Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
Nieuw! 💥 Krijg ProPicks om te zien welke strategie de S&P 500 met 1,183% heeft overtroffen KORTING van 40% benutten
Sluiten

Qualcomm Incorporated (QCOM)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Resultaten Qualcomm volgen

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
171,29 -3,84    -2,19%
12/04 - Gesloten. Valuta in USD ( Algemene voorwaarden )
Nabeurs
170,07
-1,22
-0,71%
1:59:44 - Real-time Data
Type:  Aandeel
Markt:  Verenigde Staten
  • Volume: 6.274.725
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 170,99 - 173,36
Qualcomm 171,29 -3,84 -2,19%

QCOM Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Qualcomm Incorporated aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Andres Osorio222100+64.73%
2Mikel Mike55480+62.16%
3Zhenguo Zhang111100+58.68%
4Sara Schmidt111100+58.57%
5Vlad Filippov111100+57.64%
6小野寺 研治111100+56.4%
7Luis Batista111100+52.96%
8Angel Fernandez222100+50.79%
9Uliana Palette111100+50.7%
10Advait Koparkar111100+49.82%
11Valentin Koteshov111100+49.64%
12Fernando Llano111100+49.61%
13Javier Nuñez111100+49.41%
14JOSE LUIS ROSADO MARQUEZ111100+49.05%
15Евгений Корсаков222100+46.34%
16Jordi Casellas Estrada22150+46.2%
17Денис Кочев22150+42.6%
18Alberto Menico111100+41.67%
19rachel Han111100+40.06%
20Patrick Valda111100+37.77%
21Marco Tagliani88675+35.3%
22Stefan Benfield33266.67+32.44%
23Григорий Данилевич111100+31.66%
24Nikolaos Englezopoulos33266.67+31.63%
25Igor P22150+31.06%
26Владимир Брожик111100+30.93%
27ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΚΟΛΗΣ444100+30.9%
28Михаил Данилов111100+30.77%
29Yiğit Kocadağ111100+29.35%
30Руслан Шульга33266.67+27.44%
31Janka Bednarka111100+26.29%
32arie Sklar111100+26.21%
33Claude Danant55480+26.17%
34Александр Матичев111100+25.66%
35Mr Supoury111100+24.9%
36Ganeshan Iyer111100+24.81%
37Андрей Каракай44375+24.34%
38Alborz Malekpour99333.33+24.32%
39Lee MeanHwang111100+24.2%
40종현 서111100+24.18%
41Anup Bhulabhai111100+24.03%
42Hunter Ha111100+23.71%
43Dat Le111100+23.58%
44Jankat Hurma111100+23.56%
45Alejandra Sierra111100+23.37%
46Tiaan Swart22150+23.34%
47Jorge Mera Santiago111100+23.21%
48Michael Donaldson111100+23.12%
49David Martin111100+22.99%
50Tùng Phan Thế111100+22.9%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies QCOM

Laat weten wat u vindt van Qualcomm Incorporated
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Elbertus Achterstraat
Elbertus Achterstraat 21.08.2021 12:01
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Qualcomm heeft bodem, en OS lijn bereikt.
Martin Stelten
Martin Stelten 24.02.2021 22:17
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
dat is beter. blijf zo doorgaan
Martin Stelten
Martin Stelten 23.02.2021 15:49
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
wtf is het met die dalingen van qualcomm?
Enzo Vandewalle
Enzo Vandewalle 04.02.2021 17:38
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Van waar die plotse daling?
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail