Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
Nieuw! 💥 Krijg ProPicks om te zien welke strategie de S&P 500 met 1,183% heeft overtroffen KORTING van 40% benutten
Sluiten

Union Pacific Corporation (UNP)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Resultaten Union Pacific volgen

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
254,10 +2,11    +0,84%
28/02 - Gesloten. Valuta in USD ( Algemene voorwaarden )
Nabeurs
254,28
+0,18
+0,07%
1:00:00 - Real-time Data
Type:  Aandeel
Markt:  Verenigde Staten
  • Volume: 1.407.337
  • Bied/laat: 250,77 / 275,00
  • Dagbereik: 251,30 - 255,84
Union Pacific 254,10 +2,11 +0,84%

UNP Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Union Pacific Corporation aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Vladimir Yevtushenko111100+49.4%
2David Block111100+31.8%
3Eddie Resendez111100+28.43%
4jesus genes111100+25.44%
5Sandy Bananas111100+23.03%
6Carlos Campero44375+14.43%
7Andy Brinkhaus111100+8.46%
8Frederico Ataide111100+8.29%
9Dominik Gabriel111100+6.93%
10Daniel Sims111100+6.06%
11Philip Grabowski111100+5.69%
12Giuseppe Innocenti111100+5.65%
13daniel pascual111100+5.3%
14Tomaso Oliaro111100+4.73%
15عبدالله السبيعي111100+4.12%
16Marais Nel111100+3.98%
17Salvis Lapins111100+3.95%
18Сергей Тюленев111100+3.74%
19Franco Franco222100+3.65%
20Mi Fi111100+3.48%
21Максим Костень111100+3.2%
22Petroli Fero111100+3.19%
23Trifon Gutierrez111100+3.15%
24Suzanne Lindgren111100+3.1%
25davide garulli111100+2.6%
26Wikus Pelser111100+2.39%
27Joe Bucks111100+2.24%
28Sergey Nazarov111100+2.22%
29Nina Moshkovich111100+2.04%
30Andreas Schatz111100+1.98%
31ציפי גורסקי111100+1.92%
32Alberto de la Parra111100+1.92%
33Dmitry Neverov111100+1.83%
34Vincent Craig111100+1.16%
35Vaks Doc111100+0.89%
36Andrea Richard111100+0.69%
37Dmitriy Kolosov111100+0.66%
38Anita Vacca222100+0.36%
39Сергей Печенкин111100+0.29%
40Bob Raborn22150+0.25%
41Markus Gahr22150+0.2%
42Kris Tov111100+0.18%
43אלירן ואטורי111100+0.06%
44edward muchala111100+0.01%
45Jesus Iriarte Garcia11000%
46Igor Repkin1100-0.02%
47Irbing Paredes1100-0.04%
48Luis Montes1100-0.39%
49Наталия Иноземцева1100-0.63%
50Dmitriy Kuzichkin1100-1%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies UNP

Laat weten wat u vindt van Union Pacific Corporation
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail