Breaking news
Investing Pro 0
Cyber Monday-SALE: tot 54% KORTING op InvestingPro+ VAN AANBIEDING PROFITEREN
Sluiten

Tata Steel Ltd Future Futures - Dec 2022 (TISCc1:NS)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
107,00 +1,35    +1,28%
11:00:05 - Gesloten. ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandelenfuture
Markt:  India
Onderliggend:  Tata Steel Ltd
  • Vorig slot: 105,65
  • Open: 105,85
  • Dagbereik: 105,80 - 108,65
Tata Steel 107,00 +1,35 +1,28%

TISCc1:NS Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Tata Steel Ltd Future aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Murugesan Marimuthu111100+20.04%
2Seetharam Sundaram111100+16.84%
3Murali Milk111100+16.25%
4Ram Venna111100+15.83%
5Dhirendra Khandve111100+15.34%
6Rohit Patel222100+15.28%
7JAYESH PATEL33266.67+14.07%
8Mukesh Singh111100+13.9%
9priyanka kushwah111100+13.31%
10Rakesh Jain33266.67+12.96%
11Vishal Ghodke111100+12.36%
12Navneet Kumar111100+11.46%
13vedantha desikan111100+10.57%
14CHETAN JADAV111100+10.18%
15Narayan Chhatria111100+10.1%
16amardeep singh111100+9.53%
17Rishi Shah111100+9.18%
18viradia kamlesh111100+8.98%
19Sheetij Sood111100+8.86%
20Sudheer Sonje111100+8.64%
21Eshit Sheth111100+8.52%
22prem kumar111100+8.49%
23Satyanarayana Pillamari111100+7.59%
24Sanjay Singh111100+7.58%
25Abhijeet Durgude111100+7.42%
26Ashwini Abhyankar111100+7%
27chandan dongre111100+6.3%
28Atul Vora111100+6.19%
29vineet jain111100+5.5%
30Rahul Singh Religare111100+5.45%
31Sanjay bhatt22150+5.42%
32Aman Kumar111100+4.31%
33Sukhjinder Randhawa111100+4.29%
34Yashvant Desai33133.33+4.24%
35Aditya Gour111100+4.2%
36ketan dhruve22150+4.14%
37Subramanian Ganesan111100+4.12%
38Anshul Goyal111100+4.04%
39nitu chatterjee111100+3.97%
40Dhaval Patil111100+3.79%
41kedar joshi111100+3.62%
42Shailendra Singh111100+3.28%
43BhagwatiPrasad Jangir222100+3.24%
44Uma prashu44375+2.78%
45Akhil Loharuka111100+2.74%
46Pravin Gohil111100+2.71%
47Vasu Devan111100+2.39%
48Satish Trivedi111100+2.08%
49Ram Mishra111100+1.93%
50Praveen Ulahannan111100+1.73%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies Tata Steel Ltd Future

Laat weten wat u vindt van Tata Steel Ltd Future
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail