Laatste nieuws
Krijg 50% korting 0
😎 Exclusieve zomersale: tot wel 50% korting op de AI-aandelenselectie van InvestingPro BENUT DE SALE
Sluiten

Walmart Inc (WMT)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Resultaten Walmart volgen

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
70,75 -0,07    -0,10%
19/07 - Gesloten. Valuta in USD ( Algemene voorwaarden )
Nabeurs
70,70
-0,05
-0,07%
1:59:57 - Real-time Data
Type:  Aandeel
Markt:  Verenigde Staten
  • Volume: 11.665.526
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 70,65 - 71,33
Walmart 70,75 -0,07 -0,10%

WMT Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Walmart Inc aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Anita Vacca37373491.89+45.94%
2Carlos Enrique Boggio Landaeta222100+41.43%
3Francesco Dal Bello111100+27.7%
4Mathieu Cool211100+27.59%
5Rajavardhan Nayak111100+27.44%
6pra kha111100+26.59%
7Salvis Lapins222100+26.36%
8Pedro Reis111100+26.06%
9Fergus Brennan111100+26%
10nikola vagic111100+24.8%
11Athithya Jayadevan111100+24.25%
12Роман Камко111100+23.82%
13Kathy Bagnell111100+23%
14Chetan Woodun111100+22.94%
15Israfil Aliyev111100+22.89%
16Romit Shah111100+22.82%
17Patrick CAILLEAUX111100+22.48%
18Syaiful Yusoff111100+22.35%
19Noval Andhika111100+22.22%
20sukman gurung111100+22.22%
21Laura Bon111100+22.15%
22Chris Couch111100+21.99%
23Jacob Armfield111100+21.53%
24Laviner Caster32150+21.52%
25David Lopez Jr111100+21.41%
26Rodriguez Rafael111100+21.38%
27Diego Lugo111100+21.31%
28Ol DLOKWENI111100+21.28%
29Mark Deren111100+21.21%
30Alejandra Sierra111100+21.16%
31Marco Wu111100+21.08%
32Hassan Wihbeh111100+21.05%
33hussain alshraymi111100+21.05%
34Cesario Pereira111100+21.02%
35مركز مبيعات ميتاستوك111100+20.92%
36Rodney Clsrk111100+20.53%
37Zach Craven111100+20.18%
38Joshua Larbi111100+20.16%
39ganesh vyas111100+20.14%
40Armen Grigoryan111100+20.08%
41Nikoeli Sanchez111100+19.36%
42Americo Rodriguez111100+19.31%
43Глеб Глушков111100+18.97%
44zakir assanov111100+18.9%
45Irvin Hernandez111100+18.61%
46方彬 许111100+18.08%
47Majkowhy Borawski111100+17.73%
48Artem Zhigalov22150+17.72%
49Jay Williams111100+17.34%
50Ryan Arborio44375+16.53%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies WMT

Laat weten wat u vindt van Walmart Inc
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Inger Trader
Inger Trader 22.05.2022 19:56
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Dr Moos is boos.
Altijd Voetbal
Altijd Voetbal 15.03.2021 14:03
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
mooi aandeel!
Kurt Rosseel
Kurt Rosseel 12.03.2021 22:51
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
met het stimulusprogramma van biden zie ik dit aandeel 20 % stijgen omdat de basisconsumptie zal aangewakkerd worden
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail