Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

WFD Unibail Rodamco NV (URW)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
66,28 +2,59    +4,07%
22/10 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Nederland
ISIN:  FR0013326246 
  • Volume: 1.021.805
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 64,33 - 67,28
WFD Unibail Rodamco 66,28 +2,59 +4,07%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1jose luis García222100+112.9%
2Arend Wolven33266.67+89.78%
3Babalawo Sanchez44250+85.16%
4Stefano Chiandussi111100+75.15%
5dudu menagen111100+73.29%
6Boris Place222100+70.8%
7Artisan Plombier222100+69.78%
8marco antonini111100+69.02%
9Pascal Vermersch33266.67+65.36%
10Rafael Sanchez44375+65.18%
11Angel Pavon111100+62.88%
12Cecilio Delgado Sanz55360+62.85%
13Ramon Campas Lopez111100+62.01%
14Alessandro Botti111100+60.4%
15ALFa studio111100+60.13%
16Da Ma111100+59.87%
17Robbert Kuipers111100+59.23%
18silvano Nobili111100+58.56%
19Eugene Esselaar111100+55.18%
20Laurent Bacqueville111100+54.44%
21Alexandre Bavastro33266.67+53.9%
22Adam Mlcuch111100+52.51%
23Patrick Saporta111100+49.35%
24Mikhail Gorbunov222100+49.28%
25Miguel Molina111100+47.51%
26Angel Fernandez111100+47.1%
27Álvaro Puig111100+46.78%
28Sébastien Lé111100+45.78%
29Marco Fernández22150+45.6%
30gerard desprets111100+45.38%
31Tony De Sa111100+45.22%
32jose verde111100+36.25%
33Peter Vermeulen111100+34.81%
34Lucas Buffett111100+34.62%
35Luis Gonzalez22150+34.37%
36gilles viellet111100+33.83%
37jean philippe choinel33133.33+33.3%
38Jorge Rodes111100+33.03%
39Beatriz Pueyo111100+32.66%
40Raul Hernando111100+32.57%
41Leonardo Di Benedetto111100+31.65%
42Paul Paulchen111100+31.07%
43victor estrada perez111100+30.34%
44ludwig vanwonterghem111100+29.2%
45jachy josh333100+20.01%
46Anita Vacca29292896.55+18.78%
47JOSE LUIS ROSADO MARQUEZ44375+18.14%
48Jean marc Pousset222100+17.49%
49Willem Verhees111100+11.53%
50Paris Duque111100+11.43%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies URW

Laat weten wat u vindt van WFD Unibail Rodamco NV
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
De Oudijzerboer
De Oudijzerboer 23.09.2021 20:49
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Zijn er mensen die evergrande vastgoedbedrijf in de gaten houden? Denken jullie dat dit effect kan hebben op Unibail ?
Arno Massar
Arno Massar 23.09.2021 20:49
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ik denk in 1e instantie wel.Maar waar er één omvalt ontstaan er kansen...
De Oudijzerboer
De Oudijzerboer 23.09.2021 20:49
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Evergrande nu al een aantal dagen bevroren op de beurzen.
Steven Verwer
Steven Verwer 10.09.2021 16:03
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
op support. Gaan we 60 zien? of toch eerder de 80?
Danny de Brabander
Danny de Brabander 10.09.2021 16:03
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Nou dan kies ik 80
Bergh van Den
Bergh van Den 05.08.2021 19:24
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
het aandeel staat nog steeds niet op pre corona niveau, dus ja kanshebber?
Arno Massar
Arno Massar 05.08.2021 19:24
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
En miss weer div in 2022?
Paul Boonstra
Paul Boonstra 16.07.2021 14:37
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
1 K URW aangekocht voor 71,70
Anne Roorda
Anne Roorda 01.07.2021 9:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Welke kant gaat het op met dit aandeel?
De Oudijzerboer
De Oudijzerboer 01.07.2021 9:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Dat weet niemand, de een zet het koersdoel van unibail omhoog de ander zet het omlaag. In mijn ogen zitten ze de particuliere beleggers zenuwachtig te maken met als doel om het aandel van de hand te doen.
Paul Boonstra
Paul Boonstra 01.07.2021 9:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Terug naar de 80.
Anne Roorda
Anne Roorda 01.07.2021 9:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
🤷‍♂️🤷‍♂️
De Oudijzerboer
De Oudijzerboer 09.06.2021 10:58
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Terrassen, winkelcentra, kroegen en evenementen zijn deze zomer weer wat meer geopend. Gunstig voor Unibail aandeelhouders, ik denk dat we deze zomer de 100 kunnen aantikken.
Gerald Verhoef
Gerald Verhoef 08.06.2021 18:30
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Weerstand doorbroken! Bullish...
Paulus Pietsma
Paulus Pietsma 20.05.2021 9:21
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Huizen bubble treft ook Unibail
Emre Ergun
Emre Ergun 29.04.2021 11:08
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
In 1 jaar nog nie meer dan 70
Stephan Heikamp
Stephan Heikamp 29.04.2021 11:08
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
?? Waarom niet
Paulus Pietsma
Paulus Pietsma 29.04.2021 11:08
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Omdat de rente op 0 staat en als die omhoog gaat kun je lachen
moos dr
moos dr 10.03.2021 12:57
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
als je de maand grafiek erbij pak zie ik mooi stijgend patroon.
De Oudijzerboer
De Oudijzerboer 08.03.2021 13:38
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Rodamco gaat ook weer lekker ,op naar de 80-85 eind deze maand. Er zal morgen weer wat meer perspectief geboden worden voor winkels/horeca ondernemers.
moos dr
moos dr 08.03.2021 13:37
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
+7% :)
Emre Ergun
Emre Ergun 04.03.2021 13:53
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Hoe lang zou ik deze aandeel houden ?
De Oudijzerboer
De Oudijzerboer 04.03.2021 13:53
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ik zou hem lekker houden.
La Wij
La Wij 04.03.2021 13:53
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
een jaar, misschien wel twee jaar, ligt eraan hoe snel het aandeel zich herstelt
Bruno Bouman
Bruno Bouman 04.03.2021 13:53
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
wat is jouw koersdoel? ik heb hem op 52 euro gekocht en denk dat hij rond de zomer op z'n hoogst zal zijn maar een specifiek koersdoel heb ik niet.
moos dr
moos dr 23.02.2021 18:25
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
tussen al het beurs geweld houd urw goed stand!
Paul Boonstra
Paul Boonstra 23.02.2021 18:25
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
55 was weer het mooiste moment om te kopen deze week.
moos dr
moos dr 23.02.2021 18:25
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ik denk dat er niet veel betere deals komen. ik heb gekocht op 54 de koers is daar nog niet onder geweest.
Bruno Bouman
Bruno Bouman 18.02.2021 13:27
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
vrijwel elke guru heeft een koersdoel van onder de 45 euro. Ij begin toch te twijfelen aan verkopen. Heeft iemand wat advies?
moos dr
moos dr 18.02.2021 13:27
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ik zeg houden en onder 45 bijkopen. maar ik ken jouw situatie niet en ik ben zeker geen expert
Arno Massar
Arno Massar 18.02.2021 13:27
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
houden
Bruno Bouman
Bruno Bouman 18.02.2021 13:27
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
heb je een koersdoel?
De Oudijzerboer
De Oudijzerboer 18.02.2021 13:27
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Bruno, iedereen hier heeft een ander koersdoel. Ik heb flink wat rodamco aandelen voor de langere termijn bijgekocht minimaal 2 jaar of langer. ik denk dat rodamco over 2 jaar makkelijk boven de 100 per aandeel komt.
Bruno Bouman
Bruno Bouman 18.02.2021 13:27
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Emre Ergun
Emre Ergun 15.02.2021 13:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Verkopen of bijhouden
Arno Massar
Arno Massar 15.02.2021 13:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
houden
moos dr
moos dr 15.02.2021 13:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
houden onder de 45 bijkopen
De Oudijzerboer
De Oudijzerboer 15.02.2021 13:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Houden en onder 50 bijkopen. Een mooi aandeel voor lang/middellange termijn.
Bernard Madoff
Bernard Madoff 15.02.2021 10:44
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Uit de recenste data is te constateren dat 20 /25 mogelijk is.
jack chen
jack chen 15.02.2021 10:44
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Welke data?
moos dr
moos dr 15.02.2021 10:44
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
volgens mijn data is een koers tussen de 0 en oneindig mogelijk
Si Sanane
Si Sanane 11.02.2021 22:35
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Mogelijk zakt het naar 35 / 40 euro, het nieuws is niet erg hartverwarmend,
moos dr
moos dr 11.02.2021 22:35
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ben jij aandeelhouder?
Emre Ergun
Emre Ergun 11.02.2021 14:53
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wat gebeurt er ?
Arno Massar
Arno Massar 11.02.2021 14:53
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ff dip....corona doet vastgoed pijn
Bobby de Haas
Bobby de Haas 11.02.2021 14:53
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wat denken jullie ervan? Lekker rood dagje zo
Pascal van Aken
Pascal van Aken 11.02.2021 11:46
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Kopen of niet?
patrick beekhuis
patrick beekhuis 11.02.2021 11:46
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Kopen.
La Wij
La Wij 11.02.2021 9:58
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Dat wordt bijkopen!
Abdu Munyankumburwa
Abdu Munyankumburwa 11.02.2021 9:26
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
😭😭😭
Steven Verwer
Steven Verwer 10.02.2021 13:19
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wat is dit voor een rare beweging haha.
Gerald Verhoef
Gerald Verhoef 10.02.2021 13:19
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Cijfers komen vandaag. Daar zal het wel iets mee te maken hebben
Arno Massar
Arno Massar 10.02.2021 13:19
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
dividend?
Vincent Davids
Vincent Davids 10.02.2021 13:19
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
of een shorter die eruit gegaan is
Arno Massar
Arno Massar 10.02.2021 13:19
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Anne Roorda
Anne Roorda 04.02.2021 17:21
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Als hij nog iets zakt dan ga ik weer kopen
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail