Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

GSK plc (GSK)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
1.793,40 +6,80    +0,38%
14:57:20 - Real-time Data. Valuta in GBP ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
ISIN:  GB0009252882 
SEDOL:  0925288
  • Volume: 5.469.405
  • Bied/laat: 1.793,20 / 1.793,60
  • Dagbereik: 1.785,60 - 1.824,40
GSK plc 1.793,40 +6,80 +0,38%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Ahmed Mahomed33266.67+15.72%
2Timmy Ohara222100+14%
3Peggy Schmeink111100+10.02%
4john silk222100+9.71%
5Peter Holmr44250+9.56%
6Will Idowu111100+8.49%
7Luigi RD222100+8.3%
8Charlie Fisher55360+7.68%
9james burke1111872.73+6.95%
10Gordon Millar111100+6.62%
11Barry Williamson111100+6.01%
12Richard Jackson222100+5.97%
13Mateusz Masłoń111100+5.74%
14Bhupinder Siran111100+5.66%
15nigel howes111100+5.56%
16эдуард буриан111100+5.4%
17Jacopo Greco111100+5.34%
18Ferdinand Bardamu111100+5.32%
19Anthony Massaad111100+5.27%
20mar ben222100+5.1%
21Hany Ha111100+5.03%
22Carlos Hinchado Leal111100+4.71%
23Ali Osman Erol111100+4.66%
24Dobromir Yordanov111100+4.43%
25Manu La Matina22150+4.35%
26Saurabh Seth111100+4.31%
27Anita Vacca101010100+4.25%
28john silk111100+4.02%
29Igor Mavriky44250+3.97%
30Kenny Reddington111100+3.89%
31Arif Mohammed111100+3.86%
32Harry Baker111100+3.78%
33Matt Newman222100+3.72%
34Raju Harilela111100+3.63%
35Maor Shoham111100+3.36%
36Alf Bee111100+3.34%
37Vitor Fernandes111100+3.31%
38alexandru marcel111100+3.28%
39Faustina Chay111100+3.23%
40Micky Whizz111100+3.22%
41Arup Ray77457.14+3.17%
42Jaime De Mercado111100+3.15%
43Peter Holmes22150+3.07%
44Dave Pemberton111100+3.05%
45Livio Marro111100+3%
46Umang Shah111100+2.97%
47Ricardo Moreno111100+2.68%
48Κωνσταντίνος Βελισσάρης111100+2.52%
49Stuart Meiklejohn22150+2.41%
50Anil Dutta222100+2.37%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies GSK

Laat weten wat u vindt van GSK plc
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Peter Kabelacs
Peter Kabelacs 08.12.2021 14:58
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ik hoop dat ik op de juiste GSK zit , van het nieuwe covid bio vaccin ?
Peter Sauerbier
Peter Sauerbier 17.05.2021 20:09
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
i have purchased GSK the VC aluation is so low that I see considerable upside.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Aanmelden met e-mail