Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
Nieuw! 💥 Krijg ProPicks om te zien welke strategie de S&P 500 met 1,183% heeft overtroffen KORTING van 40% benutten
Sluiten

Unibail-Rodamco-Westfield SE (URW)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
69,08 +1,50    +2,22%
01/03 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Frankrijk
ISIN:  FR0013326246 
  • Volume: 377.966
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 67,56 - 69,08
Unibail-Rodamco 69,08 +1,50 +2,22%

URW Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Unibail-Rodamco-Westfield SE aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1jose luis García222100+112.9%
2Arend Wolven33266.67+89.78%
3Babalawo Sanchez44250+85.16%
4Stefano Chiandussi111100+75.15%
5dudu menagen111100+73.29%
6Boris Place222100+70.8%
7Artisan Plombier222100+69.78%
8marco antonini111100+69.02%
9Pascal Vermersch33266.67+65.36%
10Rafael Sanchez44375+65.18%
11Angel Pavon111100+62.88%
12Cecilio Delgado Sanz55360+62.85%
13Ramon Campas Lopez111100+62.01%
14Alessandro Botti111100+60.4%
15ALFa studio111100+60.13%
16Da Ma111100+59.87%
17Robbert Kuipers111100+59.23%
18silvano Nobili111100+58.56%
19Eugene Esselaar111100+55.18%
20Laurent Bacqueville111100+54.44%
21Alexandre Bavastro33266.67+53.9%
22Adam Mlcuch111100+52.51%
23Patrick Saporta111100+49.35%
24Mikhail Gorbunov222100+49.28%
25Miguel Molina111100+47.51%
26Angel Fernandez111100+47.1%
27Álvaro Puig111100+46.78%
28Sébastien Lé111100+45.78%
29Marco Fernández22150+45.6%
30gerard desprets111100+45.38%
31Tony De Sa111100+45.22%
32jose verde111100+36.25%
33Peter Vermeulen111100+34.81%
34Lucas Buffett111100+34.62%
35Luis Gonzalez22150+34.37%
36gilles viellet111100+33.83%
37jean philippe choinel33133.33+33.3%
38Jorge Rodes111100+33.03%
39Beatriz Pueyo111100+32.66%
40Raul Hernando111100+32.57%
41Leonardo Di Benedetto111100+31.65%
42Paul Paulchen111100+31.07%
43victor estrada perez111100+30.34%
44ludwig vanwonterghem111100+29.2%
45jachy josh333100+20.01%
46Anita Vacca29292896.55+18.78%
47JOSE LUIS ROSADO MARQUEZ44375+18.14%
48Jean marc Pousset222100+17.49%
49Willem Verhees111100+11.53%
50Paris Duque111100+11.43%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies URW

Laat weten wat u vindt van Unibail-Rodamco-Westfield SE
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
31.05.2023 17:36
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Hello Heeft iemand nieuws over wat er is gebeurd met de aandelen die genoteerd staan ​​aan de Amsterdamse Effectenbeurs?
Paul Boonstra
Paul Boonstra 28.03.2023 17:21
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ingestapt op 45,18. Verwacht nu wel wat herstel.
dean castricum
dean castricum 21.03.2023 11:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Weet iemand of er dividend komt in 2023?
Ju Zhou
Ju Zhou 21.03.2023 11:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
2024 maart
Arnout Bolman
Arnout Bolman 22.09.2022 12:42
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Mooie gap nu op daggrafiek, op lt grafiek toch wel sprake van solide n bodem. Winkels zijn nog open... Maarja, als je de enige bent die er wat in ziet... dan werkt t niet, he?
Paul Boonstra
Paul Boonstra 10.02.2022 8:37
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Unibail-Rodamco-Westfield heeft in 2021 de huurinkomsten zien dalen en ook de winst, maar is voor 2022 een stuk optimistischer.Unibail-Rodamco-Westfield boekte in 2021 een aangepaste terugkerende winst per aandeel van 6,91 euro. Dat is ruim 5 procent minder dan de 7,28 euro in 2020. Het vastgoedbedrijf streeft naar een winst van minimaal 6,75 euro per aandeel.De huurinkomsten daalden met 3,7 procent naar 1,72 miljard euro, maar op vergelijkbare basis was de afname slechts 1,6 procent. Bij de winkelcentra daalde de huur met 3,9 procent en bij de kantoren zelfs met bijna 30 procent. De tak die beurzen en bijeenkomsten organiseert zag de inkomsten stijgen.
dean castricum
dean castricum 05.01.2022 9:09
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Op naar de 80
Anne Roorda
Anne Roorda 26.11.2021 9:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Nieuwe virus variant is niet best voor de vastgoed van unibail
Anne Roorda
Anne Roorda 26.11.2021 9:30
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Kopen bij €53
Paul Boonstra
Paul Boonstra 19.11.2021 11:30
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wel wat overdreven. -5%. Nu 61,30.
Arno Massar
Arno Massar 19.11.2021 11:30
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Klopt. Corona angst? Bijkoopmomentje...?
Paul Boonstra
Paul Boonstra 19.11.2021 11:30
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
In Nederland expireren maandopties op de derde vrijdag van de maand. Ik denk dat het daar mee te maken heeft. Goed op letten vanaf 15:30 vanmiddag. Als ter onrechte de koers onder de 60 wordt gedrukt door de 'big boys' zeker kopen. Corona angst telt wel mee. Kijk maar naar Basic fit en Air France.
Iron Man
Iron Man 07.11.2021 22:53
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
google prorealcode skynet roofdier
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail