Breaking news
Investing Pro 0
Black Friday-SALE: tot 54% KORTING op InvestingPro+ VAN AANBIEDING PROFITEREN
Sluiten

Fastned BV (FASTN)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
33,70 -0,04    -0,12%
25/11 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Nederland
ISIN:  NL0013654809 
  • Volume: 5.234
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 33,40 - 34,12
Fastned BV 33,70 -0,04 -0,12%

FASTN Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Fastned BV aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Jan Cielen111100+113.81%
2Abdel Chenti111100+100%
3Klaas Vaak111100+65.35%
4Pedro Da Silva111100+64.98%
5Jonathan Van Acker111100+47.32%
6Jesse Randen111100+39.71%
7Pascal Spelt111100+39.58%
8arne luteijn111100+39.35%
9Claudio Prive111100+37.16%
10Gerard Van weert111100+18.99%
11Ying Zhang111100+0.86%
12martijn tigchelaar11000%
13Nathan Vervoordeldonk11000%
14Mike Zhao211100-0.01%
15Felipe Garcia Mora1100-0.35%
16Alphonse Capone1100-8.27%
17Peter Pirovano1100-10.12%
18Leonie de Jong1100-10.59%
19Roman Balakirev1100-23.68%
20mike groenestijn1100-25.64%
21Hugo Bras22150-49.96%
22Lara Rongen1100-52.65%
23Bo Knaak1100-52.81%
24bernard welvaert1100-53.6%
25Gerrit Bijster1100-53.66%
26Casper Verhoeven1100-54%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies FASTN

Laat weten wat u vindt van Fastned BV
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Tony De Witte
tonydw 19.10.2022 8:17
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Fastned wil tegen 2030 1000 stations in de lucht hebben, die een ebitda marge van 40% moeten halen en een gemiddelde omzet van €1 miljoen per stuk. Doorrekening plannen: Aandeel is €70-87 waard Als we dat doorrekenen dan volgt er in 2030 een ebitda van €400 miljoen. Met een Ebitda van €400 miljoen en een EV-Ebitda ratio van pak 'm beet 12 kom je op een waarde van het bedrijf van €4,8 miljard. Er moet nog wel geinvesteerd worden: de 600 stations die nog gebouwd moeten worden schatten we in op een initiele €600-700K per stuk, laten we zeggen €400 miljoen. Dat kan via equity opgehaald worden of schuld, laten we zeggen elk de helft
Tony De Witte
tonydw 19.10.2022 8:17
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ergo: een EV-waarde van €4,8 miljard, minus €300 mln schuld betekent een equity waarde van €4,5 miljard. Om de helft van de €400 mln via aandelen te verkrijgen moeten er nog 5 miljoen (a €40) bij komen. Totale aantal aandelen dus 19+5= 24 miljoen. Krijgen we in 2030 een aandelenkoers van €4,5 miljard/24 mln is €187 per aandeel. Dat is de koers dan, die moet je nog verdisconteren naar nu. Doen we dat met een hoge 15%, dan kom je op een koers nu van €70. Pakken we een wat lagere rentevoet, van 12%, dan kom je zelfs op €85. Als Schroders ook dit sommetje maakt, dan is het niet vreemd dat ze voor een groot belang wat dieper in de buidel willen tasten. Het moet natuurlijk allemaal nog wel lukken, de gebruikte cijfers zijn van Fastned zelf en misschien zijn ze veel te optimistisch en houden ze te weinig rekening met de concurrentie. Niemand kan zo ver in de toekomst kijken.
Tony De Witte
tonydw 19.10.2022 8:17
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Conclusie: ultiem momentum voor Fastned Er moet dus nog veel gebeuren op termijn, de concurrentie zit niet stil maar Fastned gaat als de brandweer en ziet haar klantenbestand snel doorgroeien. Zelfs aan investeerders geen gebrek, nu al voor de tweede keer een grote emissie is gedaan. Waar kan het heen? De problematische situatie met veel schuld, waar het bedrijf jaren geleden in zat, is voorbij. De kaspositie is riant (€117 mln eind juni), met nu weer €75 miljoen erbij én een grote investeerder die ook in de board komt en dus committed blijft. Ultiem momentum dus voor Fastned, dat mede daarom ook gewoon 20% boven de beurskoers kan vragen aan nieuwe investeerders. Uiteraard blijven er flinke risico's verbonden aan het bedrijfsmodel, maar de onderliggende groei is er en blijft er en de kwestie van financieren wordt telkens adequaat opgelost.
Tony De Witte
tonydw 18.10.2022 8:56
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
onderdeel van het Britse Schroders dat met een investeringsportefeuille van €75 miljard, belegd in onder andere vastgoed, aandelen, obligaties en infrastructuur, een belang neemt van 10,6% in Fastned.Nieuwe investeerder financiert volgende stapGroei elektrische auto gaat hardLangetermijndoelen ambitieusNieuwe investeerder financiert volgende stapDaarvoor betalen ze een prijs die hoger ligt dan de beurskoers. Schroders koopt 2 miljoen certificaten (van aandelen) a €36,90 per stuk. Daar zit een lock-up bij van meer dan twee jaar, zonder de schriftelijke toestemming van Fastned mag Schroders de aandelen niet verkopen voor 1 januari 2025.Een lock-up is overigens niet zo streng als het lijkt: mocht een aandeelhouder er écht af willen dan kan altijd nog in overleg getreden worden met het onderliggende bedrijf. Prosus deed dat bijvoorbeeld met Tencent en kon zodoende onder een driejarige lock-up af.Waarom betaalt iemand in deze miserabele beurstijd 20% meer dan de beurskoers? Dan wi
Tony De Witte
tonydw 18.10.2022 8:56
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Waarom betaalt iemand in deze miserabele beurstijd 20% meer dan de beurskoers? Dan wil je ze wel heel graag hebben. Fastned zelf zegt dat dat de uitkomst is van de onderhandelingen met Schroders.Uiteraard is de beurskoers een momentopname, niet zo heel lang geleden, maart 2021, plaatste Fastned nog aandelen tegen €80 per stuk via het Duitse Berenberg. Das war einmal, inmiddels zijn de waarderingen op de beurs lichtelijk anders en daarom is de nieuwe aandelenuitgifte meer dan de helft lager dan die van anderhalf jaar geleden.
Paul Boonstra
Paul Boonstra 17.10.2022 17:37
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
In de AScX won Fastned maar liefst 9,6 procent op 33,14 euro nadat Schroders Capital 75 miljoen euro in het bedrijf investeerde. Er werden 2.032.520 nieuwe certificaten van aandelen uitgegeven tegen 36,90 euro per stuk. ING sprak van een nieuwe mijlpaal voor het snellaadbedrijf.
Tony De Witte
tonydw 12.10.2022 10:17
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Omzet bij Fastned groeit met 217%, jaardoelen worden herhaaldDe resultaten van Fastned zorgen altijd voor “cijfergegoochel”, zelfs als het een kwalitatieve trading update over het derde kwartaal betreft. Daarin steeg de omzet uit opladen met 217% op jaarbasis tot 10,1 miljoen euro, terwijl het aantal laadsessies met 111% toenam tot 593 000 stuks en het aantal actieve klanten: 114% steeg tot 190 000 stuks. De groep telt nu 359 locaties, en heeft 20 locaties in aanbouw. Belangrijk is dat de hogere prijzen de laadvolumes amper impacteren, zodat de eerdere jaardoelen herhaald konden worden.
Paul Boonstra
Paul Boonstra 12.10.2022 10:17
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Goed verhaal. 👍
Tony De Witte
tonydw 05.09.2022 5:21
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Fastned houdt woord en verandert de prijzen aan de laadpaal een maand na de vorige wijziging. De stijgende energietarieven bewegen de aanbieder ertoe een prijsverhoging van bijna 29 procent door te voeren.Vanwege de aanhoudende onzekerheden op de energiemarkt herziet Fastned sinds vorige maand elke maand de laadtarieven. Daarom is het vandaag tijd voor de - te verwachten - derde prijswijziging in relatief korte tijd. Hoewel de vorige stijging recent is, gaan de prijzen fors omhoog. Het reguliere tarief klimt met 15 cent van €0,68 naar €0,83: een toename van ruim 22 procent. Fastned Goldmembers, die voor hun abonnement €11,99 per maand betalen, krijgen een sterkere stijging van bijna 29 procent voor hun kiezen: de Goldmember-prijs gaat met 13 cent omhoog van €0,45 naar €0,58 per kWh. In absolute zin is de stijging dus wel minder groot.In Duitsland en België gelden dezelfde tarieven. In Zwitserland ook, weliswaar omgerekend naar Franken. In Frankrijk is het bedrag per kWh lager: res
Dirk Vleegen
Dirk Vleegen 05.09.2022 5:21
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Hallo Tony, ik zie dat je Fastned al een tijdje volgt(zoals oa ook KBC), welk koersdoel heb je voor Fastned voor ogen over pakweg een dik half jaar?
Grégory Faure
Grégory Faure 12.08.2022 14:24
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Trisha Donald trading platform gives Trader/Investors the opportunity to earn from digital currency investment just by investing $3000 i made a total profit of 15,000 in just 7days of trading with her. Message her on face📈book👉 Trisha Donald
Gerrit de Groot
Gerrit de Groot 12.08.2022 14:24
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Mooi man. Wil je er ook een koekje bij.
Tony De Witte
tonydw 17.07.2022 20:32
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Fastned opent dit najaar snellaadstation vlakbij op- en afrittencomplex E403ROESELAREVlakbij het op- en afrittencomplex van de E403 in Rumbeke is Fastned, een van de grootste aanbieders van snellaadstations in ons land, gestart met de bouw van een snellaadstation waar acht elektrische wagens tegelijkertijd kunnen opladen. Het gaat om het eerste snellaadstation dat Fastned realiseert samen met de West-Vlaamse Intercommunale (WVI). De laders zullen tot 300 kW kunnen leveren wat betekent dat je er in een kwartiertje tot 375 kilometer bereik kan bijladen. Het snellaadstation moet dit najaar openen.
Gerrit de Groot
Gerrit de Groot 08.07.2022 15:38
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Fastwel NV. Eens goed komen met het elektrisch laden.Gewoon de bestaande pomphouders benaderen en een franchising constructie opzetten.
Tony De Witte
tonydw 14.06.2022 10:04
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Fastned houdt vandaag zijn eerste analistendag ooit, onder de vlag van 'Charging Day 2022'. De laadpalengroep verwacht dat de onderliggende EBITDA in 2023 positief moet zijn en dat de EBITDA-marge tegen 2025 ruim 40% moet belopen. Het wil elk jaar minimaal 100 stations toevoegen aan het netwerk en verkent nieuwe markten in Europa, om tegen einde 2024 minimaal 400 stations open te hebben. In 2025 moet de gemiddelde jaaromzet per station oplopen tot 400.000 euro en in 2030 meer dan 1 miljoen euro, verdeeld over 1.000 laadstations. Voor de plannen tot eind 2024 is naar verwachting 50 tot 75 miljoen euro extra financiering nodig.
Anne Roorda
Anne Roorda 14.06.2022 10:04
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Zijn deze verwachtingen nog reel?
Tony De Witte
tonydw 14.06.2022 7:21
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Fastned haalt bijna 30 miljoen euro verse werkmiddelen op via uitgifte van obligatiesFastned haalde bijna 23 miljoen euro verse werkmiddelen op via de uitgifte van nieuwe obligaties. Daarnaast hebben investeerders voor ruim 7 miljoen euro leningen uit eerdere uitgiften verlengd, waarmee het totaal geplaatste bedrag op zo’n 30 miljoen euro uitkomt. Alle nieuw uitgegeven obligaties hebben een looptijd tot december 2026 en geven een rente van 5%.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail