Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

Siemens Gamesa Renewable Energy S.A. (SGREN)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
16,745 +0,185    +1,12%
20/05 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Spanje
ISIN:  ES0143416115 
  • Vorig slot: 16,745
  • Open: 16,560
  • Dagbereik: 16,455 - 16,930
Gamesa 16,745 +0,185 +1,12%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Marina Tarysheva1010660+51.43%
2Alfonso Sánchez222100+47.96%
3Ruben Ortiz Calderon1212758.33+45.37%
4Carlos Pérez Millán444100+43.87%
5Adrián Piñerio Pérez555100+41.44%
6Informes tecnicos222100+40.93%
7Tini Tini15141178.57+38.4%
8Francisco Alvarez333100+35.55%
9Toni Tur111100+34.83%
10Iñi Grs222100+34.66%
11Jaime Victoria de Lecea111100+34.42%
12FRANCISCO JAVIER SANTACRUZ55480+33.43%
13Jaime Gonzalez Uria33266.67+33.22%
14Jose Navarro Agullo333100+32.94%
15María Campos222100+32.88%
16Ricardo Abad Perales444100+32.73%
17Jesus Vales99777.78+31.96%
18Gabi Tercero111100+31.77%
19Miguel Alvarez Ubeda33266.67+30.83%
20Jose Ricardo Climent Mira111100+29.69%
21DAVID GONZALEZ IÑIGUEZ111100+29.59%
22Santi Vila Turon111100+29.39%
23Daniel Pellicena444100+29%
24David Pazo33266.67+28.78%
25Andrea Lomonaco111100+28.62%
26David Martin111100+28.14%
27Aritz Larrañaga111100+28.07%
28Luisma Gonzalez22150+27.54%
29Miguel Eloi322100+27.32%
30jérémy scrat333100+27.05%
31Hector De ponga andreu111100+26.93%
32Rivers Lo111100+26.82%
33Antonio Garrido Bautista111100+26.81%
34Javier Ibarra111100+26.79%
35Lingfeng Dong111100+26.58%
36San Miguel111100+26.5%
37Eduardo Noya Mouzo111100+26.37%
38Senen Garcia222100+26.34%
39Alberto Muñoz Martínez222100+25.89%
40Esther Ruiz111100+25.8%
41Alfonso Menchen Blanco111100+25.55%
42Mikel Alonso111100+25.5%
43Soul ESP111100+25.48%
44Dioni val111100+25.28%
45Javier Ramoncín444100+25.15%
46Francisco Javier Moreno111100+25.03%
47MIGUEL MARTINEZ111100+24.95%
48Juan Manuel Parga Fraga111100+24.51%
49ángel arco111100+24.38%
50Aitor Martín111100+24.31%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies SGREN

Laat weten wat u vindt van Siemens Gamesa Renewable Energy S.A.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Luc De Meyere
Luc De Meyere 22.10.2019 21:23
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
heeft siemens de verkoop uitgedeeld aan zijn aandeel houders
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail