Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Upgrade nu
Sluiten

Innovative Industrial Properties Inc (IIPR)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Resultaten Innovative Industrial Properties volgen

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
88,50 +0,41    +0,47%
30/09 - Gesloten. Valuta in USD ( Algemene voorwaarden )
Nabeurs
88,70
+0,20
+0,23%
1:30:47 - Real-time Data
Type:  Aandeel
Markt:  Verenigde Staten
  • Volume: 329.100
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 88,50 - 91,29
Innovative Industrial Properties 88,50 +0,41 +0,47%

IIPR Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Innovative Industrial Properties Inc aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Bernardo Rosa76583.33+82.02%
2Максим Дубовик33266.67+69.08%
3Elias Potagas111100+65.47%
4Simon Olofsson111100+64.87%
5Jose Azorin222100+61.38%
6Kanyapak Norchaiya111100+59.22%
7Chris Klaver88562.5+51.86%
8Don Guzzetti111100+33.51%
9Garret Napier111100+31.16%
10Thiago Sampaio111100+29.85%
11Martin ma111100+29.51%
12Vamsi Atreya111100+27.19%
13Massimo Giarola111100+27.11%
14Miquel Bertolin222100+26.92%
15happyInvestor222100+23.88%
16Juan Jose Gómez Fernández222100+23.83%
17Alois Canals111100+23.52%
18Jack Paterson111100+23.41%
19Rasmus Marchandise111100+23.14%
20Asier Garcia111100+22.43%
21Pedro Forlin111100+22.3%
22jm landaluce101010100+22%
23Kathi Bendszus111100+21.92%
24Adam Goldich111100+20.47%
25Tyrese George111100+18.2%
26Christopher Gore111100+17.97%
27Enrique Lucas222100+17.24%
28Zhao Lu111100+17.07%
29Nicole Nagel111100+16.85%
30Tom Burke111100+14.47%
31Matthew Peterson111100+14%
32Max Hjalmarsson111100+13.8%
33Kyle Kruger111100+13.69%
34Chris Little111100+13.49%
35Suzanne Lindgren111100+13.17%
36Hubert Nowak111100+13.12%
37Javier Castelo222100+12.76%
38Kathy Bagnell33266.67+12.59%
39Jaks Rodrigues333100+12.53%
40Eduardo Chamorro111100+12.24%
41Eddy Callaerts111100+11.73%
42Steve Dunlop111100+11.19%
43Casey Shroff111100+11.13%
44Franco Cipro111100+10.87%
45Joakim Grönqvist111100+10.78%
46Will Row111100+10.27%
47Ronnie Moss111100+10.11%
48Mahmoud Sarhan111100+9.07%
49Sam Lim111100+8.94%
50Giuseppe De Santis111100+8.9%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies IIPR

Laat weten wat u vindt van Innovative Industrial Properties Inc
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Ruben Beukers
Ruben Beukers 22.12.2020 22:57
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
veel potentie
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Aanmelden met e-mail