Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

Unilever PLC (ULVR)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
46,35 -0,40    -0,86%
17:35:03 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Nederland
ISIN:  GB00B10RZP78 
  • Volume: 1.661.219
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 46,01 - 46,93
Unilever 46,35 -0,40 -0,86%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Tomario Aranda111100+11.43%
2Alex Maffeis111100+11.36%
3Marjan Huisman111100+10.84%
4Robert Westrik111100+10.06%
5Geni SG111100+9.76%
6Chielllo Boss111100+8.09%
7Panos Vasilagas111100+7.07%
8Hans Rozendaal111100+5.87%
9Frans Lambrechts111100+5.31%
10Marco Matias32150+5.22%
11Xaviee Nuez22150+4.55%
12Burak Fidan111100+4.42%
13Ruben Bax111100+4.35%
14Carlos Andres111100+4.27%
15Sabo111100+4.21%
16Bergen Acp1000+4.2%
17Miguel Roque111100+3.61%
18Lander Couckuyt111100+3.42%
19Ward Salen222100+2.62%
20CoNs Herrera1000+2.6%
21Didier Kasse111100+2.12%
22Claude Danant1000+1.84%
23Alejandro Abad1000+1.84%
24Kjell Engberg111100+1.73%
25Stanley van Ree1000+1.72%
26Gilberto de Oliveira1000+1.63%
27Hermann Albrecht111100+1.52%
28Hans Delleman111100+1.51%
29Pablo Sanchez mulet111100+1.4%
30Sandy Spijkers111100+1.37%
31Azim Akbulut111100+1.36%
32Jose Luis Prieto1000+1.34%
33Dmitriy Skudnov111100+1.31%
34Johan Dijkstra111100+1.25%
35ja vanB33133.33+1.12%
36Patricia Rylant111100+0.96%
37Clevi Testa111100+0.93%
38Gabriele Pozza111100+0.93%
39Irene Andrés111100+0.83%
40Iñi Grs111100+0.72%
41Nick Radich111100+0.65%
42Wouter Hoekman111100+0.63%
43Frans van der Helm111100+0.6%
44Agustin Vicente111100+0.59%
45Julien Cukierman111100+0.57%
46oscar uhalte111100+0.54%
47Rafael Fernandez Schez111100+0.41%
48Francesco Martimucci111100+0.4%
49Thorsten Spelly111100+0.38%
50Mistral Magic111100+0.34%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies ULVR

Laat weten wat u vindt van Unilever PLC
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Rene Rieder
Rene Rieder 27.07.2022 19:51
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Door verhoging van de prijzen heeft Unilever het 2e kwartaal een goede winst behaald, echter wie is hiervan de dupe? De gewone man die alles niet meer betalen kan vanwege de hoge inflatie.
Peter Meindertsma
Peter Meindertsma 23.03.2022 10:06
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Heeft iemand een idee wat Unilever komende tijd gaat ivm oplopende prijzen is dat positief of door inkoopprijs ook weer negatief?
Reyalp Bellwald
Reyalp Bellwald 23.03.2022 10:06
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ze voeren wederom een prijsverhoging door. De vraag is hoe lang of hoe hoog de kosten door blijven stijgen.
Philippe Van Dooren
ElBombonero 23.03.2022 10:06
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Unilever lijkt recent de inflatiestijging te kunnen doorrekenen aan haar klanten, zodat de marges wellicht zullen hetstellen, en bij terugval van die inflatie daarna verder kunnen doorgroeien. 👍
Can Demir
Can Demir 24.01.2022 10:33
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Trian Fund Management van de activistische belegger Nelson Peltz heeft volgens diverse media een belang opgebouwd in Unilever. Dit stijging is dus waarschijnlijk geen "buyback". Nooit tewijfelen om bij te kopen. Unilever is na P&G beste bedrijf in deze sector.
Gerritjan Kohler
Gerritjan Kohler 18.01.2022 17:27
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Prima bedrijf goed geleid
mari leenders
mari leenders 17.01.2022 20:56
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Vandaag bijgekocht na deze draai om zijn oren...ook hier komt het lek echt wel weer boven en is een zekerheidje in mijn portefeuille met ook nog eens een dividend van 4%.
Can Demir
Can Demir 17.01.2022 20:56
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
zeker weten. 43.05 bijgekocht. unilever blijft nog jaren en zal niet zo maar verdijnen.
Augusto Poloni
Augusto Poloni 18.10.2021 23:40
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
21/10=3de kwartaalcijfers
Paul Boonstra
Paul Boonstra 18.10.2021 23:40
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Cijfers zullen niet tegen vallen. Slot 44,87.
CHRIS VAN DAELE
CHRIS VAN DAELE 15.10.2021 14:10
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
is momenteel op 45 toch aantrekkelijk om wat bij te kopen
James Bond
James Bond 15.10.2021 14:10
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Zeker weten maatje,hoe is het met jou?😎
Janz Piet
Janz Piet 24.07.2021 15:10
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ik overweeg unilever te verkopen gezien de aankomende crisis. Wat denken jullie?
Reyalp Bellwald
Reyalp Bellwald 24.07.2021 15:10
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Welke crisis? Gaat er in die crisis niemand meer naar de winkel?
stefan unasi
stefan unasi 24.07.2021 15:10
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Reyalp Bellwald hahahaha echt he, ik denk dat “Janz” heel veel voorkennis mist qua het beleggen
Janz Piet
Janz Piet 24.07.2021 15:09
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Gezien de crisis overweeg ik om Unilever te verkopen. Ik heb hem ook vrij duur ingekocht en sta nu wat onderwater. Wat denken jullie?
Katrien Dewinter
Katrien Dewinter 22.07.2021 9:34
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Mooi koop momentje vandaag ;)
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Aanmelden met e-mail