Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

Neptune Wellness Solutions Inc (NEPT)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
0,55 +0,01    +1,85%
18/01 - Gesloten. Valuta in CAD ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Canada
ISIN:  CA64079L1058 
CUSIP:  64079L105
  • Volume: 193.848
  • Bied/laat: 0,55 / 0,57
  • Dagbereik: 0,54 - 0,69
Neptune Wellness Solutions 0,55 +0,01 +1,85%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Elijah Baiton111100+81.42%
2Mike Ragab111100+80.07%
3Ani Mathai111100+78.72%
4Nij Ananda111100+78.37%
5Tristan Simard111100+45.67%
6Chris Liu111100+44.23%
7Ellee Sweetheart111100+37.6%
8Annie Gosselin111100+19.73%
9Sean Held111100+18.91%
10Chithirai Selvan111100+17.28%
11Hermann Albrecht222100+13.59%
12Spencer Mielke111100+13.15%
13Pierre LaRue111100+10.02%
14Marie Nault111100+9.32%
15Omar Romero Díaz de la Serna111100+4.43%
16Ma We111100+3.38%
17raymond colas111100+2.66%
18Hung Nguyen55360+1.74%
19Julien Brujaille111100+1.33%
20Raymond Kong111100+0.34%
21Greg Sell111100+0.2%
22Kaven Gouin11000%
23tuan thanh dao1100-1.4%
24Robert Ciordas1100-3.63%
25ahmad issa1100-5.04%
26Bruce Ponting James1100-5.55%
27Bryan Phillip1100-6.84%
28Sean Temmerman1100-7.34%
29michel garneau1100-7.44%
30Jonas De Groof1100-8.85%
31Kelly Morrow1100-10.4%
32Benjy Antoine1100-11.33%
33Gerard Meyer1100-11.99%
34Dominique Fox Rigaux1000-14.85%
35Ed Wilson1100-19.77%
36Trader Fifty1100-20.3%
37martin levesque1100-25.6%
38Roberta Kanovsky3200-25.65%
39Philippe Mailloux1100-28.28%
40Angel Fernandez44125-52.03%
41Camille Dagenais1100-62.18%
42Dionte Edwards1100-72.57%
43Nelson Doyon1100-72.91%
44Boguslava Rak1100-73.24%
45cody fortin1100-76.74%
46Varun Mathur1100-78.17%
47Mathieu Péloquin1100-78.64%
48Darko Neckoski1100-79.7%
49pawel odrzygozdz1100-80.14%
50Vaughn Baijoo1100-80.57%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies NEPT

Laat weten wat u vindt van Neptune Wellness Solutions Inc
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail