Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
Nieuw! 💥 Krijg ProPicks om te zien welke strategie de S&P 500 met 1,183% heeft overtroffen KORTING van 40% benutten
Sluiten

Netflix Inc (NFLO)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
522,00 -2,80    -0,53%
22/04 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Duitsland
ISIN:  US64110L1061 
WKN:  552484
  • Volume: 6.621
  • Bied/laat: 519,40 / 522,00
  • Dagbereik: 509,60 - 523,80
Netflix 522,00 -2,80 -0,53%

NFLO Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Netflix Inc aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Aileen Beetz111100+58.64%
2Lalo Alo111100+56.94%
3Leddixx Skyfall111100+56.22%
4Ricardo denHaan111100+54.4%
5Jens Bohlien111100+41.49%
6Roman Pota111100+16%
7Steffen Lösch111100+12.25%
8Martin Kühner111100+10.75%
9Viktor Welin111100+10.58%
10Oliver Stoppel111100+9.74%
11Hermann Albrecht111100+9.19%
12Levin De111100+8.84%
13Christian Greinecker111100+8.8%
14Corrado Cardano111100+8.45%
15Niklas ma111100+7.81%
16Francesco Troiani111100+6.61%
17Alessandro Mazzocca111100+6.39%
18Jesús Femenía111100+6.16%
19Ibrahim Demirel111100+5.78%
20andreas hanne111100+5.68%
21Rene sozef111100+4.58%
22Gianni Doro111100+4.05%
23Tom Lemke111100+4.01%
24Christian Dos111100+3.86%
25davide garulli22150+3.67%
26Jonas Mieth111100+3.31%
27Robert Jung111100+2.98%
28Manuel Marino111100+2.87%
29Martin Jagla111100+2.79%
30Alvaro Perez Plantalamor111100+2.7%
31Kevin Goldschmied111100+2.64%
32Nils Schenk111100+2.61%
33Vincenzo De Rosa111100+2.57%
34Francesco Sanavio111100+2.55%
35Amat QQ111100+2.34%
36Karl Alber111100+2.16%
37Özden Meler111100+1.63%
38Дмитрий Пав111100+1.45%
39Kai Lenz111100+1.42%
40Anita Christine22150+1.27%
41Gustavo Yepes Calle111100+1.16%
42Alex Zalva111100+1.03%
43Lukas Hofmann111100+0.59%
44Guybrush Threepwood111100+0.29%
45Luk Ha111100+0.08%
46Gipsz Jakab111100+0.07%
47Jon Allan Tacang11000%
48Aryan Honarvar1100-0.04%
49Rain Dog1100-0.28%
50Alex röhlrkaasse1100-0.61%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies NFLX

Laat weten wat u vindt van Netflix Inc
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Johan Ysenbaert
Johan Ysenbaert 04.01.2024 23:44
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
02/01/24 op 431,5 $
Johan Ysenbaert
Johan Ysenbaert 19.01.2023 14:04
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
19/01/23 op 326, stabiele recovery sinds juli22 en dip onder 200 en kan verder blijven gaan.
Nowelle Bouman
Nowelle Bouman 28.12.2022 12:21
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ik heb netflix opgezegd. Aanbod is niks waard en nog de prijzen verhogen ook…
Bram Al
Bram Al 08.08.2022 18:15
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
sell netflix buy warner brothers discovery
Bernard Baeten
Bernard Baeten 21.04.2022 10:24
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
nou nou alsjemenou. best dat ik deze niet heb, is dit een koopkans ?
Marc Kuys
Marc Kuys 21.04.2022 10:24
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
als ik dat moest weten ben ik miljardair.
Peter Looyenga
ShelLuser 20.04.2022 16:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wow... en dit is dus waarom ik CFDs zo fijn vind, deze drop was aardig winstgevend.
Gerrit Bijster
Gerrit Bijster 20.04.2022 16:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
haha echt hea, met een max. MP erbij, hoeveel zou dat zijn geweest...? +150/175%..???
Luuk Lubbers
Luuk Lubbers 20.04.2022 16:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Elke putoptie binnen een maand ging 1400%+ CFD’s zijn altijd in het nadeel van de handelaar. Verdiep je eens in opties.
Peter Looyenga
ShelLuser 20.04.2022 16:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Flauwekul. Het is een feit dat veel mensen stuk gaan op CFDs, mijn broker waarschuwt hier zelfs voor dat een merendeel van hun klanten geld verliest. Maar die minderheid dan? Het is slechts een instrument, waar je mee moet leren omgaan. Als je CFDs gaat gebruiken als ware het aandelen dan ga je fout. Als je geen rekening met de hefboom houdt, idemditto. Maar in tegenstelling tot opties kan ik zelf mijn looptijd bepalen, op ieder moment bepalen of ik long of short ga en soms... kan ik door hedgen zelfs een foutieve strategie oplossen (of de schade beperken). Mijn stelling is simpel: "Only tools blame their tools".
GJ Mulder
GJ Mulder 20.04.2022 15:48
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Jezus...
Marc Mommen
Marc Mommen 20.04.2022 15:48
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Die gaat niet helpen
Maikel Romeo Ciccione Duiker
Maikel Romeo Ciccione Duiker 19.04.2022 23:31
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
LEGO sexy
Gerrit Bijster
Gerrit Bijster 19.04.2022 22:38
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
auw....
GJ Mulder
GJ Mulder 21.01.2022 16:17
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Dat is wel een stevige tik zeg...
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail