Laatste nieuws
Krijg 50% korting 0
🟢 De markten zijn gestegen. Iedereen in onze community van meer dan 120.000 leden weet wat hij moet doen.
U ook?
KORTING van 50% benutten
Sluiten

Newmont Goldcorp Corp (NEM)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Resultaten Newmont Goldcorp volgen

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
41,79 +0,88    +2,15%
18/06 - Gesloten. Valuta in USD ( Algemene voorwaarden )
Nabeurs
41,80
0,01
0,02%
1:59:58 - Real-time Data
Type:  Aandeel
Markt:  Verenigde Staten
  • Volume: 7.183.506
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 40,93 - 41,95
Newmont Goldcorp 41,79 +0,88 +2,15%

NEM Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Newmont Goldcorp Corp aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1davide garulli666100+31.72%
2françois xavier lorber77571.43+28.36%
3Enrique BR333100+27.51%
4Маргарита Доррер333100+21.13%
5Michael Bell33266.67+20.5%
6Руслан Андрюшин111100+18.07%
7Maor Shoham111100+17.87%
8Martin Donhauser222100+17.69%
9айфон ацфонов222100+17.42%
10Francisco Dominguez33266.67+16.47%
11John Pressdee111100+16.38%
12Marco Tagliani88787.5+16.2%
13Carlos Campero33266.67+15.28%
14Andrea Cnf111100+15.21%
15alain xhenseval111100+15.03%
16laurent vanderelst44250+14.61%
17Алексей Швец111100+14.5%
18Leandro Pueblas111100+14.18%
19YourMiss Mir222100+14.13%
20Ramon Carrasco22150+14.06%
21Jime Jones111100+13.72%
22Nafise Arastoonejad111100+13.29%
23Dan Brown111100+13.2%
24Philipp Sentsov111100+12.95%
25Dmitry Puchkov222100+12.95%
26Dagmar König87571.43+12.93%
27Алексей Семенов333100+12.84%
28Alex Klein222100+12.81%
29Geert Hellem55480+12.76%
30Андрей Док111100+12.65%
31Валерий Омельчук222100+11.96%
32Евгения Золотарева111100+11.9%
33Николай Лемдянов22150+11.19%
34Maarten Bouwman111100+11.07%
35william da silva44250+10.94%
36Tom Triplett111100+10.83%
37Дмитрий Щугарев111100+10.78%
38Aleksey Rotanev222100+10.66%
39sajad eslami111100+10.65%
40Graffit Fox111100+10.62%
41Zevik Power44250+10.53%
42Ирина Бузунова44375+10.49%
43Rambabu Verma111100+10.45%
44Nikolas Rodger111100+9.91%
45Odil Carmel111100+9.65%
46Mario Seidlitz111100+9.58%
47Sutin CPK111100+9.52%
48Jerome Janisse111100+9.47%
49Mat Schoedel111100+9.41%
50Cornelis Kant111100+9.19%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies NEM

Laat weten wat u vindt van Newmont Goldcorp Corp
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Ton Verschore
Ton Verschore 21.05.2020 18:14
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wat is er met dit aandeel aan de hand ,laatste wrken alleen maar aan het dalen
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail