Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

Reliance Industries Ltd Future Futures - Mei 2022 (RELIc1:NS)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
2.605,05 -18,35    -0,70%
11:59:59 - Gesloten. ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandelenfuture
Markt:  India
Onderliggend:  Reliance Ind
  • Vorig slot: 2.623,40
  • Open: 2.625,00
  • Dagbereik: 2.590,55 - 2.650,70
Reliance Industries 2.605,05 -18,35 -0,70%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Dhananjay Umbrajkar444100+80.88%
2Sam Siddiqui66583.33+59.07%
3Niteen Ghodake333100+53.46%
4Fenil Rangwala1010550+43.35%
5Jinendra Munot33266.67+36.99%
6Ajay Doshi222100+32.14%
7siddique mohamed111100+30.01%
8Dhirendra Khandve33266.67+29.65%
9Naresh Gupta111100+29.55%
10Shivam Sirsikar111100+29.51%
11Amal George111100+27.77%
12Sandeep Shukla111100+27.32%
13Amit Kulkarni111100+27.2%
14Nishith Shah66583.33+26.76%
15amar jain111100+26.32%
16Tekumudi Rambabu111100+26.04%
17Anmol mittal111100+26.01%
18Navratan Todi222100+25.11%
19Harsh Pokharna111100+23.66%
20Ashok Agarwal111100+23.63%
21Kanchana Vskanchana111100+23.54%
22ketan dhruve22150+23.14%
23ambrish roshania111100+22.66%
24Christopher Wilson111100+22.44%
25James Baker111100+22.19%
26suraj khalsa111100+21.6%
27Preeti Patel111100+20.46%
28shubham bansal111100+20.18%
29Sandip Parulekar111100+19.67%
30Atul Angale111100+17.69%
31Azad Ahmed66466.67+16.71%
32Siddhesh Awasare222100+14.15%
33JITENDER KUMAR111100+13.11%
34Pradeep Nexus111100+13.04%
35chandan dongre111100+12.05%
36Mayur Chudnaik111100+12.02%
37Mahesh Kulkarni111100+10.82%
38Hitesh Agrawal111100+10.46%
39Dhruve Ketan111100+9.82%
40vishwanath sreedhara22150+9.64%
41Praful Panchal333100+9.61%
42Nevil Patel111100+9.34%
43Deepak sharma33266.67+9.08%
44Suraj S H111100+8.88%
45rajesh agarwal111100+8.68%
46Lohit Sood222100+8.52%
47Suvankar Maity111100+8.11%
48Kunal kundra111100+7.94%
49Amit Singla111100+7.74%
50Digvijay Sapkal111100+7.31%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies Reliance Industries Ltd Future

Laat weten wat u vindt van Reliance Industries Ltd Future
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail