Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

Royal Dutch Shell PLC Class B (RDSb)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
1.822,6 +13,8    +0,76%
14/01 - Gesloten. Valuta in GBP ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
ISIN:  GB00B03MM408 
SEDOL:  B03MM40
  • Volume: 12.704.422
  • Bied/laat: 1.800,0 / 1.840,0
  • Dagbereik: 1.801,8 - 1.833,4
Royal Dutch Shell B 1.822,6 +13,8 +0,76%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Md Ariza Md Nor111100+10.93%
2Pure Trend33266.67+10.83%
3Mr Capital22150+8.2%
4Euan Brown111100+7.54%
5Peter Whiston333100+7.32%
6Ben Brosh22150+6.25%
7Peter Crabtree33266.67+5.65%
8Aaron Dominic111100+5.37%
9Robbie Allday111100+4.99%
10Manny Davidson111100+4.83%
11アンドリュー ホードマン111100+4.46%
12Jamie Devlin211100+4.36%
13Matt Walsh111100+4.24%
14Justinas Gricius111100+4.23%
15Nadeem Rosunally111100+4.22%
16Vitaly Ovsyannikov111100+4.16%
17nigel howes111100+3.78%
18NICKTanawut Tailumyong111100+3.61%
19Kenny Reddington111100+3.48%
20Stuart Meiklejohn111100+3.24%
21John Bale111100+3.23%
22Howard Burkeman222100+3.11%
23Robert Anderson44375+3.06%
24Matthew Fairbairn111100+3.05%
25Adrian Smith111100+2.21%
26Rob Ansell111100+2.07%
27ETN ETN111100+1.92%
28Matt Heller111100+1.77%
29Paul Abbosh111100+1.62%
30Tom Mason111100+1.6%
31Tomasz Popowicz111100+1.39%
32Kim boesgaard Lauritsen111100+1.31%
33Mohd Asif111100+1.19%
34Níkk Brigham22150+1.16%
35IVAN IVANOV111100+1.07%
36WEI HAO111100+0.88%
37Tony Mahomi1000+0.72%
38Jama Jama111100+0.72%
39ziya yılmaz66466.67+0.54%
40Stock Prince111100+0.36%
41Dominic Pharaoh111100+0.35%
42Albert Licudi111100+0.33%
43forti boris111100+0.31%
44Adamsworld David111100+0.15%
45Dietmar Knoch111100+0.12%
46Richard Norris111100+0.05%
47Rysiek Krupa111100+0.04%
48Ro Tee111100+0.02%
49Majid Naeem111100+0.02%
50stan ho11000%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies RDSb

Laat weten wat u vindt van Royal Dutch Shell PLC B
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail