12.2020 15:52
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Dit alles gaat voorbij 2021 staat nog steeds positief aangeschreven voor 2021 💪👍
dimitri kesler
dimitri kesler 01.12.2020 10:14
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
iemand idee hoe via coinomi je wallet te verkopen ?? in opwelling gekocht met zooi xrp
Richard Mol
Richard Mol 01.12.2020 10:14
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
gewoon houden, volgend jaar om deze tijd ben je daar blij om 🤫
dimitri kesler
dimitri kesler 01.12.2020 10:14
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Richard Mol  begin nu wel heel blij al te worden :-)
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail