Breaking news
0
Reclamevrije versie. Ga voor een nog betere Investing.com-ervaring. Bespaar tot 40% Meer details
Sluiten

Deutsche Post AG (DPWGn)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
53,720 -0,480    -0,89%
17:29:51 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Duitsland
ISIN:  DE0005552004 
WKN:  555200
  • Vorig slot: 53,720
  • Open: 54,090
  • Dagbereik: 53,080 - 54,160
Deutsche Post 53,720 -0,480 -0,89%
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Anita Vacca52524994.23+36.75%
2אברהם זיילר444100+21.03%
3EMANUEL DIEGO MERCURI555100+17.24%
4Maor Shoham111100+14.84%
5Roberto Bettolini222100+14.68%
6Sébastien Bollmann222100+14.58%
7To Mas77571.43+13.76%
8Salvis Lapins111100+13.5%
9Mamdoh Shahin111100+12.99%
10ja vanB33266.67+12.51%
11Santi Vila Turon111100+11.58%
12Gábor Fabini111100+11.58%
13Raoul LV111100+11.46%
14Stefan Wagner111100+11.41%
15Leon Storath111100+11.13%
16Партизанка Из Бреста111100+10.59%
17Alberto Cs111100+10.37%
18Eythan Hamburger111100+9.95%
19arthur dent111100+9.8%
20Junyi Liu111100+9.14%
21Константин Гуркин111100+8.73%
22Михаил Толстихин111100+8.73%
23Carlos Lo Zhang111100+8.72%
24jachy josh111100+8.62%
25Sven Sporsen111100+8.61%
26Andre Ostachkov222100+8.6%
27Fotis Petropoulos222100+8.54%
28Markus Siegl21211676.19+8.22%
29Nassr Aldin Abbas88562.5+8.18%
30Khanh Hien Dinh111100+8.17%
31kara kara111100+8.16%
32Fco Javier Latorre111100+7.8%
33Javier Tabieres111100+7.77%
34Aldo Andrade111100+7.75%
35Robert M.111100+7.65%
36Andrei Popov111100+7.6%
37Matthias Jarzombek111100+7.57%
38Byron van Rensburg222100+7.46%
39Federico Melnyk Vasile44375+7.4%
40剑锋 周111100+7.28%
41Rob De Groot111100+7.21%
42Biagiotto Bacolo111100+7.19%
43Vaness Matueno111100+6.95%
44Ju Ha111100+6.85%
45joao mendonca111100+6.81%
46Andreas Schmitt111100+6.72%
47María Campos111100+6.48%
48Zoltán Ádám111100+6.36%
49pasi kapanen111100+6.31%
50Toni Tur111100+6.27%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies DPWGn

Laat weten wat u vindt van Deutsche Post AG
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Disclaimer: Fusion Media wijst u erop dat de gegevens op deze website niet noodzakelijkerwijs real-time of accuraat zijn. Alle CFDs (aandelenkoersen, indexen, futures), cryptovaluta en forex-koersen worden niet door verhandeling bepaald, maar veeleer door market makers. Daarom kunnen de prijzen soms niet accuraat zijn of kunnen zij afwijken van de werkelijke marktprijs. Het voorgaande houdt in dat de prijzen indicatief zijn en niet geschikt voor handelsdoeleinden. Fusion Media draagt dan ook geen enkele verantwoordelijkheid voor eventuele exploitatieverliezen die u zou kunnen oplopen als gevolg van het gebruik van deze gegevens.
Fusion Media en verwante partijen aanvaarden geen aansprakelijkheid voor exploitatieverliezen of schade als gevolg van de toepassing van de informatie, met inbegrip van gegevens, noteringen, grafieken en aankoop-/verkoopsignalen op deze website. Informeer uzelf volledig over de risico's en kosten die zijn gemoeid met het handelen op financiële markten. Het betreft een van de meest risicovolle beleggingsvormen.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail