Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

Fastned BV (FASTN)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
50,50 -0,20    -0,39%
15/10 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Nederland
ISIN:  NL0013654809 
  • Volume: 22.424
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 50,40 - 51,10
Fastned BV 50,50 -0,20 -0,39%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Jan Cielen111100+113.81%
2Abdel Chenti111100+100%
3Klaas Vaak111100+65.35%
4Pedro Da Silva111100+64.98%
5Jonathan Van Acker111100+47.32%
6Jesse Randen111100+39.71%
7Pascal Spelt111100+39.58%
8arne luteijn111100+39.35%
9Claudio Prive111100+37.16%
10Gerard Van weert111100+18.99%
11Ying Zhang111100+0.86%
12martijn tigchelaar11000%
13Nathan Vervoordeldonk11000%
14Mike Zhao211100-0.01%
15Felipe Garcia Mora1100-0.35%
16Alphonse Capone1100-8.27%
17Peter Pirovano1100-10.12%
18Leonie de Jong1100-10.59%
19Roman Balakirev1100-23.68%
20mike groenestijn1100-25.64%
21Hugo Bras22150-49.96%
22Lara Rongen1100-52.65%
23Bo Knaak1100-52.81%
24bernard welvaert1100-53.6%
25Gerrit Bijster1100-53.66%
26Casper Verhoeven1100-54%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies FASTN

Laat weten wat u vindt van Fastned BV
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Yavuz Corduk
Yavuz Corduk 12.10.2021 19:26
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
waarom daalt een aandeel na goeie nieuws? en bij vorie q2 rapportage steeg de aandeel na goed nieuws. nu daalt die na goednieuws.
Ömer Somuncu
Ömer Somuncu 12.10.2021 19:26
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Mensen moeten vertrouwen dan gaat het pas stijgen. Goed nieuws of niet, eerst moeten ze stoppen met verlies maken.
Tony De Witte
tonydw 11.10.2021 14:32
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Fastned heeft in het derde kwartaal 37 procent meer omzet behaald. Dit is de verwachting van analist Marc Hesselink van ING. Hij rekent op een omzet van 3,2 miljoen euro, tegenover 2,4 miljoen euro in het tweede kwartaal van dit jaar. "Volgens het Google Covid Mobility Report is de mobiliteit in Nederland verder hersteld sinds het tweede kwartaal van 2021", aldus de analist. Hij verwacht ook meer mensen die voor hun vakantie de auto prefereren boven het vliegtuig. Voor de laatste drie maanden van dit jaar mikt ING zelfs op een omzet van 4,9 miljoen euro. Hesselink denkt dat Fastned goed op schema ligt om aan het einde van dit jaar 175 oplaadstations operatoneel te hebben. Eind september was de 164 al bereikt. In dit licht let de analist ook op uitspraken van Fastned over de grote aanbestedingen die in Duitsland en Frankrijk in het verschiet liggen. Fastned opent dinsdag voorbeurs de boeken. ING heeft een Houden advies op het aandeel met een koersdoel van 60,00 euro. Maandag noteerde h
Elbertus Achterstraat
Elbertus Achterstraat 11.10.2021 14:32
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
diegene die een auto bij het laadstation signaleert, wil die een foto maken, ik heb er nog nooit een gezien! Shell, Liander hebben ook oplaadstations, en elke electiesche
Elbertus Achterstraat
Elbertus Achterstraat 11.10.2021 14:32
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ridder heeft thuis een oplaadpaal!
patrick beekhuis
patrick beekhuis 11.10.2021 14:29
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wat een schijtaandeel is dit, je zal bij de 2e uitgifte maar in zijn gestapt🙈🙈🙈
Tony De Witte
tonydw 08.10.2021 15:30
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
n juli opende Fastned zijn eerste Belgische snelwegstations, tussen Antwerpen en Brussel. In de tweede helft van het jaar begint de bouw van de eerste Franse snelwegstations van het bedrijf. Daarmee wordt naast Nederland, België, Duitsland, Zwitserland en het Verenigd Koninkrijk een zesde land aan het netwerk toegevoegd. Fastned wil dit jaar ruim 45 nieuwe stations bouwen. Daardoor komt het totaal voor eind december op meer dan 175.De omzet die Fastned in het eerste halfjaar boekte met het opladen van elektrische auto's was 4,4 miljoen euro, een stijging van 63 procent ten opzichte van dezelfde periode in 2020. Er werd voor 7,6 gigawattuur aan energie 'getankt' waarmee volgens Fastned 38 miljoen elektrische kilometers konden worden gereden. Het aantal klanten verdubbelde ruim, naar meer dan 65.000.
Indra Jahangier
Indra Jahangier 08.10.2021 15:30
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Elbertus Achterstraat
Elbertus Achterstraat 08.10.2021 15:30
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
meer laadstations, nog meer netto verlies.
Si Sanane
Si Sanane 06.09.2021 19:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Deze trend gaat richting faillissement🤭
Gerrit de Groot
Gerrit de Groot 06.09.2021 19:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
IDD. Waar is hier de nooduitgang
Gerrit de Groot
Gerrit de Groot 20.08.2021 15:01
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Kortsluiting in het laadstation. De portefeuille loopt leeg door lekstroom
Herman Hindriks
Herman Hindriks 20.08.2021 15:01
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Tony De Witte
tonydw 18.08.2021 15:34
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Tankstations mogen laadpalen voor elektrische auto's plaatsen, mits het om een aanvulling gaat op het huidige aanbod, en de minister moet duidelijk maken waar de scheidslijn ligt tussen een basisvoorziening en een aanvullende activiteit. Dit bleek woensdag uit een uitspraak van de Raad van State.
Tony De Witte
tonydw 18.08.2021 15:34
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
De rechter heeft besloten dat er ook laadpalen mogen bij gewone pompstations. ze krijgen dus grote concurrentie van Shell en andere grote oliemaatschappijen.
Paul Boonstra
Paul Boonstra 18.08.2021 15:34
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
In de laadpalen is nog een hoop te verdienen. Ga niet verkopen. Maar moet ook toegeven dat ik beter in Alfen had kunnen zitten.
Elbertus Achterstraat
Elbertus Achterstraat 10.08.2021 9:42
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Visie of fictie
Herman Hindriks
Herman Hindriks 30.07.2021 15:32
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
🚀🚀🚀🚀🚀🗼🗼
patrick beekhuis
patrick beekhuis 30.07.2021 15:32
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
En nu doorzetten!
Tony De Witte
tonydw 06.07.2021 9:10
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Fastned verwerft tien extra locaties langs Vlaamse snelwegen De Nederlandse laadpalenspecialist Fastned heeft nieuwe locaties verworven aan de op- en afritten van belangrijke snelwegen. Dat kondigt het bedrijf deze ochtend samen met Vlaams minister van Mobiliteit Lydia Peeters in een persbericht aan. Fastned heeft er sinds de beursintroductie in Amsterdam midden 2019 al een bewogen parcours opzitten. Op de eerste beursdag vervijfvoudigde het aandeel tegenover de intekenprijs van 10 euro, mede door geklungel van Euronext zelf. Daarna viel de koers terug, om even later mede door tot de verbeelding sprekende contracten met Tesla een comeback te maken.
Elbertus Achterstraat
Elbertus Achterstraat 06.07.2021 9:10
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Allemaal fictie, iedereen heeft straks thuis een adapter om op te laden, die aandeelhouders zijn bezig de koers op te blazen, en zo de illusie in stand te houden, dat kan nog een tijdje stand houden,
Tony De Witte
tonydw 06.07.2021 9:10
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Allemaal fictie vandaag er 10% erbij
Tony De Witte
tonydw 19.06.2021 9:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Alfen heeft samen met onder meer Fastned, de Universiteit van Eindhoven en VDL een consortium opgericht om de transitie naar elektrisch rijden te versnellen. Dit maakte Alfen dinsdagochtend bekend.Ook ABB, ElaadNL, Lightyear, NKL en Rocsys zijn partners in het consortium. Zij zullen gezamenlijk een groeiplan presenteren onder het Nationaal Groeifonds van de Nederlandse overheid.Daarmee hopen de partijen innovatie en opschaling op de markt voor elektrisch rijden te bevorderen.In 2025 moeten de Nederlandse steden emissievrij zijn wat betreft logistiek vervoer. Vanaf 2030 mogen er alleen nog emissievrije auto's verkocht worden en in 2050 moet al het transport emissievrij zijn."Het zou geweldig zijn als het Groeifonds de plannen van het consortium kan ondersteunen, daarmee de transitie naar elektrisch rijden verder versnelt en de koppositie van de Nederlandse eMobility sector verstevigt", aldus CEO Michiel Langezaal van Fastned in een toelichting.De groep wordt mogelijk nog uitgebreid met andere partners.
Elbertus Achterstraat
Elbertus Achterstraat 19.06.2021 9:13
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wat een cowboy verhalen🤔
Sameh Kawous
Sameh Kawous 18.06.2021 17:41
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Wat is de reden of heeft dit geen reden nodig zo harde daling?
Gerrit de Groot
Gerrit de Groot 18.06.2021 17:41
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Geen, zal mogelijk nog wat verder dalen. Nagenoeg alle aandelen dalen. En het is weekend, misschien dat er mensen zijn die denken geld op de plank voor volgende week. Gewoon blijven zitten anders ben je je geld kwijt. Ik ben blij dat ik een deel heb gewisseld voor het aandeel Nvidia maakt mijn verlies met Fastned weer draaglijk
Gerrit de Groot
Gerrit de Groot 18.06.2021 17:41
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
O ja de rente gaat stijgen volgens de fed in Amerika . Dus zakken de aandelen. Dan moeten de bedrijven meer betalen, de winst komt onderdruk en moet Fastned meer betalen aan rentelasten. Maar ja dit aandeel is gebaseerd op een tulpenbol. Vandaar dat ik ze ook heb.
Bram Al
Bram Al 18.06.2021 17:41
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
angst voor de opening van maandag
Gerrit de Groot
Gerrit de Groot 18.06.2021 17:41
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Gewoon houden, gaat wel weeromhoig
Tony De Witte
Tony De Witte 28.05.2021 17:08
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Met de uitgifte van nieuwe aandelen ter waarde van 150 miljoen euro moet de Nederlandse laadpalenexploitant sneller kunnen groeien. Het verse kapitaal dient om de contracten voor 164 laadpaalstations die Fastned eerder al sloot ook daadwerkelijk te gaan bouwen. Fastned heeft nu 123 openbare snellaadstations voor elektrische auto's, vooral in Nederland. In België heeft het bedrijf twee stations, op de luchthaven van Oostende en in Roeselare.
Tony De Witte
Tony De Witte 28.05.2021 17:08
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Met de aandelenemissie maakt Fastned optimaal gebruik van de enorme koersstijging van het aandeel, de voorbije maanden. Eind september vorig jaar kostte een aandeel nog 10 euro, donderdagavond was dat 92,50. De 150 miljoen euro die het bedrijf nu ophaalt, is daarmee ook aanzienlijk meer dan heel Fastned een half jaar geleden waard was op Euronext Amsterdam. Fastned is nu nog voor ruim 90 procent in handen van de oprichters Bert Lubbers en Michiel Langezaal. Dat amper 10 procent van de aandelen in het bedrijf vrij verhandelbaar is, verklaart volgens analisten ook de bokkesprongen die de koers van het aandeel maakt.
Paul Boonstra
Paul Boonstra 28.05.2021 17:08
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Volgens mij stijgt de warmte een beetje naar je bolletje. 92. 50 was misschien in februari. Toen de koers ook ff 111 stond dus ik denk dat je 6250 bedoelt. Vandaag al weer 68.🥳
Tony De Witte
tonydw 28.05.2021 16:36
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Fastned tankt 150 miljoen euro erbij.
Bram Al
Bram Al 25.05.2021 10:28
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
goed artikel hier beneden op Cashcow, laat dat bewijs naar komen.. op naar de 65 💪
Gerrit de Groot
Gerrit de Groot 25.05.2021 10:28
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Eerst zien dan geloof ik het. Maar goed we laten het staan en bekijken het over jaar
Gerrit de Groot
Gerrit de Groot 25.05.2021 10:28
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Nu Bram. Blij met de koers van 66,70. Als het goed inschat kan hij nog hoger qua koersdoel
Bram Al
Bram Al 25.05.2021 10:28
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ja alles kan maar dit is wel een mooie rit alvast geweest! we zullen zien.
Sameh Kawous
Sameh Kawous 21.05.2021 22:27
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Zelfs Elmusk heeft het bericht via zijn tweeter account gedeeld een uur geleden
Gerrit de Groot
Gerrit de Groot 21.05.2021 22:27
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Is dat ook niet de man van de bitcoin's
Paul Boonstra
Paul Boonstra 21.05.2021 13:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Alfen steeg van de week trouwens ook 9% om een dag daarna weer 7% terug te zakken.Misschien gaat het niet zo maar even opletten. Nu 56,10 + 9%
Bram Al
Bram Al 21.05.2021 13:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
een dag erna zal moeilijk gaan, morgen zaterdag heh Paul 👌🚀
Paul Boonstra
Paul Boonstra 21.05.2021 13:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Handelsdag erna. Zo goed?🤑
Bram Al
Bram Al 21.05.2021 13:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
haha zeker
Bram Al
Bram Al 21.05.2021 10:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
kijk dat is mooi nieuws, verwacht veel goeds van de samenwerking met Tesla in Oxford.
Paul Boonstra
Paul Boonstra 21.05.2021 10:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Het goede nieuws wordt ook verteld op RTL Z
Eric de Zwarte
Eric de Zwarte 21.05.2021 10:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
tesla is een bubbel.
Paul Boonstra
Paul Boonstra 21.05.2021 10:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Nou bubbel of niet. De koers loopt op van 50 naar 70.
Tony De Witte
tonydw 19.05.2021 9:45
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Hoor nog iemand van berenberg met zijn koersdoel €95 een tijdje geleden. Waar is berenberg nu.op vakantie met de winst van belegger aanpraten om het aandeel te kopen. DUS GELOOFT NOOIT ANALISTEN
Tony De Witte
tonydw 19.05.2021 9:45
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Hoor nog iemand van berenberg met zijn koersdoel €95 een tijdje geleden. Waar is berenberg nu.op vakantie met de winst van belegger aanpraten om het aandeel te kopen. DUS GELOOFT NOOIT ANALISTEN
Bram Al
Bram Al 19.05.2021 9:45
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
snap wel dat er een koersdoel in die richting wordt afgegeven, de vraag is niet of maar wanneer Tony.
Pascal Neder
Pascal Neder 19.05.2021 9:45
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Licht je reactie eens toe dan Bram. Bij een koersdoel van €90 is dit bedrijf €1,4 miljard waard. Omzet per jaar 6 miljoen met een nettowinst van -12 miljoen. Je leeft echt in dromenland als je denkt dat dit bedrijf €1,4 miljard waard is. Het is zelfs nu aan koers € 57 naar mijn mening nog veel te duur.
Ömer Somuncu
Ömer Somuncu 18.05.2021 16:54
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Zolang Fastned geen winst gevend bedrijf is zal het gokken zijn om geld te investeren. Zie Alfen, 10% omhoog vandaag met goede bedrijfsresultaten.
Altijd Voetbal
Altijd Voetbal 18.05.2021 14:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
flut aandeel. geen potentie worden zomenteen weggevaagd door de grote spelers. wie in dit sprookje gelooft moet er snel uit worden gehaald als die niet nog meer geld wilt verliezen. je kan beter je geld in een openhaard gooien, want dan heb je nog meer rendement dan met fastned. snel wegwezen uit dit aandeel voordat je alles kwijt bent.
Bram Al
Bram Al 18.05.2021 10:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
check de weekgrafiek, zien we daar een ommekeer.. vanavond nieuwe versoepelingen, als dit vaccineren snel gaat dan zitten we straks weer met zen alle op kantoor, en dan wordt het dringen voor een plekje aan de laadpaal. 👌👏
Gerrit de Groot
Gerrit de Groot 18.05.2021 10:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ik ga niet meer na kantoor. Blijf liever thuis werken. Om de koers omhoog te krijgen moet je even contacten met de mensen welke ook de koers van alfen omhoog hebben gebracht middels een koopadvies
roelant gerrits
roelant gerrits 18.05.2021 10:22
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Je kunt toch gewoon thuis opladen als je lekker ligt te pitten? Dat is ook het grote verschil met op benzine rijden. Er ligt al een netwerk over de hele wereld waarbij stroom zo aan je huis wordt afgeleverd. Lijkt me daarom niet dat een elektrische versie van het tankstation echt zo groot gaat worden als bij benzine
Tony De Witte
tonydw 13.05.2021 9:16
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Zolang er koersdruk zit op de ev-sector zullen wij geduld moeten hebben en nu nog in de vs De rente. Een jaar als 2020 zullen nooit meer hebben. Was van het goeie te veel.
Xavier den Dekker
Xavier den Dekker 11.05.2021 17:53
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Vandaag toch maar tegen een verlies uitgestapt. Wegwezen voordat hij volledig gaat bodemen.
Bram Al
Bram Al 11.05.2021 17:53
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ik denk eerlijk gezegd dat we de bodem wel hebben gezien.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail