Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

Puma SE (PUMG)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
66,56 +2,30    +3,58%
27/05 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Duitsland
ISIN:  DE0006969603 
WKN:  000696960
  • Vorig slot: 66,56
  • Open: 64,60
  • Dagbereik: 64,08 - 66,56
Puma SE 66,56 +2,30 +3,58%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Felice Pacifico222100+28.76%
2antonino battaglia555100+27.67%
3Claude Danant66466.67+17.42%
4Andy Rodriguez111100+14.76%
5Luigi Nigro111100+8.59%
6shady Abdullah111100+8.48%
7Dominik Stöcker111100+7.3%
8Pedro Vasquez222100+7.03%
9Oliver Martin Perez111100+6.4%
10Frans Coninckx111100+6.35%
11davide garulli222100+6.28%
12Liam Norton111100+5.92%
13Ron Kampf111100+5.67%
14rafael S.G.111100+5.13%
15Nestor Albizuri111100+5.12%
16Bruno Gioffredi111100+4.75%
17HELDER FIGUEIREDO222100+4.6%
18Manuel Geiken111100+4.51%
19Leonardo Breedveld111100+4.4%
20Carmelo Sosa111100+3.97%
21Samuel Pérez Marante111100+3.56%
22Stefan Greese111100+3.21%
23Roman Adam111100+2.95%
24husin mohd111100+2.88%
25Marco Mazza111100+2.73%
26Ken Guica111100+2.45%
27Andrea Richard111100+2.35%
28Hermann Albrecht222100+2.22%
29Markus Siegl22150+2.11%
30Bam Bäm111100+1.42%
31Silas Döring111100+1.22%
32Paulasima Theodor1000+1.12%
33Ferran Aznar111100+1.08%
34Ricardo Carilla111100+0.57%
35Ernesto Cab111100+0.36%
36Daniel Martínez111100+0.3%
37Robert Knake111100+0.28%
38Artur Pira111100+0.23%
39David Ka111100+0.22%
40Pedro Dominguez11000%
41Pedro Pardo1100-0.34%
42uffe harksen1100-0.49%
43Richard Kappenberger1100-0.61%
44Joker Poker22150-0.76%
45Alexandre Crémieux1000-0.98%
46jian sun1100-1.7%
47Paco Febrer1000-1.81%
48Георгий Юдин1100-2.44%
49Bergen Acp3200-3.17%
50Thomas Schifferl1100-3.2%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies PUMG

Laat weten wat u vindt van Puma SE
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Aanmelden met e-mail