Breaking news
Investing Pro 0
🚨 Onze pro-data onthullen dé winnaar van dit resultatenseizoen. Raadpleeg data.
Sluiten

Eni SpA (ENI)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
13,712 -0,132    -0,95%
16:25:25 - Real-time Data. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Italië
ISIN:  IT0003132476 
  • Volume: 4.966.702
  • Bied/laat: 13,712 / 13,716
  • Dagbereik: 13,686 - 13,868
Eni SpA 13,712 -0,132 -0,95%

ENI Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Eni SpA aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Anita Vacca17917916893.85+74.87%
2francesco prati1010770+34.07%
3Paolo trader66583.33+31.3%
4Riccardo Prini15151066.67+25.2%
5Francesco Fra222100+23.47%
6Massimo Spampinato1211763.64+22.32%
7davide vignola77685.71+21.87%
8Francesco Franchitto1515960+21.59%
9Nicola Giovanni Vulcano17171164.71+21.3%
10paolo firmani55480+21.15%
11Flavio Bellesso21201470+20.65%
12Giancarlo Bressan109777.78+20.46%
13Marco Pizzo111100+20.3%
14Alessandro Sali444100+19.29%
15marcello samp14141392.86+19.24%
16psycho In44375+19.19%
17Mauro Dalessandris54375+18.41%
18MARIA Sofia333100+18.25%
19Fabio Ferro666100+17.59%
20Antonio Testa333100+17.44%
21Fabio Pighini76466.67+16.85%
22Alessio Menigatti222100+16.65%
23Roberto Pernice222100+16.38%
24gaetano Bam111100+15.7%
25Castellano Castellani111100+15.65%
26ENRICO ALZATI222100+14.88%
27immobili ed opere srl111100+14.68%
28SuperSimon ado111100+14.56%
29Mauro Conca111100+14.29%
30Riccardo Bozzo111100+14.19%
31dario bertelli111100+13.59%
32Matteo Rago222100+13.29%
33carlo beccani55360+13.26%
34Gianluca Buttarazzi222100+13.18%
35giuseppe pitu22150+13.12%
36Fabio Borsato22150+12.94%
37Vittorio Gallo222100+12.93%
38Giovanni Angius111100+12.75%
39GIUSEPPE MAINARDI109555.56+12.67%
40Lucas Buffett222100+12.59%
41Stefano Catellani111100+12.51%
42federico ferrari111100+12.48%
43ANTONIO AGNUSDEI111100+12.4%
44Laris Poety111100+12.12%
45Giovanni Battista77457.14+12.02%
46Lucio Roncoletta111100+12.01%
47Giulio Colombo111100+11.9%
48Sebi Cosentino111100+11.87%
49Raffaello Girlanda111100+11.78%
50Isacco Casotto111100+11.62%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies ENI

Laat weten wat u vindt van Eni SpA
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail