Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

Pkn orlen (PKN)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
73,06 +0,22    +0,30%
17:03:22 - Gesloten. Valuta in PLN ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Polen
ISIN:  PLPKN0000018 
  • Vorig slot: 73,06
  • Open: 73,00
  • Dagbereik: 72,88 - 74,44
Pkn orlen 73,06 +0,22 +0,30%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Wiktor Wilczewski111100+24.45%
2Maciej Kopieć32150+24.27%
3Artur God211100+20.72%
4Jakub Kasperkow111100+19.63%
5Kamil Wasilewski111100+17.87%
6Marcin Szczęsny22150+17.79%
7Krzyś Łukaszewicz111100+13.84%
8Michał Słobodzian1000+13.41%
9Piotr Kubiak222100+13.07%
10Maciej Łomnicki2100+12.99%
11Piotr Grabowski1000+11.29%
12Kamil Adamczyk111100+11.27%
13Paweł Ruszkiewicz111100+11.21%
14Paulina Gesella111100+10.66%
15Wiktor Kurzak111100+10.17%
16Jasiek Skarysz111100+10.15%
17marek salach111100+10.03%
18Marek Maroszczyk111100+9.83%
19Ivan Semehen33266.67+9.37%
20Wojciech Bohater111100+9.35%
21Jacek Schumacher111100+9.04%
22Marek Pośpiech111100+8.75%
23Krzysztof Adamski111100+8.74%
24paszeko ringo222100+8.38%
25Piotr Burz111100+8.21%
26Seweryn Kozik111100+8.2%
27Robert Szymanski111100+8.16%
28Andrzej Bonduk111100+7.9%
29Klaudiusz Poloszyk111100+7.84%
30Jacek Panasiuk111100+7.64%
31aaa aaa111100+7.53%
32Mirosław Patelski1000+7.13%
33Przemysław Banaś65480+7%
34Mateusz Dąbrosz111100+6.56%
35Tomasz Rycerz111100+6.32%
36Miłosz Sobieniowski111100+6.22%
37Kuba Suchocki111100+5.94%
38Alexander Sikora22150+5.67%
39Krzysztof Stuszewski33133.33+5.42%
40Adam Kępa111100+5.35%
41Pasibrzuch BartPles44375+5.29%
42Sebastian Tomczyk222100+4.86%
43Marek Antoniusz111100+4.59%
44Tadeusz Lis111100+4.46%
45Tomasz Kraśniewski111100+4.38%
46Grzegorz Grzybowski111100+3.58%
47Przemek Przybylski111100+3.5%
48Daniel Dziula111100+3.31%
49Mikołaj Wargowski111100+3.3%
50Magdalena Sawluk111100+3.15%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies PKN

Laat weten wat u vindt van Pkn orlen
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail