Laatste nieuws
Krijg 50% korting 0
Toegang tot premium-data: tot 50% korting InvestingPro BENUT DE SALE
Sluiten

RWE AG (RWEG)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
33,660 +0,190    +0,57%
17:35:06 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Duitsland
ISIN:  DE0007037129 
WKN:  703712
  • Vorig slot: 33,660
  • Open: 33,500
  • Dagbereik: 33,390 - 33,700
RWE 33,660 +0,190 +0,57%

RWEG Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het RWE AG aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Ferenc Vadász29292482.76+34.61%
2ziya yılmaz87876170.11+30.99%
3Johannes Hoh44375+27.55%
4Gandini Riki111100+25.09%
5Jean Pierre Olieslaeger333100+25.03%
6Angelo Koskia111100+24.98%
7David Huertas Mendez111100+24.25%
8Attila Kegye111100+22.24%
9Ricardo Corominas111100+21.52%
10Evert Just111100+17.67%
11Κωνσταντίνος Βελισσάρης111100+16.32%
12Vladimír Pánek111100+16.02%
13Nicolas Aznar222100+15.67%
14Anita Vacca75757194.67+15.65%
15Zoran Jerkovic111100+15.06%
16Alex Mo111100+15.05%
17Jordi Sentis111100+13.77%
18tamas farago22150+13.35%
19Markus Siegl12121191.67+13.34%
20Francisco Sierra88337.5+13%
21Tumu Austine111100+12.83%
22Ines Jensen222100+12.58%
23ahmed bin Aziz111100+12.48%
24Juan Garcia Ganuza22150+10.9%
25GORKEM KOSAR111100+10.33%
26Alkis My33133.33+9.81%
27Ramon Bauerfeind111100+9.73%
28Leander Funken111100+9.44%
29Marek Romancov111100+9.44%
30Artur Ribeiro111100+8.8%
31Simon Alonso111100+8.72%
32Fait Accompli222100+8.25%
33Emilio Salar galvez111100+8.19%
34Валерия Пупченко111100+8.16%
35Kaushik Shah111100+7.7%
36Georges Michel111100+7.69%
37Frederic GD111100+7.65%
38Investingcom Yonetim111100+7.47%
39Miguel Cuadrado111100+7.45%
40michel heu111100+7.37%
41Juergen SCHMITZ111100+7.37%
42Massimo Mucci111100+7.25%
43Krisztián Szijártó111100+6.97%
44iimthe boss22150+6.78%
45cristian leo111100+6.72%
46Massimiliano Cecchini33266.67+6.62%
47Antonio Garrido Panés111100+6.59%
48Stephan Gawel111100+6.43%
49Nyls Nubret111100+6.4%
50Ismael Velez Suarez111100+6.39%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies RWEG

Laat weten wat u vindt van RWE AG
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Bram Al
Bram Al 26.07.2022 13:07
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
sterk aandeel
Augusto Poloni
Augusto Poloni 20.01.2022 16:02
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
morningstar doel =41
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail