Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

Siemens AG Class N (SIEGn)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
147,99 +0,28    +0,19%
12:07:24 - Afgeleide gegevens in realtime. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Duitsland
ISIN:  DE0007236101 
WKN:  723610
  • Vorig slot: 147,71
  • Open: 149,53
  • Dagbereik: 147,35 - 150,10
Siemens 147,99 +0,28 +0,19%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Andres Kutz Peironcely333100+26.1%
2Stefan Wagner222100+21.19%
3jachy josh55360+20.69%
4Philipp Seiwald333100+18.75%
5klaus kracher87457.14+17.52%
6Sammie Kilaso22221463.64+16.18%
7QUYET TRAN NGOC111100+16.15%
8Abdu EZ111100+15.02%
9Deniz Kutlu111100+14.86%
10פנחס גליקשטרן222100+14.53%
11Jacopo Rigato111100+14.51%
12Giovanni Eizzolio111100+14.51%
13Paolo Dodero33266.67+14.15%
14Baha Yusupov111100+13.81%
15Alessandro Tori55480+13.27%
16Bingyu Zhou222100+12.97%
17Yannick manuel111100+12.64%
18Daniel Pawlik111100+12.54%
19אברהם זיילר44375+12.53%
20Diogo Cruz111100+12.28%
21starylenon lenistary111100+11.99%
22ziya yılmaz53533871.7+11.95%
23Sasha Lokshin111100+11.9%
24Walter Neu111100+11.9%
25Chris Filips222100+11.89%
26Алексей Степанов111100+11.74%
27Casaluna Poppi333100+11.73%
28Hermann Albrecht55480+11.57%
29cristiano primiceri111100+11.5%
30Fabián Escoí333100+11.25%
31Giorgio Guarguaglini111100+11.13%
32Paul Wyler111100+11.01%
33the kastriot111100+10.99%
34Frank Langenwalder111100+10.79%
35Maor Shoham44250+10.69%
36Ben Glück111100+10.6%
37vainer cagnoli111100+10.52%
38Fabrice Göldner111100+10.5%
39Wolfgang Harant111100+10.33%
40Stanislav Panchenko22150+10.17%
41Simon Lehmann111100+10.13%
42Alberto Valentin de Solis111100+9.98%
43Tobi As111100+9.92%
44Paul Lorenz111100+9.92%
45Maschine Vd111100+9.91%
46Василий Белоусов111100+9.59%
47David Requena Lopez111100+9.55%
48Kitty Horbach111100+9.52%
49Samuel Evans111100+9.47%
50Jonas Schicketanz111100+9.43%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies SIEGn

Laat weten wat u vindt van Siemens AG Class N
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Luc De Meyere
Luc De Meyere 11.10.2019 21:51
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
waar is de tijd dat men dat aandeel aan 20 euro kon kopen, maar binnenkort mogen we een explosie verwachten, deutsche grundlichkeit, zie naar audi,bmw,mercedes ze kunnen de lelijkste autos steeds duur verkopen doe dat eens na
Ernest Mees
Ernest Mees 11.10.2019 21:51
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail