Breaking news
Sluiten
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Upgrade nu

Euronext (ENX)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
76,98 +1,98    +2,64%
06/07 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Frankrijk
ISIN:  NL0006294274 
  • Volume: 91.618
  • Bied/laat: 0,00 / 0,00
  • Dagbereik: 75,50 - 77,18
Euronext 76,98 +1,98 +2,64%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Franck Sta111100+19.51%
2Alexandre Mathieu44250+7.93%
3Félix Dugny111100+6.11%
4Giacomo Fiora111100+5.09%
5Ricky Leung111100+3.72%
6Ra Ca111100+3.72%
7Alessandro Cinquegrani111100+3.7%
8David David22150+3.22%
9Joao Fernandes111100+2.04%
10Erasmus Gestion222100+1.95%
11Christophe Crimac111100+1.91%
12Nicolas Desprez111100+1.44%
13jay irani111100+1.27%
14Mirko Porciatti111100+1.2%
15kamel akkouchi111100+1.2%
16Thomas Zeeb1000+0.14%
17Pierre Salignat11000%
18Yang Ou11000%
19Marc HELY1100-0.43%
20Diego De la Torre1100-0.62%
21Appala Naidu K1100-0.64%
22Julio Duarte1100-1.19%
23Mike Zhao1100-2.86%
24Ricardo Menezes Cordeiro1100-3.46%
25Igor Mavriky1100-3.74%
26Dylan Faugerolles1100-4%
27Miguel Pires1100-4.28%
28Hugo Voillaume1100-8.09%
29BRUNO JAY2200-27.73%
30João Silva33133.33-33.07%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies ENX

Laat weten wat u vindt van Euronext
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Jonas Vanthournout
Jonas Vanthournout 01.12.2021 17:27
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Zou het transparant maken van ordergegevens dan zodanig effect hebben op het verdienmodel van Euronext?
Jonas Vanthournout
Jonas Vanthournout 01.12.2021 17:27
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Interessant artikel in Financiëel dagblad vandaag over dit onderwerp!!
Tom van Meenen
Tom van Meenen 01.12.2021 17:27
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Jonas Vanthournout
Jonas Vanthournout 17.05.2021 9:02
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Nogal wat banken verkleinen hun positie, iemand een verklaring?
pieter de jong
pieter de jong 17.05.2021 9:02
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
door vergroting plus ca 30 mil nieuwe aandelen wordt op de meet datum ( lees wat juridische verplicht is ) het percentage kleiner.het zou mogelijk kunnen zijn dat hun niet meegedaan hebben aan de claim EMISSIE.
Jonas Vanthournout
Jonas Vanthournout 17.05.2021 9:02
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
niet rechtstreeks dus, ik had ook zo een vermoeden. bedankt voor je insteek. aandelen als deze worden weinig gegeerd of besproken in deze app, onbegrijpelijk
Jonas Vanthournout
Jonas Vanthournout 05.05.2021 16:35
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
zo, ingeschreven om mijn warrants uit te voeren, dus bijgekocht aan 59,65! gelukkig nog gekocht voor de overname rond was.
Jonas Vanthournout
Jonas Vanthournout 28.04.2021 9:04
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Als alles vlot verloopt met de overname van borsa italiana mogen we een mooie stijging verwachten. 64% onder de intrinsieke waarde
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Onze Apps
DownloadApp store
Investing.com
© 2007-2022 Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.
Risico Openbaarmaking: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
  • Registreer u GRATIS voor:
  • Realtime meldingen
  • Geavanceerde portfolio-functies
  • Gepersonaliseerde grafieken
  • Volledig gesynchroniseerde app
Inschrijven via Google
of
Aanmelden met e-mail