Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

Petronet LNG Ltd (PLNG)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
216,35 -2,05    -0,94%
09:25:22 - Real-time Data. Valuta in INR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  India
ISIN:  INE347G01014 
S/N:  PETRONET
  • Volume: 980.348
  • Bied/laat: 216,25 / 216,35
  • Dagbereik: 215,05 - 219,45
Petronet LNG 216,35 -2,05 -0,94%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Dr Singh111100+103.96%
2VASANTH RAJ111100+102.75%
3Vinod Rangwani111100+100.56%
4Murari Mundada111100+100.19%
5RAJESH AMLE111100+99.67%
6Upendra Nabh Tripathi111100+97.59%
7Dheeraj Handa22150+95.96%
8Rahul Singh111100+95.47%
9BALAJI RAMASAMI111100+95.2%
10NagaRajan Subramanian111100+93.7%
11Prabhu Shankar111100+92.82%
12Vivek Tiwary111100+92.47%
13Chandru B Positive111100+92.17%
14Amarjeet Singh111100+91.83%
15Amjad Hussain111100+90.58%
16Ramakant Tekade111100+90.54%
17Vishal Soni111100+90.29%
18mohan mohan111100+90.29%
19Kanak Das111100+89.02%
20Nakul Churhe111100+85.25%
21Sougat Chatterjee111100+81.47%
22muthu kumar111100+80.21%
23SOURAV BHALOTIA111100+73.97%
24Madnesh Chaturvedi111100+12.7%
25Sagars Ingole111100+12.49%
26Gourav Jain111100+12.36%
27Manoj Kumar111100+12.31%
28Shahu Pawar111100+11.87%
29Onkar Patil111100+11.01%
30Tejas Patel111100+10.71%
31RUPESH SHAH111100+10.42%
32Myron Godfrey111100+10.1%
33Navadheer Swargam111100+9.8%
34Sravan Rangineni111100+8.65%
35Pulkit Maheshwari111100+8.4%
36Dev Sodani111100+8.13%
37pravin ghevariya111100+7.94%
38Shiva Prakash111100+7.87%
39Prashant Yadav111100+7.67%
40Anil Koli60602440+7.57%
41Vasudha Sandhir111100+7.51%
42Rajal Gadhavi111100+7.01%
43Jayesh lathiya222100+6.95%
44Pranjal pratim Borgohain111100+6.06%
45vinod sangtani22150+5.94%
46sharan mt111100+5.9%
47Ashwani Yadav111100+5.69%
48RAjesh Kumar111100+5.67%
49rohit shah111100+5.64%
50Chandan singh111100+5.61%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies PLNG

Laat weten wat u vindt van Petronet LNG Ltd
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Aanmelden met e-mail