Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

Solvay SA (SOLB)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
99,22 -0,52    -0,52%
17:35:15 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  België
ISIN:  BE0003470755 
  • Volume: 189.371
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 99,04 - 100,60
Solvay 99,22 -0,52 -0,52%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1maxime van elewyck222100+48.59%
2marc catthoor111100+41.1%
3Golden Age DF111100+39.83%
4Luc Moentack44250+34.87%
5Wouter Lierman111100+34.22%
6Manu Ferraro111100+28.31%
7Thomas Borgniet111100+26.89%
8Kurt Diddens111100+25.78%
9Andre Hecq333100+22.91%
10Senne Onderbeke111100+22.42%
11Noemi Van Meir111100+21.15%
12Jim Wowo22150+19.89%
13Ferdinand Bardamu22150+15.45%
14KAREL VANHECKE77571.43+15.3%
15Robbe Van Nieuwenhove111100+14.29%
16Thierry Debus111100+12.83%
17Werd Krick111100+12.49%
18Olivier Lambert22150+12.38%
19Nic Hauchecorne111100+11.82%
20Anita Vacca151515100+11.72%
21Leon Cheung111100+11.47%
22Igor Van Parys55480+10.6%
23Thibo Steyaert111100+9.6%
24Victorian Sauvage111100+8.96%
25Nico Vi111100+8.52%
26lidiane oliveira111100+8.12%
27Ludovic Leclerc111100+6.75%
28MAURO FURLANETTO LIMA109666.67+6.13%
29jan van reeth111100+4.89%
30Joachim Snellings111100+4.3%
31francesko keqanaj111100+4.08%
32Pascal MORAND111100+4.07%
33frans Van Nieulande111100+3.9%
34Hubert De Wangen111100+3.79%
35Mathieu Herbay111100+3.71%
36Bruno Vanden Broeck44375+3.61%
37Pieter Dhamer33266.67+3.42%
38Salvis Lapins111100+3.34%
39valere adriaensen111100+3.25%
40warren uzan111100+3.15%
41Dimitri Schollaert111100+2.89%
42Junior Salmon111100+2.88%
43Paulo Quental111100+2.77%
44Ferran Aznar222100+2.63%
45jean follebouckt111100+2.26%
46Joaquin Costa canalejas111100+2.06%
47Don Simon111100+1.94%
48Frederik Cuppens111100+1.92%
49alain vanbrabant111100+1.76%
50Avni Zengin111100+1.63%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies SOLB

Laat weten wat u vindt van Solvay SA
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Peter Vrancx
Peter Vrancx 03.03.2021 14:19
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Op basis van de cijfers van Q4 + de strategie van de nieuwe CEO, een aandeel waar ik zeker in geloof! (En omv al de turbulenties op de Amerikaanse en Aziatische markten hou ik het voorlopig toch liever dicht bij huis). Benieuwd naar komende weken, en of dit naar de normen van andere chemische bedrijven wel degelijk ondergewaardeerd staat!
HildeYves BruggemansVandenAbbeele
HildeYves BruggemansVandenAbbeele 06.03.2020 17:06
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Denk goed geplaatst om crisis het hoofd te bieden. Kopen kan, zeker houden.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail