Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
🟢 De markten zijn met gestegen. Iedereen in onze community van meer dan 120.000 leden weet wat hij moet doen.
U ook?
KORTING van 40% benutten
Sluiten

Renault SA (RENA)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
53,20 +1,52    +2,94%
29/05 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Italië
ISIN:  FR0000131906 
  • Volume: 6.576
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 52,20 - 53,56
Renault 53,20 +1,52 +2,94%

RENA Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Renault SA aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Antonino Canale222100+61.54%
2Luca Brl111100+49.29%
3Facundo Iviglia111100+48.78%
4davide garulli22221881.82+44.44%
5Antonio Magrini555100+31.44%
6Alex Fà111100+10.86%
7fabio reggiani111100+10.42%
8Lupo Lucio111100+10.16%
9Marco Tedeschi111100+9.82%
10Aron Trader111100+9.82%
11Cristian Rossi32150+7.31%
12Antonio occhino111100+7.17%
13Anita Vacca66583.33+5.43%
14Bogdan Mihailescu22150+5.03%
15Nicola Lasxialfari111100+4.38%
16Francesco Capobianco111100+4.03%
17Pietro Licheri111100+3.85%
18Emanuele Piombanti1000+3.55%
19Fatih Kahraman1000+3.26%
20Adriano Butta1000+3.08%
21Anita Vacca111100+1.91%
22Fede Rossi111100+1.57%
23Pietro Faraone111100+1.43%
24andrea cigarini111100+1.26%
25Luciano Giacoma111100+0.57%
26F C111100+0.36%
27Paolo Dipasquale1100-0.49%
28Claudio Longhi1100-1.16%
29Alessandro Fumagalli1000-1.34%
30Alessandro Rigo1100-1.4%
31Francesco Bartolotti1100-1.6%
32Nicola Lapenna1100-1.91%
33carlo baudoino1100-2.09%
34Davide Colombi1100-2.15%
35Marco Ferla1100-2.45%
36Simone Zaccheo1100-2.45%
37Roberto Tarantola1000-2.47%
38Stefano Brogioni2200-2.48%
39mariano fenizia22150-2.87%
40Giorgio Valore1100-2.88%
41giampiero aquilano1100-3.28%
42Francesco Franchitto1100-3.7%
43george donald grasso1100-3.79%
44Davide Colombi1000-3.82%
45tony pozzi1100-5.06%
46Ada Ciampa1100-6.1%
47Giancarlo Gobbi1100-6.11%
48Gianna Bellini1100-6.17%
49Jolly Jolly1100-6.86%
50Luca Zanotti1100-7.13%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies RENA

Laat weten wat u vindt van Renault SA
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Peter Kabelacs
Peter Kabelacs 05.05.2021 14:49
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Hier is half / eind juni bussinness Te doen ik wacht nog even tot ze volledig zonder chip zittenR zakt nog ik hoop in te stappen op 20 /25 Dat is potential .... geduld ????
Martin Ruiter
Martin Ruiter 05.05.2021 14:49
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Jouw instapperiode is gebaseerd op chiptekort?
Maarten Bouwman
Maarten Bouwman 05.05.2021 14:49
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Nu kopen dan Peter 🤞
Tom Verbruggen
Tom Verbruggen 20.11.2020 11:58
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Potential 😏
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail