Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

Tilray Inc (TLRY)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Resultaten Tilray volgen

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
3,15 +0,03    +0,96%
01/07 - Gesloten. Valuta in USD ( Algemene voorwaarden )
Nabeurs
3,12
-0,03
-0,95%
1:59:19 - Real-time Data
Type:  Aandeel
Markt:  Verenigde Staten
ISIN:  US88688T1007 
CUSIP:  88688T100
  • Volume: 12.409.114
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 3,06 - 3,22
Tilray 3,15 +0,03 +0,96%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Paul Mag222100+600.62%
2Spencer Strahan111100+547.88%
3Michael Poslick111100+509.51%
4Jordan Fujan111100+509.51%
5Omri Ozer111100+504.01%
6Victor LEE111100+502.14%
7Sasa Umbach111100+500.95%
8Matt Lonas333100+468.85%
9Marcelo Maciel222100+468%
10Randy Kennedy44375+442.36%
11Carl Haouali13131076.92+442.29%
12tyler brandt222100+415.96%
13Nupuvon Kft333100+374.32%
14Roope Takala111100+359.91%
15Adelya Mat22150+327.91%
16александр луньков44250+322.45%
17Peter Mehany111100+320.05%
18Christopher Dayon111100+319.95%
19Quawan Smith555100+315.74%
20Jake Anantha111100+296.04%
21Kevin Gustafson111100+295.54%
22Devin Heaphy111100+294.25%
23Chris Lung111100+293.51%
24Joe Kabir111100+286.27%
25Slim Joseph111100+283.59%
26Dimitris Karouzos222100+282.11%
27Hersh Kamra222100+281.66%
28Salvatore Fontanazza111100+270.54%
29Ксения Ляшенко222100+262.11%
30Robin Holligan111100+259.44%
31Lee Arciszewski111100+259.31%
32Alex Garcia111100+259.19%
33Kathy Bagnell77685.71+252.37%
34Syed Abbas111100+250.06%
35Suzanne Lindgren222100+247.54%
36Chris Beimers222100+237.82%
37Jack Lascom111100+223.94%
38Oscar Mazzarello44250+223.62%
39Andrea Bacinelli111100+219.76%
40ירדן זהבי222100+218.51%
41Georges Wegener111100+217.91%
42Robert Hicks111100+214.5%
43Manpreet Multani111100+213.44%
44John Mcgrain111100+213.19%
45Michael Symonds111100+212.28%
46Davide Gheno111100+210.77%
47Francesco Ruggiero333100+210.06%
48מתי לב44375+207.89%
49Andrea Politano77457.14+206.88%
50Pete Tzanet111100+204.5%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies TLRY

Laat weten wat u vindt van Tilray Inc
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
John Rooijakkers
John Rooijakkers 07.01.2022 21:08
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
als de cijfers meevallen a.s maandag, dan komt t goed de komende weken.
mambo jam
mambo jam 30.12.2021 9:44
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
zal nog even zakken, Amerikanen nemen hun winsten ivm belastingen dus je ziet dat meeste aandelen zakken. denk q4 pas weer een goeie up ivm cijfers
Ali Akbay
Ali Akbay 28.12.2021 19:06
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wat verwacht nu dan?even geduld
Gaby Tenda
Gaby Tenda 10.12.2021 20:36
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Waarom zakt t zo erg vandaag pfff
Gaby Tenda
Gaby Tenda 12.10.2021 19:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wanneer terug naar 11,12,15?
Davy Van Campenhout
Davy Van Campenhout 12.10.2021 19:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Vandaag kan dat wel eens gebeuren.Gisteren Sundial grouwers gekocht en staat voorbeurs al 0.85.Tilray zal ook wel omhoog knallen.
Arne Dm
Arne Dm 27.07.2021 23:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
waarom?
John Rooijakkers
John Rooijakkers 02.06.2021 21:38
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
jaja we zijn weer op de terugweg
John Lammers
John Lammers 02.06.2021 21:38
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Hi Roy, waarom deze stijging?
Maikel van der Lee
Maikel van der Lee 02.06.2021 21:38
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
John Lammers Amazon die zich uitspreekt pro legalisering van de cannabis markt, en Tilray op zichzelf omdat er een hoge shortfloat op het aandeel zit (25-30%). En naast dat #4 trending op r/wallstreetbets die een shortsqueeze zoals bij GME en AMC bespreken met targets vanaf 60$ tot wel 150$ !
mambo jam
mambo jam 02.06.2021 21:38
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
die post over tilray kan ik nergens vinden op wallstreetbets. heb jij een linkje? en denk je dat het vandaag weer up gaat of denk je dat een ieder winst neemt en het aandeel weer zakt?
Gaby Tenda
Gaby Tenda 25.05.2021 14:26
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Gaat het nu eens eindelijk omhoog of blijft het hangen op 14/15
Berry He
Berry He 25.05.2021 14:26
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Gaat gestaag
Gaby Tenda
Gaby Tenda 10.04.2021 0:16
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Graag omhoog
John Rooijakkers
John Rooijakkers 07.04.2021 18:27
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
en nou weer omhoog graag
Ronald van Amerongen
Ronald van Amerongen 07.04.2021 18:27
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
volhouden! komt goed
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Aanmelden met e-mail