Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

Safran SA (SAF)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
96,01 +0,13    +0,14%
20/05 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Frankrijk
ISIN:  FR0000073272 
  • Volume: 628.179
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 95,61 - 98,78
Safran 96,01 +0,13 +0,14%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Valentin COMBES111100+32.77%
2Julien Jonathan111100+32.14%
3Calogero Doro111100+27.67%
4Salvis Lapins111100+27.54%
5Eric B111100+25.8%
6Pascal Leyne33266.67+24.96%
7Claude Danant88562.5+20.85%
8rafael S.G.222100+19.26%
9Eugene Eisenberger77685.71+18.09%
10Marc Deglave Cunnington33266.67+15.97%
11Guillermo Mera Álvarez222100+15.11%
12Mx Lbr111100+14.73%
13Erasmus Gestion111100+13.67%
14Alexandre Bréjaud111100+12.65%
15Julien Ruffenach111100+12.48%
16Thomas Delhaye111100+12.06%
17Simone Urbinati22150+11.97%
18Philippe Karsenty111100+11.74%
19Yann Simo222100+11.32%
20Benjamin Limoyzin111100+11.26%
21Henri Desvallées111100+11.04%
22Elias Ranc111100+10.98%
23max fjellerad111100+10.87%
24Marco Domingues111100+10.64%
25Clément Nissen111100+10.43%
26Roméo Achard111100+9.36%
27Fabio Vigorelli22150+9.3%
28Jérôme Ranvé111100+9.07%
29François Rousselet111100+9.07%
30Alberto Valle33266.67+8.95%
31Délé Méso111100+8.79%
32Jean Baptiste SCHEIBEL111100+8.65%
33Maxime Sion111100+8.4%
34Christophe Jay111100+8.06%
35Pierre Beheyt111100+8.05%
36Juan Grb111100+8.05%
37Fabien Cozzolino111100+7.86%
38EVARIATO GALLEGO GALLEGO222100+7.8%
39Quentin MassetTonda222100+7.16%
40Stephane Fazilleau111100+7.05%
41Jonny Gómez111100+7%
42Wim Schoorel111100+6.99%
43Christine YONG111100+6.95%
44Michał Siess111100+6.86%
45Lucas Manoury111100+6.74%
46Santiago Royuela211100+6.71%
47jose verde111100+6.67%
48Alexandre Bréjaud111100+6.65%
49richard petti111100+5.99%
50Rio Klamera111100+5.92%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies SAF

Laat weten wat u vindt van Safran SA
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail