Breaking news
Investing Pro 0
Cyber Monday-SALE verlengd: tot 60% KORTING op InvestingPro+ VAN AANBIEDING PROFITEREN
Sluiten

Deutsche Bank AG (DBKGn)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
10,00 +0,13    +1,27%
02/12 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Duitsland
ISIN:  DE0005140008 
S/N:  514000
  • Volume: 17.023
  • Bied/laat: 10,00 / 10,05
  • Dagbereik: 9,84 - 10,04
Deutsche Bank 10,00 +0,13 +1,27%

DBKGn Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Deutsche Bank AG aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Anita Vacca14814813591.22+58.39%
2Miguel Eloi66583.33+56.26%
3Lukas Hajek18171164.71+46.73%
4MASSIMO NUZZO666100+44.06%
5Heinz Kiem333100+39.01%
6Financial Collapse22221568.18+34.03%
7Вася Пупкин111100+32.32%
8davide garulli30302376.67+31.43%
9Hristijan Upeski33266.67+30.51%
10Joan Anton13131184.62+27.49%
11islam ibraimov111100+26.18%
12julien Cobart65360+26.09%
13Jaime Gonzalez Uria333100+23.76%
14Ugo Grando222100+23.56%
15Jona Halffman66583.33+23.18%
16Gabriel Radu111100+22.7%
17Anton Revol111100+22.18%
18Alberto Melita111100+21.83%
19Markus Siegl21211361.9+21.78%
20Nicolae Dandu222100+21.36%
21Alexey Suhorukov111100+21.32%
22용신 박111100+20.78%
23Αχιλλεας θεοδωρακης111100+20.62%
24Adriano Andreoni111100+20.58%
25Nathan Vervoordeldonk111100+20.39%
26Marco Tosetti111100+20.01%
27Артур Садретдинов111100+19.97%
28Dominik Schroeder111100+19.81%
29Jose Antonio Martinez Gallego222100+19.48%
30Andrea Rossetti111100+19.28%
31Дмитрий Четин111100+19.23%
32Nona Popkhadze22150+19.11%
33Liviu Titu111100+19.11%
34Nico Sierra111100+19.08%
35Andrejs Presnjakovs333100+19.04%
36Attila Gamer444100+18.82%
37santiago perez111100+18.71%
38Haci Dogann222100+18.64%
39kristina 白111100+18.46%
40xianchun li44375+18.31%
41Luis Ferreira Población444100+18.2%
42Théo Sautet99666.67+18.11%
43Sebastian Schrader111100+18.06%
44Mauricio Castro111100+17.99%
45Salvis Lapins111100+17.96%
46Bartosz Łękarski111100+17.91%
47James Kirk88562.5+17.72%
48Fotis Petropoulos333100+17.66%
49Tuomas Pekkala111100+17.43%
50Delmar Belgin111100+17.35%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies DBKGn

Laat weten wat u vindt van Deutsche Bank AG
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Reginald Vanluchene
Reginald Vanluchene 06.10.2022 14:23
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
hoe komt het dat een grote bank als deze altijd kritiek krijgt
Bob Lenaerts
Bob Lenaerts 06.07.2022 10:50
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
ze gaan de dieperik in
Jean Pierre Olieslaeger
Jean Pierre Olieslaeger 16.03.2022 11:26
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
banken gaan stijgen
Bob Lenaerts
Bob Lenaerts 07.03.2022 18:52
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Komt niet goed. net als alle andere banken
Pipo De Clawn
Pipo De Clawn 08.07.2020 14:30
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
DB gaat samen met Google in zee, kan interessante combi zijn
Peter Kabelacs
Peter Kabelacs 08.07.2020 14:30
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Zou beter met u in zee gaan , dan konden we eens lachen !!
Pipo De Clawn
Pipo De Clawn 08.07.2020 14:27
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
https://www.db.com/newsroom_news/2020/deutsche-bank-and-google-to-form-strategic-global-multi-year-partnership-to-drive-a-fundamental-transformation-o-en-11628.htm
Arend Wolven
Arend Wolven 06.03.2020 9:47
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
10,37 sloeg ook nergens op
Arend Wolven
Arend Wolven 06.03.2020 9:45
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Dacht al.. waar blijft die schoonveeg-actie
Jean Pierre Olieslaeger
Jean Pierre Olieslaeger 29.07.2019 16:09
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Ze komt weer boven nog een lange weg te gaan
Dirk Boekel
Dirk Boekel 03.06.2019 22:42
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
Deutche bank is falliet.En er volgen nog meer banken.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail