Laatste nieuws
Krijg 40% korting. 0
Nieuw! 💥 Krijg ProPicks om te zien welke strategie de S&P 500 met 1,183% heeft overtroffen KORTING van 40% benutten
Sluiten

CaixaBank S.A. (CABK)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Voeg toe aan Portfolio
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
4,63 -0,08    -1,62%
16/04 - Gesloten. Valuta in EUR ( Algemene voorwaarden )
Type:  Aandeel
Markt:  Spanje
ISIN:  ES0140609019 
  • Volume: 11.358.957
  • Bied/laat: 4,61 / 4,65
  • Dagbereik: 4,60 - 4,67
Caixabank 4,63 -0,08 -1,62%

CABK Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het CaixaBank S.A. aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1Josep Coll Taberner55555090.91+56.71%
2Sergio Redondo54375+34.14%
3Luis Fernandez222100+30.68%
4Alvin Chan55480+28.65%
5Manuel Castellano333100+26.2%
6Jorge Ripoll222100+25.85%
7Jose San33266.67+25.65%
8Andrés Corral111100+25.52%
9Aurora Martinez32321650+25.33%
10Jorge Rey222100+23.6%
11Jato Torres333100+21.96%
12Ivan Romeu109444.44+21.85%
13Sergio Gonzalez222100+21.63%
14Gregorio Cámaras222100+20.76%
15Endika Jimenez444100+20.55%
16Marcos Salazar222100+20.45%
17Rufino Higueras76466.67+20.29%
18Jose Martinez111100+20.13%
19Anita Vacca20201995+20.11%
20Eduardo Noya Mouzo33266.67+20.1%
21Marc Boliart66466.67+19.59%
22Ricardo Abad Perales222100+19.45%
23Frederic GD322100+19.45%
24Francisco Ramirez Soler111100+19.43%
25Manuel Soto33266.67+19.04%
26Adeel Farouk111100+18.69%
27Arturo Fuente44375+18.59%
28Luis Perez Almagro111100+18.58%
29Leñador Enfurecido222100+18.44%
30Jokin Val111100+18.31%
31Xavi Arsuzo111100+18.28%
32Andreily Rodriguez44375+18.27%
33Cristina Bueno111100+18.25%
34Fernando Trassierra Carpio111100+17.9%
35JOAN VIRGILI44375+17.87%
36Andy Kuppers111100+17.85%
37Carlos Braga222100+17.77%
38JOSE LUIS PORTER44375+17.73%
39Jesús Javier111100+17.56%
40Roger Jimenez Julian111100+17.53%
41Alezandre Mexia Mexia111100+17.3%
42Juan Carlos Tormo Garcia111100+17.04%
43Josep Maria Codorniu Fabregat333100+16.97%
44Enrique NietoMarin333100+16.89%
45GONZALO FERNANDEZ111100+16.85%
46David Caliz333100+16.85%
47Juan Hernandez111100+16.64%
48Jacinto Dueñas222100+16.49%
49Duncan Defiant Yepo111100+16.47%
50Gregory Chambers111100+16.45%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies CABK

Laat weten wat u vindt van Caixabank SA
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
 
Vervang de toegevoegde grafiek met een nieuwe grafiek?
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Voeg Grafiek toe aan Commentaar
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail