Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Upgrade nu
Sluiten

Linde PLC (LINI)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
285,100 -0,700    -0,24%
06/10 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Duitsland
ISIN:  IE00BZ12WP82 
WKN:  A2DSYC
  • Vorig slot: 285,100
  • Open: 286,600
  • Dagbereik: 283,750 - 288,050
Linde PLC 285,100 -0,700 -0,24%

LINI Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Linde PLC aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Francisco Sierra222100+200%
2William Felippini111100+100%
3Nigel Notredame111100+100%
4Edgardo Veiga111100+7.93%
5Fotis Petropoulos111100+7.85%
6Andy Zetax111100+7.79%
7Simon Hahnenstein111100+7.45%
8Nik Rü111100+7.24%
9Stefano Giaimo111100+7.14%
10Davide Colucci111100+6.94%
11Loo Chang111100+6.27%
12Matthias Braunwalder111100+4.91%
13Armin Ehrmann111100+4.56%
14Tim Nowotny111100+3.94%
15Peter Frank111100+3.88%
16Daniel Hansmann111100+3.6%
17Марина Кожевникова111100+3.59%
18Przemek Przybylski111100+3.08%
19David Block1000+2.78%
20josh hope111100+2.55%
21Pierre Muller111100+2.45%
22Precious Izekor111100+2.21%
23Michael Bender111100+1.87%
24CHRIS Bor111100+1.67%
25ziya yılmaz111100+1.49%
26Ахмат Темирбулатов111100+1.04%
27ALwin Hinkel111100+1.01%
28Peter Frank33266.67+0.9%
29Franco Franco111100+0.87%
30Jannis Vogel1000+0.8%
31Marco Herrera111100+0.69%
32Gisela Herzberg111100+0.64%
33Dunes II111100+0.48%
34Rahimi Rasip111100+0.36%
35Christian Busse111100+0.25%
36Michael Aßmann111100+0.22%
37David Ka11000%
38Tinh Dang Van22000%
39wilmer Jiménez flores11000%
40Maria maddalena Di sepio1100-0.03%
41Andre Olivier de Penhoet1100-0.06%
42Christoph Kulik1100-0.08%
43machdeglotzenuff KarlM1100-0.29%
44tilkempf Sonido1100-0.41%
45Yesenia Usieda1000-0.51%
46Claude Danant22150-0.8%
47Der Uzo1000-1.01%
48Newt Nobody1100-1.22%
49Sonny Perdana Putra1100-1.6%
50Tino Lauck1100-2.11%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies LINI

Laat weten wat u vindt van Linde PLC
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Aanmelden met e-mail